Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

michalag
autor
20. apr 2009

jeeej pardon nie so Samiho ale zo Samiho 😅 😀

pupi78
20. apr 2009

Miška, tak gratulujem, a kde si ho zapísala? Tam u Vás na Zlaťáku alebo v meste? 🙂

michalag
autor
20. apr 2009

mati tu u nas na Zlataku, naco si komplikovat zivot.... zbytocne by som musela Samiho budit skor, takto to mam ledva 2 minuty do skolky, len prejdem cez cestu a som v skolke 😉

michalag
autor
20. apr 2009

a ked budu von , tak budem dokonca vidiet ci poslucha ucitelky 😅 😝 😀 😀 😀

halina_sirgelova
20. apr 2009

a do ktorej triedy by mal chodit? poznas tam nejake deticky?

michalag
autor
20. apr 2009

hal, videla som len zoznam a podla mien velmi neviem, mal by chodit do 2 triedy, bolo tam 20 deti a z toho 5 novych 😉

michalag
autor
20. apr 2009

... a triedu budu mat na prizemi otocenu na dvor 😉

pupi78
20. apr 2009

Hlavne, že budeš mať na neho výhľad 😀

halina_sirgelova
21. apr 2009

Tak mozno budu spolu s Adamom...nepamatas si nazov? vcielky, zabky, mravcekovia....

michalag
autor
21. apr 2009

Ahojte,
hal to mi nehovorila ako sa budu volat, len to ze bude v 2 triede, ale tento tyzden mi kazala prist podpisat rozhodnutie a nejake papiere tak sa jej skusim opytat. Chcela som ist dnes ale uz bolo dost hodin a Sami bol unaveny, kedze bol u starkej a prisli sme o 13:15. Mozno skocim zajtra doobeda ked pojdeme von

efcso
21. apr 2009

ahojte kocky,
sorry, ze sa vam sem pletiem, ale som momentalne vo zvolene u rodicov a nasla som v bille akciu na BEBU 3 za 50percent, problem je v tom, ze je to mega balenie (2x 800 ci kolko gramov) a trvanlivost do maja 09 a to nema sancu spotrebovat... chcela som sa spytat, ci niektora nepouzivate tuto znacku UM a ci by ste nechceli ist so mnou do toho na polovicu (je tam este nejaky darcek, tusim kasicka ci mlieco). mozte napisat do ip, ak mate zaujem...
vdaka!

pupi78
21. apr 2009

efcso, ja nepomôžem my papáme špeciálny Nutrilon. ☹ 🙂

halina_sirgelova
22. apr 2009

A my papame stale MM 🙂
Miska,tak zisti,ci nahodou nebudu v triede spolu s Adamom 🙂 (Adam Sirgel)

michalag
autor
22. apr 2009

hal, okolo 10:00 idem do skolky podpisat tie prapiere tak sa jej skusim opytat a opytam sa aj do akej triedy bude chodit 😉

halina_sirgelova
22. apr 2009

tak super...potom daj vediet.
A baby, neviete niekto poradit vo Zvolene niekoho kto pecie dobre torty? najlepsie take v tvare niecoho detskeho... 🙂

michalag
autor
22. apr 2009

hal, my sme hladali vo ZV kde nieco take pecu, ale velmi sme nenasli ☹ . Tento rok sme objednavali z cukrasne od Veliho (neviem presne ako sa to pise)ale iba taku obycajnu 🙂 a bola celkom dobra.... ale pred rokom sme objednavali z Kauflandu a myslim ze nejake detske tam mali, treba sa tam ist pozriet 😉
..... ak chces mozem pohladat torty ktore mal Sami na narodky a hodit to do albumu 😉

halina_sirgelova
22. apr 2009

michalag
autor
22. apr 2009

uz som ich tam vlozila 😉 nie su uplne podla mojich predstav, ale nemali sme velmi na vyber a do BB sa mi velmi nechcelo a navyse neviem ako by sme ju dotrepali do ZV 😅 😝

halina_sirgelova
22. apr 2009

a ta z Kauflandu bola chutove dobra?
a kolko stala? cca

michalag
autor
22. apr 2009

hal tie ceny si nepamatam 😅 😝 , ale ta z Kauflandu bola celkom dobra 😉 🙂

michalag
autor
22. apr 2009

no ideme my do tej skolky a trochu von 🙂 , nech unavim drobca
tak sa zatial maj 😉 🙂

pupi78
22. apr 2009

Ahojte.
Hal my sme malému objednávali Macka pu - piekli to však v Haliči. Bola krásna a super mám ju aj v albume.

michalag
autor
22. apr 2009

mati, Matko mal krasnu tortu 😉 🙂
hal, tak Sami bude chodit spolu s Adamkom do triedy 😉 🙂 a myslim ze budu Lienky 😅 , ak si to dobre pamatam 😅

halina_sirgelova
22. apr 2009

supeeeeeeeeer 🙂 a vies aj koho budu mat ucitelky? dakujem
pupi, odklik kuknem, dakujem 🙂

michalag
autor
22. apr 2009

hal, to neviem ☹ , ale naposledy ked som tam bola tak vravela ze nejake mlade, takze z toho vela neviem 😅

cimba
22. apr 2009

ahojte baby tak po dlhej odmlke som tu, ako čítam tak hal a miškou sa rozbehli v písaní to si nadbehli zameškané 🙂
no máme sa dobre nič nové,rastieme už máme 7600g a meriame 74cm, takže dlhá baba, možno viac krútila sa mi tak sa mi nedala dobre zmerať ale nôžku máme dlhú 10cm. To je to jediné čo som si istá že je dobre zmerané 😝
Na zlaťak chcela dať aj moja švagriná malú ale neotvárali pre 2-ročné iba pre 3-ročné bábiky tak musí byť s ňou ešte rok doma lebo do mesta ju nechce dať. Tak si povedala že to nejako vydrží ešte doma. Ozaj baby som sa chcela spýtať začali sme prikrmovať - mrkva ale keby som jej chcela dať nejakú kúpenú kašu mám doma ryžovú od Nutrilonu ale kámošky mi vraveli ževraj im od nich deti zvracali tak teraz neviem a či sa to oplatí dávať. A aké ovocné kaše by mohla lebo ževraj babnánová zapeká, slivková je proti hnačké, broskyne sa tiež nemajú a na trhu je také množstvo že teraz neviem ktorá je dobrá. Akurát pozerám či sú bezpelkové... Poraďte!!!!!!
zatiaľ fičíme na mrkve potom chcem dať zemiak, potom dokopy, dokina mi povedala že neskôr brokolicu a petržlen a na budúci týždeň mám začať ovocím ale zdá sa mi to nejako skoro. Už nekojím čo je škoda, mliečko došli ani kvapka nevýnde tak iba UM.

michalag
autor
22. apr 2009

Ahoj cimba,
ja som malemu davala kase od Hami a tie sme mali takmer do 2,5 roka a velmi mu chutili 😉 ..... ale kazde babo je ine 😉 🙂
http://www.hami.nutricia.cz/cs/nase-vyrobky/vse...

pupi78
22. apr 2009

Haló haló, ja som tu tiež. neviem spať, tak čumím na nete.
Cimba, tie kaše Hami sú fakt dobré, aj my ich mávame, aj keď teraz len nemliečne. 😖 Skús jabĺčkovú, marhuľkovú, alebo banán s niečim kombinovaný, ale ovocie dávam až potom, ako Ti začne pekne papať zeleninku, lebo detičky sú prešpekulované. Náš Maťko je tým príkladom. Je viac na ovocie, lebo je sladké, ako na zele.
Keby niečo, zavolaj alebo IP. Odborná asistentka pomôže. 😀 😀 😀 😝 😝 😝

michalag
autor
23. apr 2009

Ahojte,
mati ty riadne ponocujes 😨 , ja som sa o takom case prehadzovala uz na druhy bok 😝 😀 😀
tie Hami su dobre aj v tom ze je ich dost vela druhov, tak ked bude Eliska vecsia mozes ich striedat, ale samozrejme jej musia najskor zachutit 😉 🙂