Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

flirtana
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zuzkazv
22. sep 2009

no ahojte dievčatá no len zíram koľko vás je zo zlatáku 🙂

bibinka2
22. sep 2009

Ahojte aj ja som zo zlataku 🙂 ,ale byvam nad cintorinom

michalag
autor
22. sep 2009

baby, pozeram ze nas je tu teda dost zo Zlataku 🙂

zvolovci
23. sep 2009

ahoj zuzka, aj ja byvam blizko nakladnej stanice 🙂, tak sa mozno aj vidime 🙂)

zuzkazv
29. sep 2009

ahoj no teba veru občas stretávam len vždy je to také rozpačité raz sa ti pozdravím ja a ty mne nie a potom ty mne a zas ja nie 😀 vždy to tak tichučko povieme 😅 .

zuzkazv
1. okt 2009

ahojte babenky prosím vás kde si kupujete na seba oblečenie??? ja som včera prešla celé mesto a nič som nekúpila v každom obchode to isté a v podstate nič nemajú 😖

pupi78
1. okt 2009

Zuzka, ja v LIFELINE alebo v BB.

zvolovci
2. okt 2009

Zuzi, tak uz asi viem, ktora si...mas bieleho hava?

zuzkazv
2. okt 2009

ahoj no bieleho hava nemáme občas som chodila s bielym havom ale čo majú moji rodičia..teda mali ale ty asi myslíš inú babu ona má malého Kristiánka (má asi rok a 4mesiace a taký blonďáčik zlatučký je to) oni chodievajú vonku s bielym psíkom, bez toho psíka som ich vonku ešte hádam ani nevidela

zvolovci
2. okt 2009

Noo, tak potom neviem...🙂)) Myslela som tu, ano. ...niekedy ma drgni, ze si to ty 🙂.

michalag
autor
18. okt 2009

Ahojte Zvolencanky
nejako to tu mrzne 😝 😅

mondulinka, este ste 2v1 ci uz si uzivas uzlicek doma?

mondulinka
20. okt 2009

michalag: u me stale nic 🙄 ale do pristiho tydne ho tu snad budeme mit 😀 vic mu ani doktori nedovolej 😀

michalag
autor
20. okt 2009

tak snad ta dlho nebude trapit a rozhodne sa ist uz von 🙂 😉

mimi21
20. okt 2009

mondulinka, tak este si kinderko? neboj nic mimco si vyberie ten spravny cas a uz budete spolu 😵 😵 😵
drzkaj sa a krasny porod ti zelam 😉

mondulinka
21. okt 2009

dekuju holky, snad uz to nebude trvat dlouho 🙂

pupi78
21. okt 2009

Mondulinka, prajem, aby to bolo rýchle a bezbolestné a hlavne nech máš batôžtek už skoro pri sebe. 😵

tydy
5. nov 2009

Ahojte, chcem sa opytat je vo Zvolene nejake materske centrum? a chodite tam dakto? mam 10 mesacneho synceka a chcela by som ho zacat bravat do kolektivu deti nech neje stale len s dospelakmi

pupi78
6. nov 2009

Tydy, jedno MC je na Západe pri kostole. 😵 Neviem,či je teraz otvorené, no na jar bolo. 🙂

michalag
autor
9. nov 2009

Ahojte,
Matka, Matkovi vsetko najlepsie k dnesnym krasnym 2 rockom 😵 , nech je zdravucky a nech vam robi taku radost ako doteraz a nech ho rodicia posluchaju 😉 ... Vsetko najlepsie 🙂 😵 🙂 😵 😵

aly
9. nov 2009

Tydy, je na západe v budove toho kláštora z boku, kde je aj kvetinárstvo. Býva to otvorené Utorky a Štvrtky od 9.00-12.00 hod. No do vianoc si rezervovali štvrtky na cvičenie s bábetkami (mozes sa tam prihlasit ak chces). Takže do Vianoc len utorky. Je tam velka herna, kopa hraciek. Ja tam chodievam a paci sa nam tam.

aly
9. nov 2009

Pupi Matkovi zelame vsetko naj naj k narodeninkam, aby bol hlavne zdravucky 🙂

mimi21
9. nov 2009

aly nevies prosim ta kde by som nasla viac info o tom cviceni s babatkami???
alebo vies nebodaj aj ty nieco? 😉
vopred dikes 🙂

aly
9. nov 2009

Mimi, to cvicenie je rozdelene na 2 skupiny deticky do 2 rokov a starsie. Prve cvicenie je o 9.30 rano vo strvrtok, sa mi zda ze cena je 2Eura a myslim ze by ste sa mohli pridat. Ak chces tak mozno zatra pojdem do toho centra sa pohrat s malym a skusim Ti vyzistit tel. cislo a kotakt.. Cvici sa na zemi, na fitloptach, v doprovode pesniciek, viac neviem. Ale vyzistim a napisem.

mimi21
9. nov 2009

no to by si bola zlata, nieco zacalo aj v meste, tak chcem nieco s malou podniknut, sice chodime teraz plavat, ale vraj cez zimu byva prestavka
som pozerala ze aj vy ste chodili, alebo este chodite na sliac 🙂 nevies ako to teda je s tou zimou? ci je prestavka, alebo ako
my sme teraz tyzden vynechali, lebo sme tam prechladli, bola studena voda, len 29stupnov, aj mala mi plackala, a zatial jej to nevadilo

michalag
autor
11. nov 2009

Ahojte
babenky, neviete ktory obchod s tehu oblecenim je vo ZV primerany a primerany cenam???

michalag
autor
11. nov 2009

Jeeej a Martinkovi vsetko najlepsie k dnesnym meninam !!! 😵 😵 😵 🙂

aly
11. nov 2009

Mimi, ja o ziadnej prestavke neviem, myslim na Sliaci. Aj my sme boli vtedy ked bola taka zima.
Inak kontakt pre teba nemam, na tom papieri nebolo nic napisane. Tak sa musis ist asi len pozriet vo stvrtok o tej 9,30 aj s malou

zuzkazv
11. nov 2009

ahojte babenky michalag: obchody čo sú určené len pre tehotné sú väčšinou dosť drahé ja som si kúpila nohavice tehotenské u číňana boli lacné a dobré ja som nepostrehla žiadny rozdiel v kvalite medzi tými od číňana a tými čo som mala z tehotenského obchodu rozdiel bol len v cene a tie u toho číňana som kúpila tam vedľa VUB banky len ten tam už nieje ale myslím že je to ten istý čo je teraz na tej istej ulici len v predajni kde bolo predtým elektro. tak veľa štastia s hľadaním 😉

michalag
autor
11. nov 2009

zzuzka a mozes mi napisat kolko ta vysli tie nohavice?