Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

pupi78
13. júl 2009

Halóoo, kde ste všetky? 😕 😕 😕
My sme dnes obehali celé mesto, bolia ma nohy, tak trochen vegetím pri PC, a idem dačo variť. 😉

halina_sirgelova
14. júl 2009

ahojte,
aj my žijeme 🙂 chodíme na ihrisko, chvíľu sme boli u svokrovcov na dedine,ale už nás mali akurát tak dosť po týždni, tak sme prišli zase pekne domov 😉

malalady
14. júl 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeeeee

michalag
autor
14. júl 2009

Ahojte,
tak aj my sme stale von, tak ako hal, ze 😀 😀 😀

malalady, ako sa mate? uz si sa tu davno neukazala 😅

pupi78
15. júl 2009

Bré ránko. 🙂
My sme hore už od 6.00 a noc bola desná 😒 ☹
Dostali sme sople,tak máme doma veselo 🙄

Malalady vitaj po dlhom čase. 🙂

tete
15. júl 2009

Ahojte babulky, mozem sa pridat, nie som zvolencanka, ale byvala som tam 2 roky!!!! 🙂

pupi78
15. júl 2009

Ahojky Tete, jasné, že môžeš, vitaj 😵

pupi78
15. júl 2009

Miška, pekné foto v pase. 🙂

michalag
autor
15. júl 2009

Ahojte,
tete, jasne ze mozes a vitaj medzi nami 😉

mata dakujem .... a coze zase ste chory?

pupi78
15. júl 2009

No, po angíne máme pre zmenu sople, ale nemá teploty, tak môžeme von, len zle spí.... 😒

mondulinka
18. júl 2009

ahoj holky, tak ja jsem opet zpatky ve Zvolenu... uz mame pokoupeno docela dost veci, jen mi chybi vanicka, kocarek a monitor dechu...

nevite o nejaky velky prodejne kocarku nekde tady pobliz? kde maji vyber... libi se mi kocarek jane slalom pro a chtela bych ho nekte obhlidnout... 🙂

halina_sirgelova
20. júl 2009

Ja mozem odporucit Bansku Bystricu, na Dolnej ulici je taka velka budova (predtym sa to volala Tandem, teraz asi Baby land...), ale urcite to neprehliadnes, je to taka sklena budova na zaciatku namestia (mozte zaparkovat v Europe a ist smerom do mesta, tak to neminiete)...drzim palce 🙂

mondulinka
21. júl 2009

halina: diky moc... vcera jsme tam s manzou byli... je to babysvet nebo tak nejak a ta pani nam poradila uplne jinej kocarek, ale asi budu spokojena.... moc se mi libi...

taky jsem se dneska konecne tady na slovensku pojistila, takze ani u Dr. by nemel byt problem, takze se tam ve ctvrtek objednam zitra neuradujou... a taky na ty predporodni kurzy... skoda, ze tu neni zadna jina tehule, ale snad na tech kurzech nekoho potkam.. 🙂

kodada
21. júl 2009

mondulinka, ja som tiez tehulka, skoro rovnako ako ty ... vies nieco blizsie o tych kurzoch?

janinka25
21. júl 2009

ahojte a odkedy sa môže začať chodit na tie kurzy?

mondulinka
22. júl 2009

jeee, dalsi tehulka ze Zvolenu 🙂 ahoj Janinka! 🙂 ted ma PA dovcu 14 dni, ale rikala, ze si pak mam zavolat a objednat se u sestricek... puvodne teda rikala, ze muzu az v 32.tt, ale ja rikala, ze jsem na netu cetla, ze muzu hned od 28.tt a ona, ze teda muzu prijit hned po jeji dovolene... znelo to, ze je moc prijemna!!! takze si myslim, ze dostaneme plno informaci! jinak na netu jsou spatne ty hodiny... je to ve stredu od 9:00 nebo od 13:00 a je to 1,5-2 hodiny a je tam 15 minut cviceni a pak dychani a tlaceni a povidani a o porodu a i rikala, ze si pujdeme prohlidnout saly a sestinedeli... ja nevim, jestli u tebe nebude moc brzy, ale muzes tam zkusit zavolat a zeptat se 😉 za to nic nedas!

tak jeste zitra zaridit gyndare a budu to tu mit zmakly 😀 😀 😀

michalag
autor
22. júl 2009

Ahojte 🙂 ,
baby neviete o nejakom dobrom obchode s plavkami ale za rozumnu cenu??? Lebo mam sice, ale uz su na rozpad a navyse som si ich zabudla u tety, takze sa nam neda ist nikde kupat ☹ 😒

halina_sirgelova
22. júl 2009

skus v Tescu

mondulinka
23. júl 2009

Ahoj holky, tak nas ceka asi dalsi parnej den... vcera jsem byla chvili na namesti a funela jsem jak lokomotiva... snad se brzy ochladi... aspon trosku 😅

vim, ze sem pisu jen same dotazy, ale neznate nekdo MUDr. Brathovou? dostala jsem na ni doporuceni, ale nevim, jestli k ni jit... 😕 vim, ze sem chodilo par holek, co k ni chodi, ale ted na konikovi neprispivaji, takze uz sem asi nechodej... diky moc, snad se nejaka z vas najde, co k ni chodi nebo aspon slysela, jak to u ni probiha a jestli je hodna... 🙂

tami712
23. júl 2009

mondulinka ja k Brathovej chodím a som s ňou spokojná, je super 🙂 len čo som počula berie nové pacientky len s určitou zdravotnou poisťovňou /ale neviem určite/ 😉

mondulinka
27. júl 2009

ahoj holky, zacina me desit ta debata o zvolenske nemocnici.... doufam, ze budu mit kde porodit 😝

kodada
27. júl 2009

Moni, idem kuk, co sa deje na tom fore, nestras 😉

mondulinka
27. júl 2009

http://www.zzz.sk/?clanok=6744 tyhle jejich pravni dohady... doufam, ze na to nedoplatej pacienti... snad se tim nic pro nas nezmeni... 😒

kodada
27. júl 2009

dobry clanok

pupi78
3. aug 2009

Ahojte po sto rokoch. 😀
Este stale sme v LC a vegetime, som rada, uz bolo v ZV na nevydrzanie 😠
Uzivame si slnka, Matko je vo svojom zivle, stale kdesi behame... 😉

Ako sa maju tehulky? To je ale pocasie na skapanie, nechcela by som rodit takto v lete. 😖

ivanusicka
3. aug 2009

ahojko, nie som priamo zo zv, ale obcas citam vase prispevky. anickaajanko, ja u gynekologa neplatim ziadne rocne poplatky. o tom pocujem prvy raz. ja som zaplatila raz 200sk pri prihlaseni sa k doktorke, ako poplatok za vyber lekara a odvtedy nic. ani ked som bola tehotna. pri sone akurat tak 100sk za vytlacenie fotky. to je vsetko. 😉

bibinka2
4. aug 2009

Ahojte Zvolencanky,
pupi,co rodit v lete,ale byt tehotna a fucat vtomto pocasi to je hrozne.
No baby pisali,ze vsetko ma svoje vyhody a naopak.
A co ty si si tehotenstvo planova na zimu.Teda prepac za otazku.
No ja ked budem planovat druhy krat tak urcite na zimu a porodit na jar. 🙂
Co vy na to baby je to idealne alebo nie?
Ale nemozem sa stazovat, ked vidim vase fotky s ratolestami je to fantasticky pocit, uz sa nemozem dockat 🙂 .
Prajem pekny den a tebe pupi fantasticku dovolenku. 🙂

bibinka2
4. aug 2009

Ozaj este som chcela ohladom nemocnice, urcite bude fungovat,
ved B.Bystrica by to nezvladla,zastupcovia mesta Zvolen by nemocnicu urcite nezatvorili.
Aspon tomu ja pevne verim.
Tak pa 🙂 .

mondulinka
4. aug 2009

Ahoj holky, to pocasi je fakt umorny, jeste ze v noci lilo jak z konve a trosku se dneska ochladilo... ma to vydrzet jeste zitra... jak je to vedro, tak nemuzu fungovat... jsem se na vsechno vykaslala... ale dneska je mi zas hej a tak jsem poklidila a peru od rana... jsem jak kdyz se pri desti probudim 😀

jinak ono je to hezky naplanovat, kdy clovek otehotni... ale pak to stejne v ten mesic nevyjde a clovek je rad, ze to vubec vyjde a ze se to udrzi a ze je vse v poradku... proste pak uz je ta posedlost otehotnenim tak velka, ze uz je to asi jedno, kdy to vyjde... aspon tak to bylo u me a to jsem to chtela brat v klidu... ale pak jsem to nevydrzela a sledovala jsem snad vsechno okolo ovulace... proste blazen 😅 😀 😀

bibinka2
4. aug 2009

mondulinka aj ty sa tak tesis,ze je konecne chladnejsie?
ja mam z toho velku radost, lebo ta horucava mi uz spôsobovala puchnutie mojich koncatin, aj tlak mi isiel smerom hore.
Uz som mala trochu strach,ale dnes je to o.k.,takze pekne pracujem.
🙂