Existuje kamarátstvo medzi mužom a ženou?

machiabeli
3. mar 2014

Ženy vážne Vám tak vadí ak ma chlap kamarátku nerieši s ňou nič .......len sa otvorene s ňou baví o všetkom cez net ( nakoľko je ďaleko) občas aj osobne len sa tak informatívne pýtam ??? Poprosím váš názor a verite že môže byt kamarátstvo medzi mužom a ženou???

macamac
3. mar 2014

@machiabeli myslím, že môže 😉
ale aj tak nechápem
v dnešnej dobe, kde berú ľudia čas kecať s niekým cez pokec, FB a majú potrebu "riešiť" všetko?
a v každej druhej téme tu je to len o tom, že zlyháva komunikácia medzi partnermi 😕
nájdi si viac času na manželku, kecaj a rieš s ňou 😉
ja tomuto fakt nerozumiem 😝

dadushe
3. mar 2014

Pokud je ten muž homosexuál, je to super kamarád, v ostatním případě je to podle mě vždycky hazard... 😎 Obráceně to platí taky.

P.S. Osobně neznám chlapa, který by potřeboval ke své vlastní ženské i kamarádku, aby si s ní mohl jen tak pokecat :D Já jsem ráda, že vyrazím ze svého chlapa souvislou větu, natož jen tak otevřený pokec :D

lyzzy
3. mar 2014

@machiabeli ....nie neverim

mima4
3. mar 2014

@machiabeli
to zavisi o čom sa bavi, čo je naplnou ich rozhovoru.
Je rozdiel medzi kamoskou a priatelkou. To prve je OK, to druhe nie.
Zadany clovek by sa nemal az do hlbky zdoverovat opacnemu pohlaviu (mimo manzela/manzelky pravdaze). Je iné preberať nejaké spoločné zaujmy a podobne veci a iné riešiť velmi osobne zalezitosti.

luba28
3. mar 2014

@machiabeli ano,..mm ma taku kamosku od detstva,....preberaju spolu hocico,..ona je slobodna a starsia trosku,ale neskodna,.... 🙂

sisaka
3. mar 2014

@machiabeli ja mam takeho kamarata, dlhorocneho, takze mozne to je. Ci to vadi jeho partnerke to fakt neviem, predpokladam, ze nie, kedze sme na mile od seba 😀

sisaka
3. mar 2014

@mima4 tak moj kamarat mi povedal/napisal aj veci o ktorych jeho partnerka nevie. Neviem, niekedy je lahsie sa s niektorymi problemami, myslienkami podelit s kamaratom ako partnerom ...

machiabeli
autor
3. mar 2014

@macamac ved riesim osobne z manzelkou

machiabeli
autor
3. mar 2014

@dadushe ja som pred manzelstvom mal a aj mam kopec kamaratiek ja som si viacej rozumel s babami a nie som homosexual

sabina1975
3. mar 2014

@machiabeli ano existuje moj najlepsi kamarat je moj manzel

machiabeli
autor
3. mar 2014

@mima4 no tak pred manzestvom sme rozoberali vsetko od spendlika party az po sex teraz sa bavime o sexe len okrajovo povacsinou sa bavime o tom aky sme mali den praci jej skole a nakoniec o nasich partneroch nakolko ona ma chalana a ja manzelku

machiabeli
autor
3. mar 2014

@sabina1975 ja mam dve naj kamaratky zahada je ze prva kamaratka mojej zene nevadi a druha hej

sabina1975
3. mar 2014

@machiabeli mne osobne by vadilo keby moj manzel preberal svoje problemy s kamaratkov predsa jeho problemy su aj moje a ja som tu pre neho "v dobrom a v zlom "

luba28
3. mar 2014

@machiabeli zrejme je jedna z nich mozna konkurencia,.... 🙂

gubcikova
3. mar 2014

existuje.mm má kamarátku už asi 15 rokov a ja kamaráta 12rokov

bbarboraa
3. mar 2014

nie nemoze... zamer moze byt cisty ale vzdy existuje situacia kedy sa to zvrtne na viac.... alebo je tam viac aspon z jeden strany...

snacky
3. mar 2014

Ano existuje. Mam dlhorocneho kamarata, je stastne zenaty. Mm ma kamaratku, tiez vydatu, je aj moja celkom dobra kamaratka.
Mam aj kamaratku, ktora ma partnerku. Nenapadlo mi, ze by tam mohlo byt viac z jednej strany. Manzel nenamieta. Pravda, ja som sa ho ani nikdy nepytala, ci to schvaluje.

mima4
3. mar 2014

@sisaka
je lahsie, ale nemalo by to byt opacne pohlavie, dievča sa ma zdoverovat dievčatu, chlapec chlapcovi... pripadne clovek manzelskemu paru...

mima4
3. mar 2014

@machiabeli vies, si zenaty, proste mal by si si drzat urcity zdravy odstup.

machiabeli
autor
3. mar 2014

@mima4 OK ale myslim so ze drzim

bosoriak
3. mar 2014

@machiabeli Nie, neverim, ze medzi muzom a zenou moze byt len kamaratstvo. Ale to neznamena, ze sa aj nieco stane, a neznamena to samozrejme ani to, ze svojho manzela zavriem niekam do pivnice. Ma kamaratky, bavi sa s nimi, ale rozhodne nie o vsetkom a casto. My sa rozpravame spolu, o vsetkom a casto.

Ak by sa moj manzel rozpraval s inou zenou o vsetkom a vela, vadilo by mi to, ale nie kvoli tomu, ze je to zena, ale ze je to niekto iny.

Na pobavenie (stare zname) ilustracne video k teme:

https://www.youtube.com/watch?v=T_lh5fR4DMA
sisaka
3. mar 2014

@mima4 nemalo byt? A kto urcuje tie pravidla? Kazdy nech sa zariadi podla seba a co mu vyhovuje. Kedze muzi a zeny vnimaju veci odlisne niekedy je dobre pocut nazor na vec aj opacne pohlavie ....

mima4
3. mar 2014

@sisaka
urcujem niekomu pravidla ako ma zit? Mne je suma fuk, ako sa kto rozhoduje, ved aj to tak vyzera u mnohych...

Ja som napisala svoj nazor. Zena rozumie zene, muz muzovi..ak nabera hlbku vztah muz a zena, je tam velky predpoklad vzniku lasky, aj ked by len z jednej strany.

Pre mna toto je samozrejmost, ale berem, ze v dnesnej dobe kedy kazdy vztah konci pomaly neverou...ludia chcu zit po svojom.

sisaka
3. mar 2014

@mima4 tak napr. ja som s manzelom uz 23 rokov 🙂

mima4
3. mar 2014

@sisaka to je super, ja ti len prajem 🙂

babaker
3. mar 2014

@machiabeli ja mam priatelov aj muzov aj zeny, takisto ako manzel.
neexistuje ziadna deliaca stena, ktora by rozdelila tento svet na cisto muzsky alebo cisto zensky. takze take priatelstva boli aj budu. a takisto sa vzdy taketo priatelstvo moze zvrtnut na nieco vopred neplanovane, nechcene. ale taky je uz zivot, plny pokuseni. niekto odola, niekto nie. 😉

darkabarka23
3. mar 2014

@machiabeli skús sa na to pozrieť z druhej strany,či by ti nevadilo,keby mala tvoja manželka internetového kamaráta,s ktorým by často komunikovala a rozoberala svoje osobné problémy.Ja si osobne myslím,že ak nejde o staršie kamarátske vzťahy z predmanželského obdobia,alebo vzťahy z práce,nie je vhodná nejaká častá internetová komunikácia s opačným pohlavím,podľa mňa je tam vždy o niečo málinko viac,akási náklonnosť,čosi viac,ako čisté kamarátstvo.Závisí aj od toho,aká častá je tá komunikácia,ak je to na denno dennom poriadku,podľa mňa to vhodné nie je.

katarinnak
3. mar 2014

@machiabeli Samozrejme ze take kamaratstvo existuje.

dadushe
3. mar 2014

@machiabeli Nikdo netvrdí že jsi homosexuál, to jsme se špatně pochopili. 🙂 Podle mě prostě intimní (hodně osobní v tématech) kamarádství mezi mužem a ženou je možné, ale vždycky s rizikem, že může přerůst v něco víc. Je to prostě taková časovaná bomba, hazard, protože když se potom něco podělá ve vztahu a ono se časem podělá, je kam utíkat místo toho aby člověk řešil a komunikoval...
Samozřejmě jde tu i o věkový rozdíl a fyzickou přitažlivost + rodinné poměry dané kamarádky.
(Je rozdíl kamarádit s 50-ti letou tetou a 20-ti letou svobodnou kočkou bez závazků a dětí...) 😎

sante81
4. mar 2014

@machiabeli na také priatelstva neverím, najskôr je to bulava vrba a potom to končí v posteli.