Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

michalag
autor
4. apr 2012

@loren do kopca ju vynesiete, hore si pobeha a naspat mozte ist po asfaltke a mozno bude nieco vladat dole kopcom. Tam aj tak auta nemozu

kristina14
4. apr 2012

ahojte baby! som tu nová. 🙂 čo porábate?

michalag
autor
4. apr 2012

Ahoj @kristina14 vitam ta tu 🙂

kristina14
4. apr 2012

dakujem.... 😉

annie13
4. apr 2012

@kristina14 aj ja ta vitam, ake uz mas velke deticky taka mlada babenka

michalag
autor
4. apr 2012

@kristina14 a z kade si?

kristina14
4. apr 2012

som od dudiniec. 🙂

kristina14
4. apr 2012

@michalag ty rada fotíš? ja tiež! chcem si kúpiť nejaký lepší foťák, tak poraď ak s vyznáš! tak do 400 eur.

michalag
autor
4. apr 2012

@kristina14 odkial vies
a chces kompakt ci DLRS?

kristina14
4. apr 2012

pomaly, pomaly! zase až tak sa nerozumiem. Kompaktný mám Olympus FE- 350 už 4 rok ale už to neni ono.

michalag
autor
4. apr 2012

@kristina14 😀
myslela som ty ci kompakt/ ultrazoom alebo zrkadlo ako napr Nikon D3100, Canon 1100D ...

kristina14
4. apr 2012

aha, no vidíš ja sa nerozumiem. A myslíš že by som sa vedela na takom naučiť narábať tak ako treba? ja to berem ako záľubu, baví ma to.... 😎

michalag
autor
4. apr 2012

@kristina14 chce to cas ale urcite ma lepsiu krezbu 🙂
napisala som ti IP

kristina14
4. apr 2012

a tie čo si dala tip sú dobré, a sú do 400e?

michalag
autor
4. apr 2012

@kristina14 mozno z bazara ano, ale nove urcite nie, mozno radsej dosetrit 100€ a ... 🙂

kristina14
4. apr 2012

mne sa celkom ľúbi nový NIKON 1, aj na nete som pozerala. Čo si myslíš? stojí tuším vyše 500e.

zuzkazv
23. apr 2012

ahojte baby, nemáte niektorá náhodou skúsenosť s vyberaním znamienka? kde vo zvolene to robia?

michalag
autor
23. apr 2012

@zuzkazv mne to robil na chirurgii dr. Recabarren (dufam ze som mu nezkomolila meno 😅 ). Najskor som bola u koznej a potom ma odporucila na vybratie, kde ma sestricka objednala, ale lepsie je to robit v zimnych mesiacoch

zuzkazv
24. apr 2012

@michalag ahoj dakujem som nevedela že treba ist najprv na kožné aj si platila za to?

michalag
autor
24. apr 2012

@zuzkazv ja mam uz 9 rokov vybrate, vtedy ti to musel odobrit kožný dr. Ano za vybratie znamienka som vtedy platila
Ja tiez zvazujem vybratie ale asi az v zime. dolezite kde ti ho budu vyberat, lebo ja som sa nemohla natahovat a dvihat tazke aby sa mi nerozisli stichy

19ninka27
5. máj 2012

Bebenky o nejaky čas sa stahujem do ZV,najdu sa mile kamošky ,som stoho zufala že budem sama ..emoticon Mám synčeka,a rada by som si sprijemnila prechadzku vspoločnosti inych mamičiek..Ked už neviete ako to je spracou vo Zv?..v auguste mi konči materská a mám strach že prácu nenajdem..Ozvite sa .:D Ďakujem..

lubika39
10. máj 2012

viete poradte......ake mate skusenosti s pediatrickami MUDr. Šidlová a MUDr. Balajková? Su to mlade alebo starsie lekarky? Stahujem sa do ZV a hladam dobreho pediatra.

michalag
autor
10. máj 2012

@19ninka27 a v ktorej casti ZV budete byvat?
@lubika39 ja a aj detvaky mam v tej istej budove ale u dr. CHovanovej a som s nou velmi spokojna, sestricka je tiez zlata a mila k drobcom. Ked nieco potrebujem tak nie je problem 🙂 . Ja by som nemenila, ale tak ja k nej chodim od malicka takze sa uz co to pozname 😀
V tej budove su tri dr. a najstarsia je dr. Šidlova ale k tej by som nesla 😝 , ak vyberas len medzi tymito dvomi dr. Šidlovou a dr. Balajkovou tak skor by som odporucila dr. Balajkovu. Par krat uz zastupovala za nasu a je tiez velmi mila a myslim ze je dobra pediatricka 😉 dr. Šidlova mi pride odmerana a je z tych troch aj najstarsia a popravde uz by mohla ist do dochodku 😝
Ale vsetko zalezi v ktorej casti ZV budete byvat a podla toho vyberaj

lubika39
11. máj 2012

@michalag moj muz dlho chodil dr. Balajkovej a a svokra mi nukala Dr. Sidlovu 🙂) tak pre istotu som sa chcela poinformovat u mamiciek na nazor.
Budeme byvat na Zapade....ta Dr. Chovanova je zo zapadu? ak ano, v ktorej je to budove?

michalag
autor
11. máj 2012

@lubika39 asi poznas potom Zapad. Je to taka bielo-zelena budova Zdravotne stredisko blizko pri poste resp kusok od Billy. Su tam vsetky 3 dr. CHovanova, Balajkova, Šidlova + zubarka a vedla je lekaren
Kazda mame iny nazor, ale ja osobne by som Šidlovu vylucila 😝 a isla bud k tej dr. Balajkovej alebo CHovanovej, myslim ze obidve beru novych pacientov a su super 😵

mirulka147
11. máj 2012

ahojte neviete kolko sa plati za sono u MUDr.Galáta oproti plavarni ?

michalag
autor
11. máj 2012

@mirulka147 ak myslis obycajne sono pocas tehu tak ja som neplatila nic, iba keby si chcela vediet pohlavie, alebo kebyze chces aby tam bol aj manzel ...

mirulka147
11. máj 2012

@michalag chcela by som isť aj s manželom moj doktor ma tam poslal na sono kvoli maličkemu dačo vydel na obličke som myslelaže tam roby už 3D sono

michalag
autor
11. máj 2012

@mirulka147 tak ja som rodila pred2 rokmi tak neviem, co sa tyka 3D tak ja som bola v nemocnici a myslim ze aj v 30tt.

mirulka147
16. máj 2012

ahojte zvolenčanky poradte dobru sukromnu zubarku včera som bola s dcerou v Detve u zubarky davala jej na predny zub bielu blombu ale jej to nespravila pekne ma to ako preseknuty zub .