Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

halina_sirgelova
1. jún 2009

bajana, my sa pozname aj osobne? ... Ja som mala starejsieho Romana Malatinca (Korytarky), je fakt vyborny! Holika z Ocovej nepoznam..ale skus na www.mojasvadba.sk -tam ti skor poradia (teda kamaratke). A potom este poznam starejsieho z BB (moj byvaly veduci zo suboru)p. Maroš Čupka, tiež je výborný... (ale s ním je to také folklórne,tak len ak má rada folklór)..

halina_sirgelova
1. jún 2009

Čo sa týka ročného vyúčtovania, my máme našťastie preplatok 😀

cimba
1. jún 2009

aj mi máme preplatok 😀 super som sa bála lebo teraz veľa periem aj som dosť kúrila no super každá korunka poteší.

michalag
autor
1. jún 2009

Ahojte Zvolencanky 🙂 ,
mati, aj mna to takmer zabilo ale uz som to ako tak od stvrtku predychala, aj ked tie peniaze co musime dat by sa nam zisli urcite na nieco ine 😝 😅
hal, cimba, tie preplatky vam zavidim 😉

cimba
2. jún 2009

miška a mala si veľký nedoplatok?

michalag
autor
2. jún 2009

cimba, tak na nas dost vysoky 😠 , to sme este taky nemali ako tu byvame

michalag
autor
2. jún 2009

mali sme dost vysoky na teplej vode, akoby sme kupali cely barak 😅 🤐

pupi78
2. jún 2009

u nás aj kúrenie a ohrev vody 😠 😠

cimba
2. jún 2009

vieš čo to každý na zľatáku hovorí že dokonca za výťah mali nedoplatok. Aj svokrovci sa rozčuľovali že čo sa to deje, barák zateplený, plastové okná majú ani poriadne nekúria no ako starý ľudia šetria a mali nedoplatok 😠

pupi78
3. jún 2009

Hello 😕
Tak ja kmitám od rána, varím, periem,žehlím, a keď príde z roboty MM letím k doktorovi. 🙂
Kde ste kto? 😕

anickaajanko
3. jún 2009

ahojte babenky, mozete poradit?
Kde v ZV ste kupovali prve topanocky take tie zdravotne, protetika alebo tak. Bola som tam za murami a maju len o 20 hore a najblizsi tovar maju o 3 mesiace, a objednat vraj nevedia. Dakujem za radu.

michalag
autor
3. jún 2009

Ahojte
anickaajanko, ja som malemu kupovala prve topanocky v zdravotnickych potrebach bud pri poliklinike alebo na Zapade (ale to uz nefunguje)

mati dufam ze nie si chora?

cimba, u nas co som sa rozpravala so znamymi tak vacsinou vsetci mali nedoplatky od 133 - 232 eur, ale poznam jednu znamu ktora mala 400 euro-vy nedoplatok 😨 🤐 , to by ma uz asi naozaj zabilo bud na infarkt alebo zo soku 🤐

pupi78
4. jún 2009

Miška, nie som chorá, bola som len u ženského. 😎
No vidíš, ja som to predýchala, hoci šok bol riadny a infarktové stavy určite 😠 🙄

majky22ju
4. jún 2009

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte, nemate niekto zaujem o Nutrilon z Polska? som z BB tak odber nie je problem 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉 cena je 11 eur.ahoj

cimba
4. jún 2009

no tak s takým nedoplatkom by ma asi porazilo 😨
pupi ako si nažívate? Ani sa neozveš... 😝

e.vacka
5. jún 2009

Ahojte Zvolenčanky, sorry, že vám vstupujem do témy. Chcem sa len opýtať, či je niekde vo ZV bazár s detskými potrebami. Neviem to nikde vygoogliť... Dakujem

pupi78
5. jún 2009

Ja nepoznám, len sekáč s detským oblečením na Západe v ZV.

halina_sirgelova
6. jún 2009

Dobrý sekáč je aj za múrami...
Ako sa dnes máte? Ja sa veru nemám bohvieako...dostala som zápal hlasiviek, takže som na ATB ☹

pupi78
8. jún 2009

Že by to tu už vymrelo? 😕 😎

mondulinka
9. jún 2009

Ahoj holky, koukam, ze to tu nejak utichlo... ja byla vceran a ultrazvuku a mam strasnou radost... cekame chlapecka a vsechno bylo v naprostym poradku!!! 😵
jinak mi taky dorazily ty tricka z netu s tema potiskama nozicek... jeste ze jsem objednala XL, hehe... jeste naroste a ted jsou mi uz docela dobre... a to podotykam, ze nejsem nijak extra kulata 😀

taky jsem se doslechla, ze ve Zvolenu je nejaky fitko, kde prej je i tehu plavani.. nevite o tom nekdo? 😕 na netu se mi to nedari najit... a ja bych se tak chtela chodit koupat... 🙄

halina_sirgelova
10. jún 2009

hmm, tak o tom som teda nepočula :( ale gratulujem k chlapcovi a super výsledkom 😉

pupi78
10. jún 2009

Mondulinka, gratulujem k chlapčekovi. Nech je všetko, tak ako má byť. 😵

michalag
autor
10. jún 2009

Ahojte 🙂 ,
mondulinka, blahozelaaam k chlapcekovi 😉 😵
hal, mati, cimba ako sa mate???

My dnes poobede ideme ku starkej na Zapad 🙂 😉

anjelik123
10. jún 2009

Ahojte nevie niektora z vas ze kolko stoji ta nadstandardna izba? a ci si to treba dako zajednat dopredu? dakujem

mondulinka
10. jún 2009

ja si ted nepamatuju, kolik to stoji, ale mam dojem, ze kolem 600 SK na den... a me v porodnici rikali, at si zavolam tak mesic az 14 dni pred porodem a reknu si, ze ho chci... ale kdyz bude volnej, tak asi neni problem si tam lehnout bez zavolani...

mondulinka
10. jún 2009

Vybavenie izby: Skriňa, predmety na zútulnenie izby, sociálne zariadenie, mikrovlnná rúra, televízor, chladnička, kreslo na kojenie, prebaľovací box, kolíska, manželská posteľ, stôl, stoličky.
Cena: 500 Sk, s rod. príslušníkom + 300 Sk

tohle maji primo na svych strankach 🙂

a tady jsou fotky, jak to tam vypada: http://www.nspzv.sk/1/index.php?ac=7&id_g=1&gal=1

halina_sirgelova
10. jún 2009

Anjelik, ty máš termín už túto sobotu? Tak ti teda držím palce 🙂 Ja budem v ten deň oslavovať presne 30 😉

pupi78
11. jún 2009

Miška, ráno som ťa videla, Samko tak zlato kýval. 😵
My sme dnes boli celé doobedie v meste pri fontánke s kamoškou, Maťo sa vyjašil, aj ovlažil, kedže fontánka mala dobrý roztrek. 😀
A mamička si urobila skvelý deň, kúpila si super 3/4 gate puma. ha 😀 😝

mondulinka
12. jún 2009

Holky, nevite, kde je nejbliz od Zvolenu C&A? maji tam pekny hadriky na miminka, tak pocitam, ze tam neco pokoupim... 🙂

michalag
autor
12. jún 2009

Ahojte 🙂 ,
mati, hej isla som domov, lebo nam mali menit vodomer, ale bolo mu dobre u starkej a ja som si v klude doma porobila 🙂 😉

mondulinka, tak s tymto ti neporadim 😅 ☹