Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

annie13
16. máj 2012

@mirulka147 Horelicova smer Podborka vedla Zvolenska ja som velmi spokojna, je to mama s dcerou

mirulka147
16. máj 2012

@annie13 dakujem 🙂

lubika39
19. máj 2012

@michalag dakujem za odpoved, uz viem kde to je 🙂 este sa cchem spytat, ci dr. Chovanova na poradnu pre deticky do1 roka objednava, alebo prides a cakas?
uz ked sa tolko pytam....vies poradit aj dobreho gynekologa? dakujem 🙂

michalag
autor
19. máj 2012

@lubika39 Aspon u dr. Chovanovej je to tak ze ti povie kolkeho mas prist alebo ti povie ze mate prist o 2t/ mesiac ... na poradnu a potom prides a cakas, ale ja som nikdy necakala dlho, bud som vzdy vystihla dobry cas, alebo neviem. Mava poradnu v utorok od 13:00-15:00 aby sa necakalo s chorymi detmi, ale to je asi vsade tak. Ked sa ti neda, ze drobec je napr. chory tak prides o tyzden, vzdy sa s nimi da dohodnut, resp mi ked sme boli chory a mala byt poradna v ten tyzden alebo o tyzden tak nam ju rovno spravila vtedy ked uz bola mala povyzliekana

vlasatica20
19. máj 2012

@lubika39 ,
vidim,ze byvas v Bratislave ja idem na par dni pracovne a beriem aj ratolesti,vies mi prosim poradit nejaku dobru
restiku,ktoru môzem navstivit aj s detickami 🙂 ,iba ak mas najaku dobru skusenost 🙂 🙂 🙂 ,dik

lubika39
20. máj 2012

@vlasatica20 zalezi kde v BA budete, viem v Ruzinove o jednej,ale osobne som tam nebola, iba som pocula ze boli mamicky s detmi spokojne. Reštaurácia Pizzeria La Vita Ristorante, ulica Borodacova 🙂
V Bratislave chodi vela ludi do Ikei do restauracie a do Avionu, ja mam este malinku dcerku, takze do restauracii ani do obchodnych centier nechodime.
Skus este pozriet tento link, mozno ta nieco zaujme http://bratislava.sk/vismo/o_utvar.asp?id_org=7...

zvolovci
22. máj 2012

ahojte baby, ak by ste sa chceli zapojit do druheho kola darovania veciciek pre novorodenecke odd NsP Zvolen, alebo aspon viete o niekom, budem sa tesit na spolupracu 🙂. zucastnenym dakujem v mene babatiek a NsP.

samdar
23. máj 2012

Ahojte, baby, poraďte prosím - aké máte skúsenosti so škôlkami na sídlisku Zvolen-Západ, príp. vo Zvolene v meste? V akom časovom predstihu treba ísť na zápis? My máme ešte čas, malého chcem dať do škôlky až o 2 roky (keď bude mať 4 roky), ale niekto mi spomínal, že dieťa treba poriadne skoro zapísať, lebo nebude miesto ☹

annie13
23. máj 2012

@samdar my chodime na Zapad http://mslienkazv.webnode.sk/
na Voljanskeho a velka spokojnost, maly je stastny, vela sa naucil,
dcerka pojde do skolky v septembri 2013 ale ziadost ma uz polroka podanu

annie13
23. máj 2012

@lubika39 ani ja som nikdy do poradne necakala u Chovanovej, dobry gynekolog v ZV je Szedely

samdar
23. máj 2012

@annie13 Dakujem za info! Mne sa celkom paci ta MS Lienka, dokonca je mi sympatickejsia ako ta druha skolka na Imatre (i ked tazko povedat preco). Ak Tvoja dcerka ide az v IX/2013 do skolky a uz ste prihlaseni, tak sa pojdeme aj my...aby sme to stihli...maju tam presny cas na zapis? Alebo tam mozem ist so ziadostou hocikedy?

annie13
23. máj 2012

@samdar mali zapis ale ja som na nom nebola, len som doniesla ziadost, uvazovala som ze ju dam uz teraz IX/2012 ale ze uz maju naplnene kapacity tak uvidime
ked napises pani riaditelke email dohodnete si stretnutie fakt je skvela, mojmu malemu je aj triedna a zboznuje ju

samdar
23. máj 2012

@annie13 Vyborne, tak sa skusim opytat priamo cez mail. Dakujem Ti velmi pekne za radu, tak sa zrejme rozhodneme pre MS Lienku. Mne sa paci, ze maju environmentalny program 🙂

lubika39
24. máj 2012

baby poznate lekarku dr. Marcelu Bahylovu? je to vseobecna lekarka, mate s nou niektora skusenosti, je dobra? pripadne poradte dobreho vseob. lekara, najlepsie zo zapadu alebo v meste. dakujem

ronja31
25. máj 2012

ahoj mamicky zvolencanky, chcela by som vas poprosit o radu, som tu len na dovolenke u rodicov a na kociku (5 rocny jane nomad) sa mi utrhlo dvojkoleso (uz sa mi to stalo na lavej strane a v BA som nemala problem kupit nahradny diel a vymenit) na pravej strane - neviete mi prosim poradit kde tu v ZV alebo BB by sa take nieco dalo kupit resp. je tu nejaky servis kocikov? dakujem velmi pekne

samdar
28. máj 2012

Ahojte, prosim Vas, neviete poradit v ktorej casti Nemocnice Zvolen je oddelenie hematologie? Mam tam ist na vysetrenie tehot. cukrovky a ze vraj su tam od 1.2. prestahovani...predtym sa cukor zistoval inde...Poradte, prosim, ak viete, nech tam v piatok rano nebludim hodinu 🙂 dakujem 🙂

vlasatica20
28. máj 2012

@lubika39 ,dakujem napisem ti co a ako 🙂
@samdar ,je to na poliklinike -prizemie.Je tam vratnik tak sa spytas,ale je to presklene.
Ja som tam chodila darovat krv 🙂
Zober si casak budes tam dost dlho a cas ti rychlejsie bude utekat 😀

maryol
28. máj 2012

žienky, viete mi poradiť, či je vo Zvolene nejaký lekár, ktorý nastreľuje náušnice? (oproti plavárni to už nerobia...☹
prípadne BB?

samdar
28. máj 2012

@vlasatica20 Ahoj, dakujem za pomoc, to najdem lahko. Lebo pred dvomi rokmi, ked som bola na cukor, , tak to bolo uplne vzadu v areali nemocnice. A tam sa teda daruva aj krv, hej?

lubika39
10. jún 2012

baby poradte, da sa niekde vo ZV plavat s babatkami ?

lenka2312
11. jún 2012
lenka2312
11. jún 2012

Baby, idete niektorá v sobotu na "Uvítanie" na zámok? 🙂

lubika39
27. jún 2012

baby, je vo zv nejake cvicenie mamiciek s babatkami? alebo niekde v okoli 🙂)

michalag
autor
23. jan 2013

trochu ozivim temu 😀
nejake tehulky, maminky zo Zlateho potoka?

pupi78
6. mar 2013

Miši, náhodou som si zapla MK, a čo nevidím....Blahoželám k bábatku 🙂 Prajem veľa veľa zdravíčka 😉

michalag
autor
10. mar 2013

@pupi78 ďakujeme 🙂

tess85
6. máj 2013

Milé maminky, omlouvám se, že vám vstupuji do skupiny, ale je to krok ze zoufalství, kdy nevíme, co se děje s malým chlapečkem. Manželův syn Otík Zatřepálek žije se svou maminkou ve Zvoleně. Bohužel o něm poslední 3 měsíce nemáme žádné zprávy. Dřív jej manžel směl alespoň občas slyšet přes telefon, nyní je i ten hluchý. Máme oba velký strach, jestli se malému Otíkovi nestalo něco zlého... Prosím, pokud někdo malého Otíka znáte, můžete mi napsat do soukromé zprávy, jak se mu daří a jestli je v pořádku??? Manžel je už naprosto zoufalý. Syna miluje a ty 3 měsíce jsou děsivě dlouhá doba.
Celá situace je dost komplikovaná, pokud byste chtěly vědět víc, komu svou zprávou pomůžete, tak se podívejte na
otakarzatrepalek.sweb.cz

Moc vám děkuji za jakoukoli informaci, co je s malým Otíkem. Určitě chápete, jak je rodiči, když čtvrt roku netuší, co je s jeho milovaným dítětem.

Moc děkuji a přeji vám všem krásný den!

macka_ba
10. nov 2013

Ahojte kočky nepoznáte prosím vás náhodou nejakého vodiča Slovak Lines?Ak áno poprosila by som si IP. Vďaka

veronique_1
5. feb 2015

Ahojte, chystame sa v lete na tyzden do Hrinovej. Viete mi, prosim, poradit zaujimavosti, ktore sa oplati ist pozriet tak v 50-70km okoli. Staci vymenovat napr. Zvolensky a Pusty hrad,...Podrobnosti si najdem na nete.

majus179
20. sep 2016

Ahojte, prečo sem už nikto nechodí? Zvolen nie je maličký 🙂