Zvolenčanky

michalag
26. mar 2009

Ahojte babenky 🙂 ,
kedze v tej povodnej teme je toho uz vela, tak som sa rozhodla ze vytvorim pokracovanie 😉 🙂
Tak vas tu vitam 😉 🙂

pupi78
26. mar 2009

Kuki kuk. A ja som tu. 😀

michalag
autor
26. mar 2009

servas 😀

pupi78
26. mar 2009

ja som Ti už aj chcela hovoriť, že dáme dvojku 😀

michalag
autor
26. mar 2009

ja som si uz minule vsimla, ze mame tych prispevkov dost vela,....... tak ale uz mame dvojku 🙂

pupi78
26. mar 2009

si nás mala dať aj s mäkčeňom, nech sme tu namäkko 😀

michalag
autor
26. mar 2009

hej aj som chcela, len som nevedela ci nahodou potom nebudeme mat namiesto " č " stvorcek 😅 😝 , tak som to racsej napisala takto

michalag
autor
26. mar 2009

A ako sa inak mate?

pupi78
26. mar 2009

No, mali sme hroznú noc, idú mu zadné stoličky, tak sa budil s hrozným plačom. Takže sme obidvaja s mužom nevyspatí. 😒 ☹
Ale inak už OK,čo sa týka tých hnačiek. Papáme,čo sa dá, niekedy aj kde je mlieko, a nekaká, tak sa úfam,že to prejde po roku či dvoch. Keď spapá niečo mliečne, ale čo prejde varom, tak z toho nekaká, tak aspoň niečo dobré. 🙂
A Vy? Čo kupujete Samimu?

halina_sirgelova
26. mar 2009

tak fajn...tak sme uz II 🙂

michalag
autor
26. mar 2009

mati, malemu ideme kupit bicykel a mozno este nejaku stavebnicu, alebo nieco take, lebo uz ho hracky co mame nebavia. A pomaly vidim ze sa doma nudi a chybaju mu rovesnici 😅 😝
Tak mozno sa to upravi a neskor mozno bude moct aj mlieko
hal 🙂

pupi78
26. mar 2009

hoď link, nech kuknem na ten bike 😉

michalag
autor
26. mar 2009

mati, este sme nevybrali, v sobotu ideme dat Samiho na Zapad a my pojdeme hladat a popripade uz aj kupit. Ale chcela by som nieco taketo http://www.bikepositive.sk/katalog/action/produ... ako sem davala aj hal link

pupi78
26. mar 2009

Božinku, to sú ceny. 😠 A to je len detský bike. 😒

michalag
autor
26. mar 2009

to mi hovor a to chceme este my bicykel a aj kolieskove korcule 😝 😅

halina_sirgelova
26. mar 2009

Miska, my sme Adamovi kupovali cez MMB korcule a su super, potom som ich kupovala aj krstnatu 🙂 ak najdem link, poslem ti

tatolu
26. mar 2009

Ahojte.
Kukám ako puk a to naozaj 2.
Príjemný večer všetkým.

cimba
27. mar 2009

ahojte babiny tak vitajte v II. 🙂
no pupi ti si sa pýtala na tie domy v podzámčoku, môjho muža kamarát to stavia ale čo ja viem, napísala by som ti do IP čo a ako,
no pozerala som tú stránku na tie bycikle bože to sú pálky 😠 a fakt to sú iba detské asi sa fakt oplatí cez bazáre ako písala hal. Ja z MMB kupujem malej vecičky na seba alebo nejaké kojenecké potreby a ja tam mám aj stránku tak predávam zase moje veci. Zatiaľ v pohode.
no to je počasie včera som nebola von a čo malá robila to bolo strašné išla spať až o 23.00 už som bola zúfalá že čo deje to zvykne chodiť už o 20.00 ako ju pichali na II.dávku prevenar a hexa tak takto vyčíňa dokonca sa bojí byť s mojou mamou aj svokrou sama. Spustí taký krik ľútostivý že až, neviem čo sa stalo 😒 predtým s tým nemala problém.

halina_sirgelova
27. mar 2009

Cimba- aj ja nakupujem a predavam cez MMB,ale tieto korčule sú nový tovar, takže tam je to skôr o tom, že sú dobré, než, že sú lacné 😅

pupi78
27. mar 2009

http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=3266315
Baby neviete, kde by som zohnala takéhoto sloníka, ale lacnejšie a červenú alebo ružovú farbu? V ružovej ho majú len v Čechách.

halina_sirgelova
27. mar 2009

ja ti zial neporadim...

michalag
autor
27. mar 2009

mati ani ja 😅

pupi78
27. mar 2009

zle som hodila link, dokonca zháňam iný typ....tento 🙂
http://www.learningtoys.cz/zbozi/lamaze/lamaze-...

kika22
27. mar 2009

ahojte,
dobry napad s touto II 😉

katka8302
27. mar 2009

ahoj pupi,ja zijem v cz, v karlovych varoch.maju toho slonika aj niekde v obchode.skusim pozriet ak sa dostanem niekde do obchodaku.4 aprila sa chystame do zv.alebo potom len objednat cez net.aj kamoska potrebovala objednat znakovu rec pre dcerku a tu to vyslo v prepocte asi o 6 eur lacnejsie,tak som jej to objednala a donesiem jej to. 🙂

pupi78
28. mar 2009

Katka OK, aspoň by som ušetrila na doprave. Dám ti do IP môj mobil, keby dačo, prosím zavolaj mi. 🙂

katka8302
28. mar 2009

ahoj pupi,pisala som ti do ip.cez ten net to asi nestihneme,lebo to uz je len tyzden.ale skusim dnes ist do obchodu a pozriem ci maju. 🙂

katka8302
28. mar 2009

tak pupi,v hrackarni v pompe maju tu znacku ale nie toho slonika,tak to skusime cez tu prahu,ci sa to bude dat rovno tam kupit.manzel tam ide a bude tam az do stvrtku.dam vediet co a ako 🙂

pupi78
28. mar 2009

Kati, OKI. Velice ďakujem. Ozvi sa pak. 🙂

pupi78
29. mar 2009

Ahojte. 🙂
To ale máme za počasie, čo? 😠
Dnes ideme kuknúť kamošku, čo má menšie dievčatko, tak som zvedavá, ako bude Martin žiarliť. 😅
Kika, Tatolu, Sabina kde ste? 😕
Hal, aké formality treba ku krstu. 😕 Chcem tohto roku dať aj Maťka okrstiť, tak sa len informujem. 😎