Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

tatolu
16. máj 2009

Ahojte dievčatá,
teraz bude 1.6. - deň detí. Neviete, či nepôjde niekde nejaký vláčik zo ZV? Mám pocit, že chodí, ale nie som si istá...
A ešte otázočka, čo robíte s vecičkami, ktoré už nenosíte? Nie všetky sú síce v perfektom stave, ale vyhodiť iba tak niekde do koša, to mi je ľúto 😒

halina_sirgelova
16. máj 2009

cimba-aj my chodime sem na plavaren a aj s prvym som chodila 🙂

cimba
16. máj 2009

anickaajanko ja tú jednu inštruktorku veľmi nemusím a ak by som na ňu mala šťastie tak neviem asi by som sa tam necítila dobre. Tak preto plaváreň 🙂

tatolu neviem či niečo bude chodiť ale zvykne do BB a naspäť skús nejakú stránku od železníc alebo Zvolen.sk
a vecičky predávam na nete za nejaké symbolické sumy oplatí sa ti. Ale radšej popíš aký je to stav tej dotyčnej veci a aký materiál, skús Mimibazár a Babybazár to sú také moje najnavštevovajšie stránky aj veľa takto nakupujem pre Elišku, alebo skús aj tu na Modrom koníku bazár. Takže šup-šup do fotenia 😀

hal vitaj medzi nami maminami, a páčilo sa ti? Aj fotky najaké robia zadarmo?

halina_sirgelova
18. máj 2009

este stale tam chodime... to privitanie som nepochopila...vsak sem chodim stale 😕 ale mozno mi len nedochadza 😀
a fotenie nam zatial slubuju, ale k realizacii zatial nedoslo. Pri Adamovi nas fotila priamo instruktorka

pupi78
18. máj 2009

Sevaste holky 🙂
Boli sme pár dní mimo ZV a bez netu. 😠 Ako to tu fičí? 😕
Už máme aj horné očáky, spí teda strašne, a ja som ako zombie, bez kávy nefungujem. 😒

cimba
18. máj 2009

hal myslela som že si tu dávno nebola 🙂 a daj potom vedieť kedy budú fotiť. tak ja asi začnem chodiť po tebe na plávanie vychádza to na budúci pondelok a že budeme posledná skupina lebo potom budú letné prázdniny takže bude voľno.

pupi78
18. máj 2009

Tatolu, ja nejaké vecičky predávam kamoškám alebo cez MMB a Babybazár. A tie, s ktorými sa nechcem rozlúčiť si odkladám, že ak sa pritrafí druhé. 😀

cimba
18. máj 2009

ozaj vyhrala si tú akciu? A posielam foto

pupi78
19. máj 2009

Cimba, jasné, vyhrala. Už som to vyplatila, pošle mi to tento týždeň. Scrapy som poslala.
Zvolenčanky, žijete? 😕 😕

anickaajanko
20. máj 2009

http://www.buducamamicka.sk/?page=rodicovske-pe...

ahojte babenky
nepojdete kuk s malymi

pekny den vsetkym

cimba
20. máj 2009

pupi gratulujem tak ťa veľmi tá ženská nepotrápila. ked pôjdeme von tak si ich potom obleč. 😉
anickaa janko ja tam asi nepôjdem malá by s toho aj tak nič nemala.

michalag
autor
21. máj 2009

Ahojte Zvolencanky 🙂 🙂 🙂 ,
tu je nejako mrtvo, ale ani sa necudujem ked je vonku tak krasne 🙂 😉
My sme skoro cely den von, okrem obeda kedy sa ideme najest a pospat si 😀

Ako sa mate?
Co planujete na vikend?

mondulinka
22. máj 2009

ahoj, koukam, ze je tu dneska nejak mrtvo! 🙂

ja se chystam do mesta na nakup... nevite o nejakym obchode se spodnim pradlem? nejak je mi vsechno maly... a premyslela jsem, ze si asi koupim sportovni podprsenky... ty svy na normalnich me stvou 🙄 a pak taky nejaky kramky s tehu oblecenim...

michalag
autor
22. máj 2009

Ahojte 🙂 🙂 🙂,
mondulinka, myslim ze jeden je vo Wittmanovi (ak si dobre pamatam) a druhy co viem ja je v tom novom dome u Baldowskych blizko Istrobanky

mondulinka
22. máj 2009

ja jsem koukala, ze v ty ulici jak jsou lazne, tak je i prodejna s tehu oblecenim... tak tam dneska zamirim, ale pocitam, ze tam budou mit akorta kojici podprsenky... jinak wittmann je na namesti? se tu zatim nejak nevyznam 😅

michalag
autor
22. máj 2009

mondulinka, Wittman je aj pri divadle taka zlta budova 😉 , ved ak nebudes vediet tak mi napises skusim ti to vysvetlit 😉

cimba
22. máj 2009

ahojte maminy,
modulinka ja som si tiež kupovala tie športové podprdy a ešte je jeden obchod so spodným prádlom tam som si potom kúpila aj na kojenie podprdy. Je to pasáž kde je bar Carisma vedľa očnej optiky vedľa priora tak hned tam sa dá prejsť na tržnicu nie ako je copaline bagetka ale nižšie je tam aj spoločenské oblečenie. Tak tam je aj obchod so spodným prádlom vedľa je potom obchod s detským oblečením a oproti je ten bar. Na poschodí je palacikáreň, dúfam že som ti to vysvetlila dobre a že si to pochopila. Daj potom vedieť či si si už kúpila.

ahoj miška tak ako sa má samko? A čo s robotou? Alebo čakáte bábo? 🤐

kodada
22. máj 2009

ahojte maminky, bola niektora z vas na 3D sone v ZV nemocke v poslednom case?

mondulinka
22. máj 2009

Ahoj holky, tak jsem koupila 2 podprdy sportovni... to je uleva, kdyz nikde nic netlaci 😀 jinak obleceni pro tehotny budu asi kupovat v 50... je to otresny a ne vubec na mlady holky, tak jsem si objednala 3 trika na netu...

jinak jsem se dneska byla podivat v porodce... jelikoz jsem zdravotnik, tak anbi neresim, ze je ten sal teda dost starej(ale taky tam snad moc dlouho nebudu 😀 ) ale setinedeli je pekny a i ten nadstandart je peknej a pujdu do nej... ujala se me moc prijemna PA a vsude me provedla a vsechno mi ukazala... byla tam i jedna mamina, co zrovna rodila 🙂 a to SONO je hned tam a pry se mam objednat tak po 24.tt... tak jsem na sebe zvedava... jeste si musim najit ty predporodni kurzy...

pupi78
22. máj 2009

Kodada, ja Ti moc nepomôžem, ale viem, že v nemocke sa to robí, vyskúšaj, za to nič nedáš. 🙂
Mondulinka, ja som kupovala vecičky v tej pasáži, ako už písala Cimba, ale aj na Malej stanici v meste a potom v B. Bystrici Complicité salón. Mali zľavy, tak sa dalo, ináč je dosť drahý. Ale sú tam nádherné tehu vecičky. 😵

kodada
22. máj 2009

mondulinka mi sme skoro rovnako tehotne 😉 ak najdes tie predporodne kurzy, daj m prosim vediet, aj ked nemyslim ze v ZV take nieco vobec je
ja som sa uz na to sono objednala, kedze moj doky nam nevie povedat pohlavie, idem 26.6 ... ja viem kde je to sono, uz som na nom bola ale v 11 tt, v prvom tehotenstve, ale zial mi zistili MA
k vecickam, ja si nejdem kupovat nic, zatial nosim vsetko svoje, kedze som este pribrala malo, len nohavice budu asi za chvilku problem 😀

mondulinka
23. máj 2009

kolada: taky jsem koukala, ze jsme stejne tehotny... treba se potkame v porodnici 🙂 ja ty predporodni kurzy nasla, tady je odkaz: http://www.zzz.sk/?content=porodnica_zvolen ... jsou tam 2 a ten jeden je az od 28. tydne... ale ted druhej mozna bude uz i klidne od zacatku tehu na dychani a tak... jeste jsem tam nebyla a vcera jsem se zapomela v porodnici zeptat ☹

mondulinka
23. máj 2009

kolada: koukam na tvoje brisko a vypadas ve 20.tt skoro jako ja pred tehu 😀 ono ti urcite jeste naroste 🙂 ja uz musim nosit volny veci a mam i tehu kalhoty... i kdyz mi trosku klouzaji dolu, tak si myslim, ze do nich jeste dorostu 😀 a na netu jsem si objednala 3 tricka... tak jsem zvedava, je to docela vtipny... 🙂

kika22
23. máj 2009

kodada ja som mal presne to iste tricko "nechytat kopem" ked som bola tehulka 🙂 najradsej som ho nosila...

co sa tyka predporodnej pripravy sa mi vidi, ze je tam aktualne buducim mamickam ist po tom 28tt...je tam super sestricka vam povie ako dychat a salu ukaze (ak niektora nerodi) a spoznate sa navzajom maminy...mne to dokonca pomohlo, ze som sa nebala porodu 😉

tinkaaa
24. máj 2009

čaute kočky na chvíľku sa vám tu zamiešam,je u vás v meste nejaké nákupné centrum,ktoré je otvorené aj dnes,alebo niekde na námestí niečo ,kde sa dá ísť aj s 2mes.bábom
dnes tam ideme a neviem kde si posedieť a tak 😉
dík za odpovede

kodada
24. máj 2009

co uz mondulinka ... brusku sa velmi nechce ist von, ale viem ze narastie, kede v nom nosim ten vzacny poklad 😉
mozno sa fakt stretneme v nemocke, termin mame skoro rovnaky
kika, len aby som do toho tricka mala ake brusko dat, a to mam kupene L, aj tak sa mi zda velke

mondulinka
24. máj 2009

kolada: treba se uvidime i na tech kurzech 😉 jinak ja jsem si tricka objednala radsi XL... moje prsa rostou a rostou a brisko taky, takze jsem si jen na L netroufla 😀

kodada
24. máj 2009

ja sa zvacsujem minimalne, asi to mame geneticky dane, mama pri tehu so mnou pribrala 7 kg 😉

kika22
24. máj 2009

ja som mala tiež veľ.L na zaciatku som bola v pohode ako len trošku pribratá 🙂 a potom tak koniec 6 mesiaca mi začalo rásť bruško...

michalag
autor
24. máj 2009

Ahojte 🙂

hal tak ako dopadla oslava???