Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

zuzkazv
11. nov 2009

tie čo som kúpila v špecializovanom obchode okolo 1200sk a tie u číňana 250sk

pupi78
12. nov 2009

Babulky, ďakujeme za blahoželania. Teraz to máme husté, keďže celý november oslavy. 😀

Posielame pusinky všetkým 😵 😵 😵

michalag
autor
24. nov 2009

Zvolencanky, kde ste, hmmm????? 😕 😕 😕 😕 ... nejako to tu zamrzlo 😅 😝

mimi21
24. nov 2009

no nie je to tu moc zive...halooo, kde ste vsetky???

aly
26. nov 2009

Baby moc vas tato tema nebavi, alebo nelaka..
Myslíte si že by sa vo Zvolene "uživilo" dalsie materske centrum, ktore by bolo mozno blizsie ku centru a otvorene viac nez to na Zapade??

mimi21
26. nov 2009

aly ja si myslim, ze urcite
ja som zo zlataku, pokial viem tak tu nic take nie je, aspon myslim, zatial som na nic take nenatrafila, mamiciek a deticiek je tu habadej
na zapad sa mi chodit nechce, do mesta by to bolo OK
chces nieco otvorit???

inac vies, ze sme sa parkrat v poslednej dobe videli??? v msj pasazi, ja som tam bola s kamoskou na kavu (mam cerveny sportak quinny) a ty si isla za manzelom (inak aj jeho tak trochu poznam - z banky 😉 )

dari3
26. nov 2009

miškaaaaa, gratulujem k tehu. že si sa nepochválila 😉 super, tešíme sa s vami 🙂

improvizacia
26. nov 2009

Ahojte Zvolenčanky maminy i ostatné,
od pondelka hladám nejakú zdravotnú či rehabilitačnú sestru príp. niekoho, kto má susenosti s opatrovaním starších ľudí. Je mi jedno či si aktuálne na materskej alebo zamestnaná ale neviem si dať rady hlavne teraz, ked som tehula a potrebujem pomoc . Preto skúšam i túto stránku, kde som ako buduca mamina v poslednej dobe stále /len v inej téme/.

žijem v Bratislave ale moju strarkú mám v domove dôchodcov vo Zvolene - Sekier. Starká skoro nevidí a hned zabúda ale je na svoj vek 90r pohyblivá a chodiaca. Po minulotýždnovom páde ju zaradili medzi ležiacich v domove - a kedže tam sa nebude vôbec hýbať, tak ju mi v podstate odpísali

Hladám niekoho kto by si chcel privyrobiť a pritom mi veľmi pomôct.
Viem ponuknut 2,90 Euro na hod (cca. 90 Skk) x 3 hod. denne x 6 dní v týždni.

Potrebujem aby ju niekto 6x do týždna navštevoval, pomasíroval jej preležaniny a posadil ju, príp. prebalil ak to bude nutné a hlavne sa s nou prešiel - proste tak aby aspon 3 hodiny do dňa neležala.
Ak si zdravotná či rehabilitačná sestra je to super ale ak máš len skusenosti s opatrovaním starých ludí z minulosti - tiež je to fajn a určite to zvládneš.

Viem, že materská je finančne náročná pre rodinu a možno toto je šanca ako vieš ty pomôcť mne a ja zase tebe.

Spojím sa s každou s Vás ktorá sa mi ozve do internej pošty a nechá na seba kontakt . pripadne by sme sa vedeli hned i stretnuť. Tuto sobotu idem za starkou do Zvolena aby som ju navštívila.

vopred dakujem

michalag
autor
28. nov 2009

dari, dakujem 🙂

aly
29. nov 2009

mimi asi viem, sa mi zda ze som vas videla 🙂

michalag
autor
29. nov 2009

aly, ja si tiez myslim ze keby to bolo blizsie ku centru, tak by to malo vycsi uspech, lebo na Zapad maju mamicky dost daleko ... preco planujes nieco spachat?

inak mimi, aj ja som ta obcas videla na Zlatom ked ste sa prechadzali 😉

aly
29. nov 2009

no my sme tiez z tej druhej strany mesta a na zapad len autom,
no neviem sa mi zda ze na to ze Zvolen nieje male mesto a mater. cetrum je len otvorene 2x do tyzdna na 3 hodinky sa mi to zda strasne malo
inak znama vedie centrum v mestecku asi o polovicu mensie a maju od pond. do piatku otvorene od rana do 17.00 plus robia tam rozne aktivity (sikovne ruky atd). No ale to by sa musel este niekto pridat, sama by som to urcite nezvladala

mimi21
29. nov 2009

michala, tak nabuduce do mna strc, ze sa "pozname" 😀 😀 😀

michalag
autor
30. nov 2009

mimi, oki 😉 😀

michalag
autor
1. dec 2009

halooo, halooo 😕 😕 😕

michalag
autor
3. dec 2009

☹ 😒 ☹ 😒 ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

aly
3. dec 2009

michalag nic si z toho nerob, je to tu nejake "mrtve" ako vela veci vo ZV 😕

mimi21
4. dec 2009

no baby ja by som aj pisala, ale momentalne som bez PC, odisiel nam harddisk, na ktorom bolo plno fotiek, samozrejne nezalohovane ☹ ☹ ☹ 😠 😠 😠
teraz som u svokrovcov, tak uspokojujem svoj internetovy abstak 😀 😀 😀

mimi21
4. dec 2009

michalag a ty kde byvas???

michalag
autor
4. dec 2009

mimi, byvam na Zlataku, nad skolkou (4.poschodovy panelak) 😉
a ty???
tak snad sa vam to podari rychlo opravit aby si neabstinovala 😅 😝 😀

mimi21
7. dec 2009

no ja byvam na a. hlinku, presne oproti cintorinu a garazam, tak to dakedy dame stretko, vyrezime s kocikmi 😉
ty cakas babo skoro v takom termine ako ja 🙂
ja som rodila tento rok 18 maja 🙂

michalag
autor
8. dec 2009

vy uz budete vtedy mozno aj chodit 🙂 , jasne ze mozeme dat stretko ... inak neviem ci som ta nevidela aj v sobotu (mate cerveny quinny?). My chodime v lete za vas panelak na dvor 😉

mimi21
8. dec 2009

no v sobotu som bola vonku, tak okolo tretej-stvrtej, a mame cerveny quinny, takze som to bola ja 😉

michalag
autor
8. dec 2009

mimi, hej ja som isla busom 15:50 od cintorina a videla som ta pri ceste ... tak nabuduce budem na teba buchat 😀

mimi21
10. dec 2009

michala a ty chodis aj do prce alebo si na MD?
inak ja nebyvam v tom co je za nimihrisko, ale ten viacej pri ceste (vlastne ten co ide zarovno s cestou)
takze ja pod skolkou a ty nad skolkou 😀

pupi78
10. dec 2009

ahojte. 🙂
dnes sme boli v materskom centre tu na Západe a bolo super. malý sa vyhral, bola aj Cimba. Aly ty sem ešte chodíš? niekedy by sme sa tam mohli stretnúť. 🙂

michalag
autor
11. dec 2009

mimi, tak to ti mozno vidim aj do okna 😝 😀 ... ja som doma, lebo som nenasla pracu a teraz uz popravde ani nehladam kedze v aprili budeme mat babatko 🙂
mati ahojte, ako sa mate?

aly
11. dec 2009

Pupi chodim, len v stvrtky tam vacsinou byva cvicenie a vcera nebolo, no ja som sa o tom dozvedela neskoro. Tak sa tam mozno stretneme 🙂

pupi78
23. dec 2009

Pod stromčekom dary, detská tvár už žiari, pod stromčekom balíčky pre veľkých i maličkých. Každý si v nich nájde, radosť, šťastie, nádej.
praje Martinko s rodičmi 😵 😵 😵

michalag
autor
1. jan 2010

Ahojte Zvolencanky, tu to poriadne mrzne 😅 😝

Tak ako dnes starý rok padá,
nech do Tvojho srdiečka štastie sadá,
zabudni na bolesť a starosti
a preži ďaľší rok v láske a radosti 😵 🙂

Stastny Novy rok 2010!!!