Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

mondulinka
12. jún 2009

Michalag: ja uz koukla na net a nejbliz je asi v Blave nebo v Kosicich... tak nic 😀

chci se jeste zeptat, jestli nekdo z vas nechodi MUDr. Necpálový... a jaka je... diiik 🙂

pupi78
12. jún 2009

Mondulinka, Že C&A, ha< aj ja chcem vedieť, kde je tu najbližšie. Ale lepšie veci sú z NEXTU - tu je link, niektoré baby si to objednávajú cez Mimibazár, to sú značkové vecičky z Anglicka za rozumnú cenu, fakt dobrá kvalita, aj my tam kupujeme.
http://www.next.co.uk/shopping/children/newborn...

pupi78
12. jún 2009

Stačí keď vieš kódy tovaru, napíšeš babám,ktoré robia predaj, a oniTi to objednajú, ale dávajú dosť vysoký kurz.

michalag
autor
12. jún 2009

mondulinka, ja Mudr. Necpalovu osobne nepoznam, ale nepocula som o nej dobre 🤐 , ale kazdemu vyhovuje nieco ine 😉

michalag
autor
12. jún 2009

Mati, boli ste v tom arborete??? Ako bolo a kolko je vstupne? Rozmyslam ze aj my by sme isli, kedze to uz planujeme 3 roky a stale sa nejako necinime 😅 🤐 😀

Toto je otrasne pocasie, uz som chcela ist s malym von, ked zacalo fucat 😠

pupi78
12. jún 2009

Miška, nakoniec svietilo slnko, tak sme šli. Bolo super. Vstupné je 2eur dospelý, deti zdarma, ale neviem presne do akého veku.
Boli tam nádherné ruže, som sa pokochala, nádhera. 🙂
Trochu sme sa pofotili, však kukni album, mám tam dve foto. 😵

pupi78
12. jún 2009

A ešte, je to aj cez víkend. Dnes to 16.00 a cez víkend asi dlhšie. 🙂

michalag
autor
13. jún 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂 ,
hal, vsetko najlepsie k okruhlinkam 😉 🙂 😵 , hlavne vela zdravicka, stasticka a nech ta drobce posluchaju a robia ti rovnako velku radost ako doteraz 😵 😉 🙂

halina_sirgelova
16. jún 2009

Ahojte,
tak my sme mali spestrený minulý týždeň a víkend...od nedele (minulej-nie tejto)mala Dominika horúčky, ktoré sa šplhali do 39,6... a stále sa vracali. V utorok som išla s močom k Dr a ona síce potvrdila, že sú v ňom stopy krvi,ale skonštatovala, že je to pri horúčkach ok....ale vo štvrtok som prišla opäť, že mi to už ok nepripadá...spravila jej CRP a zdesila sa z výsledku...potom sme išli na krčné, kde sme mali všetko v úplnom poriadku a tak sme si išli "oddýchnuť" až do pondelka do nemocnice s diagnózou zápalu horných močových ciest (našťastie nám nepostihlo obličky)..takže teraz máme ešte dlhodobé užívanie liekov, vitamínov (zistili jej aj chudokrvnosť) a zákaz bazénov (koniec plávania ☹ ) atď atď .... takže som aj tú svoju 30-tku oslávila s Dominikou tam ....

michalag
autor
16. jún 2009

Ahojte,
hal to ma velmi mrzi, chudatko Dominika ☹ ☹ ☹ , ale dufam ze uz je to lepsie, tak preto som videla Adamka so starkou

cimba
17. jún 2009

ahojte tak mi už máme zúbky von síce 2 isté ďalšie sú na rade, ale plaču a mrzutosti je pri tom dosť ☹ ako ste to zvládali?

pupi78
24. jún 2009

Ahojte. 😵
No mňa skoro porazilo z tohto počasia, nech je už pekne slnečno. 😠 😉

mondulinka
24. jún 2009

chtela jsem se zeptat, jak tu na Slovensku probihaji kontroly... jestli taky delaji vysetreni moc, mereni tlaku a ozev a vahovej prirustek... jsem se byla podivat u jedny doktorky a zrovna byl poradna a nic takovyho nedelala 😝 😠

mondulinka
24. jún 2009

a taky bych potrebovala tip na gynekologa... je tezky nekoho vybrat, kdyz tu nikoho neznam... nekoho v centru pokud mozno... 😅

michalag
autor
24. jún 2009

Ahojte 🙂,
mati, aj ja uz chcem slniecko, lebo doma to je o nervy 😠 .... uz neviem co by som malemu vymyslela, ale vcera sme boli aspon na 1,5 hodky von kym nezacalo znovu prsat 😠

mondulinka, myslim ze by mal vsetko kontrolovat ....u mojho Dr. najskor sestricka skontroluje tlak, vahovy prirastok, moc a potom ma vysetri Dr.

hal, tak ako? uz ste doma? Dufam ze uz je Dominike lepsie

cimba, mata, hal a ostatne ako sa mate???

mondulinka
24. jún 2009

michalag: divny... u ty doktoroky to nedelala ani jedny... nemam chut tam ani jit... a jeste brala do cekarny asi po 3, proste diskretnost hadr... a stly jsme tam vsechny dusno na omdleni... kam ty chodis k Dr? koukala jsem, ze tady blizko je jeste Dr. Szedely a Šimo... ti vypadaji docela dobre, maji i netovy stranky...

michalag
autor
24. jún 2009

mondulinka ...IP 😉

mondulinka
24. jún 2009

nic mi neprislo 😢

michalag
autor
24. jún 2009

tak ti to idem poslat znova, ale nechapem

sanja17
24. jún 2009

mondulinka doktorka Necpalova je otrasna ja som k nej chodila ale uz nechodim teraz mam ineho doktora ja ti ju neodporucam aj ja som na nu pocula kadejake veci 😒

michalag
autor
24. jún 2009

teraz ti to prislo?

mondulinka
24. jún 2009

uz to prislo... tak dekuju za info... asi zkusim jednoho z tech co jsem psala... mam je preci jen bliz... 😉

michalag
autor
24. jún 2009

ved jasne, ja som ti len pisala ked si chcela vediet 😉

kika22
24. jún 2009

modulinka ja chodim k Szedelymu a som spoko pri kazdej kontrole som mala spravene aj sono a prietoky tiez nebolo problem spravit...proste fuul servis 🙂

mondulinka
3. júl 2009

kika: jee, tak to jsi me potesila... ja se tam po dovce objednam... jen jsem nikdy nebyla u chlapa 😀 ale co, u porodu si taky vybirat nebudu... tak jsem rada, ze jsi mi napsala pozitivni veci!!! diky moc!!! 😵 🙂

mimi21
3. júl 2009

ahojte zvolencanky
mondulinka ja sa tiez prihovaram za dr. Szedelyho - perfektny pristup, super clovek, ako tu pisali dobra starostlivost, kazdu poradnu mi spravil sono, ukazal obrazovku a povysvetloval - nie ako terajsi primar, ktory ma odbil, že co sa pozeram na monitor, ved predsa nie som dr. tak co tam chcem vidiet 😒 😒 😒
a szedely kazdu navstevu zakoncil tym ci mam nejake otazky - to sa mi velmi pacilo, lebo ked som sa nieco opytala tak podrobne vysvetli, bol trpezlivy, hoci niekedy bolo na nom aj vidno, ze ma toho dost

ja som sa chcela opytat kam a odkedy ste chodili plavat s babatkami
viem ze sa chodi na sliac, ale mne by viac vyhovoval zv, mate s tym niekto skusenosti?
a chcela by som s malou chodit tak cca od 3-4 mes. lebo potom uz bude zima a to velmi nechcem

ozaj este to CA - je aj v Trencine v nakupnom centre Laugaricio - otvarali to v aprili, este su tam aj 2 celkom dobre detske obchody

mondulinka
5. júl 2009

mimi: myslim, ze je plavani i v laznich nebo jak se to jmenuje, je to prave v ty ulici(Hviezdoslavova), jak ordinuje Dr. Szedely... myslim, ze jsem tam videla fotky na dverich z plavani... 🙂

anickaajanko
6. júl 2009

babenky idem vas znova pootravovat
prosim kolko ste platili/platite u gynekologa? rocny poplatok, za objednanie ale najma sona v tehu
ak mozem poprosit dakujem pekne

michalag
autor
7. júl 2009

Ahojte 🙂 ,
anickaajanko, ja platim rocny poplatok u gynekologa necelych 7 eur a ked som bola tehu tak za sono som neplatila 😉 , chodila som na sono ku Dr. Galadovi (oproti plavarni na odporucanie mojho gyn), ale neviem ako to je ak ma gynekolog sono aj v ordinacii .... ale dufam ze som ti pomohla

pupi78
7. júl 2009

Ani, IP. 🙂
A hlavu hore. 😎 😉