Augustovky 2013 z Popradu

veron1ka
11. jan 2013

Sú tu nejaké budúce mamičky z Popradu? 🙂

mijadave
11. jan 2013

@veron1ka ja som, len termin nemam v auguste, ale zaciatkom septembra 😉

mireckaaaa1
11. jan 2013

Ja som tiež z PP, ale rodíme v máji 🙂

veron1ka
autor
15. jan 2013

super ze ste sa ozvali, uz som myslela, ze v poprade v lete nebudú žiadne nové bábätká... mijadave, ja mám termín 30. augusta, takže to sa možno stretneme aj v pôrodnici 🙂

mijadave
17. jan 2013

@veron1ka no neviem, ak bude vsetko ok, tak ja sa popradskej porodnici chcem z daleka vyhnut 😉 planujem znova kezmarok.... mam zle skusenosti s touto nemocnicou...

veron1ka
autor
18. jan 2013

aj moje skúsenosti z PP nemocnicou sú nanič, ale mám tu svojho gynekológa a zároveň pôrodníka, ktorý je zase super, a neviem, či by sme to stihli do KK, lebo prvý pôrod prebehol asi tak, že o 6:45 sme dobehli do nemocnice a o 7:10 bol Kubko na svete. Ale na KK som počula dobré ohlasy.

mijadave
21. jan 2013

@veron1ka to je jasne, ze ked tu mas gyndosa a zaroven porodnika, to je ine... moj gyndos nerobi v nemocke... takze u mna je to jasne 😉

stma
29. jan 2013

zdravím popradčanky 🙂 tiež som z pp a predbežný termín mám zatiaľ 1.9. všimla som si diskusiu k našej nemocnici a vaše dobré skúsenosti s kk, tiež som o ich nemocnici počula veľa dobrého. posledné čerstvé info ale je, že primár a lekári z kk prešli k nám, kamoška rodila pred 5 mesiacmi v poprade a bola spokojná... vy máte všetky asi staršie skúsenosti, alebo...? 🙂

vienesa
26. júl 2013

Ahojte dievcata, chodite tu este niekto?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre