Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

aly
13. jan 2010

Michalag, ja uz nepisem, lebo nik tu aj tak nechodi a neprispieva.
Inak gratulka k tehu, drzim palce 🙂

michalag
autor
13. jan 2010

aly dakujem 🙂

ja sem sem tam kuknem ci nahodou niektra nenapisala

aly
14. jan 2010

no ved aj ja iba nakuknet a zistim ze nic 😕
tak nic 😵

mimi21
14. jan 2010

no ja by som sem aj kukala ale mesiac sme boli bez PC, takze to bol dost problem 😀
ale uz ho par dni mame tak som happy

mlynka
15. jan 2010

Ahojte babulky, trosku od temy, ale poradte, kedy byva cvicenie (aerobic a step) na Zapade v ZŠ? Kolko stoji? Niekedy som tam chodila a uz som davno nebola, tak som aj zabudla :(. Dik za info.

mimi21
17. jan 2010

mlynka ja ti neporadim, nie som zo zapadu...

aly
18. jan 2010

mlynka na zapade neviem, viem ze na namesti v sunfitness 🙂

vrabec
23. jan 2010

Ahojte zvolencanky
podla toho ako som poslednych par stran preletela ocami tato diskusia nie je velmi ziva, ale ak sem kedy-tedy niekto zavita a ma skusenosti, rada by som urobila maly prieskum: vyuzivali ste niektora zvolenske jasle, ake mate s nimi skusenosti prip. su vo Zvolene aj nejake sukromne?
tohtorocny september bude u nas totiz prelomovy, starsia dcera nastupuje do skolky a mladsia pravdepodobne do jasiel, tak by som si chcela urobit trochu obraz o tom co nas caka, resp. vybrat najlepsi variant. dik

zvolovci
5. feb 2010

Ahoj vrabec, mam znamu, ktora ma malu v jaslach a je velmi spokojna...osobnu skusenost nemam, no oni su spokojni. 🙂 tak prvy nazor mas 🙂

annie13
15. feb 2010

ahojte babenky, chcem sa len spytat ci mi neviete poskytnut referencie na detsku dr. Šidlová na Západe, dakujeeeeeeeeeem

monka9
7. apr 2010

ahojte zienky, pisem sem prvy krat. hladala som region zvolen a nasla som vás. mam 2mesačneho chlapceka a kedze som uz starsou mamickou (35) a moje rovesnicky - kamaratky uz maju vacsinou deticky väcsie a su v praci, rada by som si nasla aj touto cestou nejake zienky na pokec, mozno casom aj na prechadzky, aby nam bolo veselsie. ak by mala niektora z vas zaujem budem veeelmi rada 🙂 .

dadqa86
18. apr 2010

Ahojte mozem sa k vam pridat aj ja?Kedze som s Presova,ale pochadzam zo Zvolena a chodim tam k rodicom? 😒

zvolovci
21. apr 2010

caveste,
baby nemate nahodou skusenosti s kadernictvom Katy design pri malej stanici? ceny, spokojnost.....
vdaka 🙂

tatolu
24. apr 2010

Ahojte, trochu som k vám zavítala, hádam sa nenahneváte 😉

Monka, ja som tiež mamička nad 35 😉

Zvolovci - pozdravujem - dávno veľmi dávno som o vás nič nepočula - ako ste oslávili 2 roky?

tatolu
24. apr 2010

Evi, nepoznám toto kaderníctvo - ja chodím raz za uhorský rok na veľkú vlakovú stanicu - poradili ženy zo študijného oddelenia - ja som spokojná s prístupom a ani cena sa mi nezdá moc prehnaná

zvolovci
26. apr 2010

tatolu 🙂)) - ahoooj, dooobre sa mame, chodim tu fakt raz za par mesiacov....a teraz castejsie, lebo som cosi napisala 🙂))....tobino fajn, uz taky chalanisko, ved sama mas take potesenia doma 🙂)). oslavili sme fajnovo, uz si aj uzil sfuknutie sam, tak bol cely stastny. a vy sa ako drzite?

tatolu
27. apr 2010

Však vidím, že táto téma až tak nežije 😔 . Možno je to dobre 😉 Lepšie, keď sa chodí po vonku 😉
U nás sme moc neoslavovali. Dni utekajú a ani sa mi veriť nechce, že niekedy boli vo vankúšikoch. Tánička sa už vie komplet sama zobliecť aj obliecť (teda okrem založenia plienky a zašnurovania topánok). Chalani sú leniví 😝

snoopy
27. apr 2010

hu hu huuuuu 😀

zvolovci
28. apr 2010

ale snoopy, no teba som sto rokov nevidela !!!!! 😀

zvolovci
28. apr 2010

Miri, to ako vazne uz sa Tanicka takto krasne obsluzi??? Tak sikovnaaaa....ale zeny, sa nezaprieme no. Tobinovi sa tiez nechce - este zobliect zvladne - gate... :DDD....to sa tiez chalani nezapru :DD...to tu nejak zvrhavam :P

zvolovci
28. apr 2010

a dadqa - tebe nikto neodpisal?? nech sa paci, vitaj medzi nami .... je to tu mrtve tak troska, ale ono ked napises, tak chodia tu zeny kuken, takze sa to tu casom aj rozhybe :D...

tatolu
28. apr 2010

Ev, a Tebe sa nechce ešte búvať? Alebo vám idú posledné stoličky ako nám 😉
Dnes som nechala dvojky behať dole bez a celkom pekne si zakaždým išli sadnúť, keď im bolo treba. Ani sa nenazdám a prestanem kupovať plienky 😀 Teraz chodíme do Hypernovy a berieme bežne 6 kusov - vydrží nám to tak skoro mesiac 😝

dadqa86
2. máj 2010

zvolovci:No nikto jedine ty a dakuje za privitanie 😉 mnoo dufam ze mi aj niekto odpise 😀 aco porabate a co mate nove??? 🙂

tatolu
2. máj 2010

Dadga ahoj 😉
Vítam Ťa aj ja, i keď som v podstate nová ako Ty 🤐 Ale ja som do Zv iba prisťahovaná na rozdiel od Teba

dadqa86
2. máj 2010

tatolu:Ahoj a dakujem tak potom aj ja ta vitam ked si tu nova ako aj ja 😀 ja som tam vyrastala do 23-rokoch az kym som sa nevydala do Presova 😅

tatolu
2. máj 2010

No vidíš a ja som do 15tich bývala v Poprade, do 30 v Dolnom Kubíne a potom som sa presťahovala neďaleko Zvolena s medziprestávku v BB (ubytovňa)

dadqa86
2. máj 2010

Noo pekne a ako sa ti paci vo Zvolene? ci uz si tam bola? 😅

tatolu
2. máj 2010

No odkedy som na materskej, tak som sa tam aj dostala 😀 , takže už sa tam nestratím 😉
Ako mestu mu nič nechýba, len ja zas až tak často nechodím do mesta, iba niečo rýchlo nakúpiť a vybaviť úrady. A keďže stravu kupuje mm, tak tam chodím naozaj málo. Ale teraz keď sú deti trošku väčšie, chcem to už napraviť a niekedy sa do mesta vybrať iba tak 😔 . Len mám strach, že ich neustrážim 😝

snoopy
2. máj 2010

zvolovci:
že 100 rokov...toť pár dní dozadu na ihrisku nie ? 😀
zajtra máme ešte taťa doma, dnes stráži v noci vzdušný priestor 😵 , ale v utorok, ak bude pekne tak možeme vybehnuť na daku lúku...kooooonečne som kúpila odrazové dosky na fotenie, tak možeme dáke fotoše spáchať...by si mi odrazku držala 😀 😀 😀
Aj Natka ju fajne drží, len ju potom neviem fotiť 😀 😀 😀
http://farm4.static.flickr.com/3503/4566529804_... 😀 😀 😀 😀

dadqa86
3. máj 2010

tatolu:Ale podla by si ich ustrazila sak namestie nieje az take velke stratit sa ti nemaju kde 😀 😉