Nechápem slová otca mojej dcéry

6. apr 2020

Dievcata,mam 3 rocnu dceru s muzom,ale ked som otehotnela ma opustil ..po nejakom case sa to ako tak urovnalo travili sme spolu vela casu,boli sme ako rodina,ale ked som.mu navrhla aby sme spolu zili,povedal,ze on si chce najst inu zenu,ze nam.by to nefungovalo,ked som mu na to povedalo naco ma teda vodil za nos a daval nadeje povedal,ze som chora a mam sa liecit...co si o tom myslite???

malebiele
6. apr 2020

Ze bud rada ze sa ho zbavis

nistika
6. apr 2020

tieto otázky fakt nechápem....ako čo si máme o tom myslieť? my nevieme ako sa správal k tebe ako si sa správala ty...možno chcel byť kamarát a nápomocný ked čakáš jeho dieťa a myslel si že ti to dáva dostatočne najavo, no ty si to nepochopila....možno je narcis a dával ti falošné nádeje lebo mu robí dobre že ťa má omotanú a mohol ti dať hrdo košom možno je chorý on možno ty možno len nedorumenie možno obaja....sory ale tieto témy fakt nechápem....a teraz ti niekto povie nooo myslím že je to d.b.l a tebe sa polepší? budeš spokojnejšia že niesi chorá? keď ťa tu zdžubú bude to ešte horšie...radšej sa poradiť s odborníkom alebo aspoň napísať viac. to si o tm myslím

miriam11
6. apr 2020

Jooj, aký debil. Dobre sa ti stalo, nestojí ani za mastný fľak. Kopla by som ho niekde...

jurio
6. apr 2020

Ja si myslim,ze nas nazor je jedno,ziadna nechodime v tvojich topankach. A este si myslim,ze vies velmi dobre co mas robit, ale asi sa ti do toho nechce. Lebo keby sa ti chcelo urobis to bez toho,ze by si sa tu pytala

stela01
6. apr 2020

Buď rada , že niesi opäť tehotná !

Kus kkkkt že sa takto zachoval kde je aj dieťa ! A ty prosím tá mysli .

elian
6. apr 2020

Bola si mu dobrá len na sex a asi dačo nevyšlo, keď si otehotnela 😮 potom sa nudil a nebolo do čoho "pichnúť" a potom prišiel na to, že veď ty mu dieťa vychováš načo by sa trápil a on si nájde "ministrovu dcéru" ..... dievča utekaj a neobzeraj sa

autor
6. apr 2020

@elian dakujem...

deti95060810
6. apr 2020

natrafila si na somára... budeš mať z toho psych. ujmu , ale budeš to musieť prežiť - už len kvôli dieťaťu..
časom si isto nájdeš niekoho normálnejšieho.

sunny8
6. apr 2020

Môj Exo toto robil po rozchode tiež .. a zakaždým keď prejavil nejaké milé gesto som si namhslala že náš život môže fungovať ďalej. NIE nemohol by ! Takto to nikdy fungovať nebude. A nie si chorá a liečiť sa nemusíš. Možno len nemáš sebavedomie tam kde máš mať (práve kvôli sebavedomiu som veľmi trpela až kým som došla k tomu že rozvod je najlepšie riešenie) .. chápem ťa a držím palce 🍀🍀🍀

zooeynka
6. apr 2020

Len by som mu oznamila ze ked on nema zaujem tak ho viac nepotrebujes vidiet a nech rata s tym ze v buducnosti bude jeho dcere davat pusu na dobru noc iny ocko...

miadi
6. apr 2020

Myslim ze ste nežili ako rodina ked ste spolu nežili.Ty si aj chcela ale on nie. Šancu mal viac by som si snim plany nerobila.

h2
6. apr 2020

Tak on si chce nájsť inú ženu? No, veď nech si nájde. Určite sa o debila, ktorý má navyše dieťa s inou ženou, všetky pobijú.

c_est_la_vie
6. apr 2020

Ja si myslim ze si situaciu vytrhla uplne z kontextu.
Nehovorim ze pravda je na jeho strane, ale nejak mi nesedi ze by ti chlap na otazku preco ta tahal za nos povedal ze si chora. Tam muselo byt toho viac...

panelacikova
6. apr 2020

príliš málo informácií na to, aby ti súdny človek mohol napísať svoj objektívny názor 🙂

gabika0825
6. apr 2020

Prosím to čo je za idiota?? Už po tom čo ťa opustil po pôrode si sa mala na neho vykašlať a nie sa sním ešte udobrovať. Veď to je uplny chudák. Mala si si radšej nájsť niekoho Iného čo by za to stál, za ten čas čo si vynakladala úsilie komunikovať s týmto chudákom, tak si už mohla byť dávno s niekym kto si teba bude vážiť... nechápem ťa úprimne vôbec čo ťa ešte napadlo sa ho pýtať na zdielanie spoločnej domácnosti. Môžeš byť rada že sa ukázal teraz ale to sa ukázal už dávno predtym ked ťa nehal po pôrode samú. Dam ti radu... začni si vážiť samú seba prosim ťa!!! Snád si sa prebrala z rozprávky a neháš ho tak

autor
6. apr 2020

@sunny8 ano presne uplne mi kleslo sebavedomie,lebo nechapem preco niekto dokaze byt s hociktorou ktora pride,ale so mnou co s nim mam dieta nie,pripadam si menejcenna

autor
6. apr 2020

@h2 ma az dve este jedno z predosleho vztahu

mirkava
6. apr 2020

Co si chce najst? Inu zenu? Na to niet slov.... myslim ze chory je on a bud rada, ze sa ho zbavis.... trapila by si sa cely zivot..... takyto clovek nie je mentalne v poriadku....

h2
6. apr 2020

🤦

maminuska
6. apr 2020

No poviem ti to je fakt chlap snov s dvoma deťmi ktoré má s dvoma partnerkami. Všerky slobodne devy sa až trhajú od nervov si ho uchytiť. Po týchto slovách by som mu dávala dcéru na stretávanie kedy len bude chcieť, ale utni mu akékoľvek sexuálne služby. Daj si čas pre seba , doriešiť so zverenie a vyživne a iný chlap po čase príde.

autor
6. apr 2020

@mirkava ano nejaku co bude lubit....lebo mna ma len rad ale nelubi tak to povedal

mirkava
6. apr 2020

Neskor som si vsimla ze ma este jedno dieta s inou zenou.... aj ju uz porom nelubil? Nie je v poriadku, važne bud rada ze sa ho zbavis.... viem si predstavit ake tazke to pre teba musi teraz byt..... to vsak prejde a bude dobre.... 😉

maminuska
6. apr 2020

Vieš len partnerstvo nie je len o ľúbeni ale hlavne o zodpovednosti a ték on veľa nepobral.

autor
6. apr 2020

@mirkava Nie ta co ma s nou prve dieta tam zas ona nechala jeho,tu praveze dlho po rozchode este lubil,nasu malu v podstate ani nechcel

autor
6. apr 2020

@maminuska no teda nie on vobec asi ma o tom uplne inu predstavu...hlavne ze ked nebol este so mnou mal dva vztahy s vydatymi zenami,ale tie sa nakoniec vratili k svojim manzelom

sunny8
6. apr 2020

Nie si menejcenná. Určite si skvelá osobná a zaslúžiš si niečo lepšie niekoho kto si ťa bude vážiť a rešpektovať ťa takú aká si .. on ti nestojí za to trápenie. Je tu niekto to ta potrebuje mať silnú 🙂

autor
6. apr 2020

@sunny8 dakujem za podporu

jaskolka
7. apr 2020

Ze je debil? A že bude ti lepšie, keď ti zmizne zo života? Viac toho muselo tam byt, ale celkovo, už keď opustil tehotnú ženu, tak to charakter veľmi nebude

jaskolka
7. apr 2020

Úprimne, tušis asi, ze si bola náplasť za bývalú. Ale "vzniklo z toho sexu" dieťa. Podľa mňa vobec nerieš, čo myslel, či nemyslel, zariaduj si život s dcerkou bez neho.
Na dieťa nech platí, nech sa aj stretávajú, ak bude ocko mat záujem, ale nerátaj s nim ako partnerom. A daj mu to aj patrične najavo. Lebo on nielen že ťa neľúbi, ani neľúbi, ale keď mu budeš robiť "sexi služby" ani minimálne vážiť si ta nebude

autor
7. apr 2020

@jaskolka uz som.to pochopila...lebo ked som to zacala rozoberat vsetko uplne prerusil kontakt,bolo dobre len ked sa robilo podla neho