Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

halina_sirgelova
29. mar 2009

V podstate ziadne, len tam ides (na faru), nadiktujes zakladne udaje o dietati a o krstnych rodicoch (v meste vyzaduju, aby mal krstny rodic birmovku) a potom musis ist na poucene (1x) a to je vsetko..

cimba
30. mar 2009

ahojte babiny, dnes má Eliška 4 mesiace 🙂 mala by som urobiť tortu 😀
a čo nové? U nás nič len to zaspávanie večer ☹ ach jáj

pupi78
30. mar 2009

Cimba, Jéééj, tak všetko najsamlepšie k výmesačiu. 😀 🙂

cimba
30. mar 2009

ahoj pupi ďakujeme už je vonku pekne tak môžme vybehnúť.

halina_sirgelova
30. mar 2009

aj ja sa pridam 😉

pupi78
31. mar 2009

Však sa môžete všetky pridať, také stretko by už bodlo, no nie? 🙂

pupi78
2. apr 2009

Babule, kde ste? 😕 😕 😕
Už je dnes krásne, som rada,že konečne vypadneme do mesta. Kto sa pridá? 😉

halina_sirgelova
2. apr 2009

my sme sa prave vratili .... a dali sme si zmrzku, mnam 😝

michalag
autor
2. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂
Tak my tiez vyuzijeme ze je dnes tak krasne a ked maly vstane ideme von 🙂 🙂 🙂
hal, nevies nahodou ci uz riaditelka rozposielala rozhodnutia o prijati do MS?

halina_sirgelova
3. apr 2009

Misik,netusim 😀

michalag
autor
3. apr 2009

Ahojte,
Ja dnes od rana upratujem ako sialena lebo zajtra ma Sami oslavu,tak nech mame cistucko, ale aj tak este nemam vsetko a to ma este okrem dokoncenia upratovania cakaju chlebicky, babovka....., ale ked tatino pride z roboty tak pojdu sa ucit bicyklovat a ja dokoncim aspon upratovanie (este ze je von dlhsie vidno a mozu byt von aj do 18:30 😝 😀 ).
Teraz je maly v postely, tak zatiál som to vyuzila a ja si idem vypit kavicku a trochu oddychnut, lebo ledva sedim 😅 😝

pupi78
3. apr 2009

Miška,tak nech Vám dobre dopadne oslava. Samkovi všetko najlepšie, veľa zábavy a darčekov.
Kúpili ste ten bike?
Ja som sa tiež flákala po meste, boli sme aj s Cimbou, takže kočíkové rande. 😀

michalag
autor
3. apr 2009

mati ano kupili sme mu bicykel, ale nechce sa mu pedalovat, takze musi prist nato ze pokial nebude pedalovat bicykel sa nepohne 😅 😝 😀
mati, tento 🙂
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

halina_sirgelova
4. apr 2009

Miska, prajem vam vydarenu oslavu 🙂 a neboj, nauci sa...Adamovi sa tiez nechcelo pedalovat a teraz ho nejdem z bicykla dostat dolu 😉

michalag
autor
6. apr 2009

Ahojte, prajeme krasny zaciatok noveho tyzdna 😉 🙂
hal, no ten nas je lenivec lenivy 😅 😝 😀 ...... inak vcera som vas videla na dvore 😉 , mali ste aj bicykel, vsak?

cimba
7. apr 2009

ahojt baby to je pekné počasie až nato že nikdy neviem čo mám malej obliecť 😒
miška už ste mali oslavu? Ako dopadla? A čo máte všetky nové?

halina_sirgelova
8. apr 2009

ahojte, JankaLea...bola si dnes u Marca?Chcela som sa ti aj prihovorit,ale teda naozaj som si nebola ista, ci si to ty alebo nie 🙂
Ak ano, tak ten chalanisko v hnedej veste, co sa hral s Leou,je moj Adam 🙂

jankalea
8. apr 2009

Ahoooooj hal,

bože ved aj ja som sa na teba kukala ako puk. No a to som sa obzerala ale tiež som si nebola istá. No tak vidiš, tak nabuduce už si budem istá 😀 . ježiš prepáč , no fakt som si ta nevedala rychlo zaradit. No zlatý Adamko 🙂 .
Ja som troška bola s našimi na trhoch, vitiahli ma z domu tak sme boli u Marca na pivčo. 😀

halina_sirgelova
9. apr 2009

tak predsa si to bola ty? ja som si bola takmer ista,ked si malu oslovila menom...ale bola si tam s rodinkou...a tak som si povedala,ze ak sa mylim,tak ma budete mat za blbca 😀 nabuduce uz teda budeme vediet 😉

jankalea
9. apr 2009

Ahoj,
ale čo si v pohode. ja som si nebola velmi istá lebo už sem dost málo chodim. Malá hrozne vystrája a ja mam priatela na cestách tak som s nou stále sama tak nestiham popisat. tak sa ospravedlnujem babenkám, ale mám toho okolo nej v poslednej dobe dost, lebo je ako sto čertov. 😀
ok, nabuduce teda poklebetime 🙂

pupi78
9. apr 2009

Babule, my zajtra padáme na sviatky k našim a svokrovcom, tak sa tu majte pekne a želám krásne sviatky. 🙂

halina_sirgelova
10. apr 2009

Aj my želáme krásne sviatky 😀

tatolu
14. apr 2009

Ahojte dievčatá.
Ako? Vyšibané?

Nebojte, ja žijem, ibaže tomu už ani sama neverím 😀

Dnes som odniesla bakalárku na zviazanie, takže možno sa tu dostanem trošku častejšie. Iba ma tu nenechajte kecať samú 😉 😀 😵

pupi78
14. apr 2009

Tatolu, a čo študuješ? Stíhaš to vôbec popri 3 deťoch? 😕 🙂
Tak ja som tak mierne vyšibaná a trochen obliata vodou, som rada, že som to prežila bez ujmy na zdraví. Lebo môj tato to niekedy neodhadne s vodou a potom bývam chorá. 😠 😵

tatolu
14. apr 2009

Mám rada zvieratá, tak poľovníctvo 😵 na TU ZV. No riadne blbosti tam preberáme. Tento rok musíme po latinsky vedieť huby, chrobáky a ich larvy - no a pravdaže ich aj spoznať 😠

Ja som nie vyšibaná. Nemám to rada a mangel to toleruje 😉 Mali sme však na návšteve jeden manželský pár, tak som bola ostiekaná voňavkou.

pupi78
16. apr 2009

Kde ste kto? 😕 😕
No my sme dnes vstali o 6.00, som jak živá barbie 😠 musím si zabiť zo dve kávy, ak pomôžu. 😅
Tatolu, no pekné veci sa učíš. Mňa by to moc nebavilo, ale verím, že to zvládaš. 😵

halina_sirgelova
18. apr 2009

Dobré ránko, nejak to tu prestalo žiť ako sa oteplilo...ale snáď teraz, keď je opäť chladnejšie, sa sem vrátime 😉 Mne malinká zase zle v noci spala, takže už je na balkóne a užíva si doobedný spánok 😀
Poobede sa ideme previezť vláčikom na Mýtnu, kde už na nás čakajú bráško a ocino.. prajem vám všetkým krásny víkend.

michalag
autor
20. apr 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
nejako je tu mrtvo 😅 , ale ani a necudujem ked je vonku tak krasne hoci chladnejsie ako pred par dnami

michalag
autor
20. apr 2009

hal, matka, jankalea, zvolovci, cimba ako sa inak mate???

michalag
autor
20. apr 2009

Inak idem sa pochvalit 😝 😅 😀 Sami je od septembra prijaty do skolky, takze uz aj so Samiho bude velky skolkar 🙂 🙂 😉. Bude mat nejake mlade ucitelky, tak som zvedava 😅 , lebo ked sme sa boli pozriet v triede, tak sa Sami z tade rychlo ponahlal prec, nejako sa mu tam nepacilo 😅 😝