10 ročný vekový rozdiel

mima46
14. jan 2018

Ahojte 🙂 chcela by som sa Vás opýtať či máte skúsenosti s takýmto vzťahom...jediné čoho sa obávam je práve tento vekový rozdiel 10 rokov aj keď ja to teraz vôbec nevnímam a nepociťujem..mám 20 a on 30.. je nám spolu naozaj dobre a mám pocit že sme sa našli...mala som vzťah aj s rovesníkom skoro 2 roky ale to sa nedá porovnať ... preto sa Vás chcem opýtať čo si o tom myslíte 🙂 Ďakujem.

mia160316
14. jan 2018

Ja mám 28, manžel 40, sme šťastný 🙂 máme plno spoločných záujmov, všetko robíme spolu.

milaada
14. jan 2018

Ked som spoznala manzela mal 31,ja 21r.Predosly priatel bol o 2 r.mladsi,nevybujareny,prestavali sme si rozumiet.Tak mi prisiel do cesty moj muz,islo mi len o to,aby som vyskusala ake je to byt so starsim chlapom.Nase prve stretnutia boli cisto len o sexe,no neskor som sa do nho zamilovala.Vsetci ma odhovarali,ze ci si chcem znicit zivot s takym "starym" chlapom.Ja som dnes Bohu vdacna,ze som ich nepocuvala.Sme manzelmi 13 rokov a nemenila by som ho za nic na svete.

mima46
autor
14. jan 2018

@milaada tohto odhovárania sa bojím asi najviac a toho čo povie rodina a okolie len ja som ten tvrdohlavý typ že aj keď viem že určite hneď z toho nebudú nadšení tak mňa to neodradí pretože som s ním naozaj šťastná a ešte pri nikom mi nebolo tak dobre.. ale som rada a vždy ma poteší takáto pozitívna skúsenosť 🙂

emilia25
14. jan 2018

Veru veru tiez to mame tak.ja som mala takmer 20 a muz 30.a tiez som hned vedela ze je to ten pravy.proste vsetko zmizlo bol len on a ja.nik a nic neexistovalo.a sme spolu 12rokov z toho za chvilu 10 vyrocie sobasa.a hned od zaciatku sme sa vedeki rozpravat uplne o vserkom aj na pocte deti sme sa zhodli.dnes mame 3synov a aj krasnu princeznu.netreba sa bat vekoveho rozdielu.

mufka1
14. jan 2018

Ja mam 37 a mm 48 mame 2 deti spolocne robíme vsetko .Nepociťujem ziadne vekové rozdieli :0)

viktorianarjasova
14. jan 2018

ja mam 26 a manzel 42 a klape nam to 🙂 jasne ze sa pritrafia skriepky ale to nema s vekom nic spolocne ...urcite by som nemenila

sindy92
14. jan 2018

Zdravím môj manžel je odo mna o.9 rokov starší v marci budeme spolu 7 rokov rok sme manželia a máme 9 mesačného syna... tiež zo začiatku skôr jeho kamaráti ho odhovarali že som mladá... no lubime sa cim dalej tym viac prekonali sme aj vážnu krízu keď si všetci mysleli že už spolu nebudeme... a sme spolu a milujeme sa a ešte viac nášho syna...

otomanko12
14. jan 2018

Ja mam 33 manžel 43. Mame 3 deti a vekový rozdiel nepocitujeme. Pokiaľ si dvaja rozumejú je jedno či je medzi nimi rozdiel 20, 10,alebo 1-2 roky. Problémy sa vyskytnu v každom vzťahu,nezalezi na veku

katka1416
14. jan 2018

Aj ja mam manzela starsieho o 9 rokov, v maji mame 9 vyrocie co sme sa dali dokopy, manzelmi sme 4,5 roka a mame dve deti. A nemenila by som. Jasne ze sa sem tam aj pohadame, ale je to ok. A nikto nas nikdy neodhovaral kd vzťahu ani nic podobné 😉

axusha
14. jan 2018

@mima46 Ja milujem 30 + ♡♡♡ mala som 21 a moj muz 34 ked sme spolu zacali randit. Min rok oslavil 40 somnou a s nasou dcerou po boku . Za nic a nikoho na svete by som ho nevimenila. Som s nim stastna kazdy jeden den (nie cely den kazdy den ale kazdy den) a Tebe radim jedno . NERIES CO BUDE !!! ..nepytaj sa na nazor inych - ver svojmu srdcu a ked mas pochybnosti, porozpravaj sa s nin . Mozno budes prekvapena ake utocisko unho najdes . Moja naj kamoska ma partnera o 30rokov starsieho . Mala aj rovesnikov ale s nikym som ju nevidela taku stastnu ako s nim - SRDCU NEROZKAZES 😉😉

bona_dea
14. jan 2018

Ja mám 28, partner 43.
Ťažká pohodička 😉

rondicka
14. jan 2018

Ja mam 35,manžel 45 a je to najlepšie,čo má v živote stretlo,nemenila bu som za nič na svete

suzie28
14. jan 2018

Ja mám 28 a môj muž má 46 . A nikdy by som nemenila . Som s ním šťastná a rozumiem si s ním tak ako som si ešte s nikým nerozumela .

ajko2011
14. jan 2018

Ja mám síce muža staršieho "len" o 5 rokov, no nemenila by som ani za svet. Sme spolu už čochvíľa 9 rokov, máme spolu 6 ročného syna.

morandia
14. jan 2018

Ja mam 31 ,manzel 41 a tiez nepocitujeme vekovy rozdiel ,prave naopak, zniesol by nam aj modre z neba, lubime sa ,mame 6rocneho synceka a cakame tento februar malu princeznu, chodila som aj s rovnymi mojho veku a neda sacto porovnat ,nikdy ten vztah nevydrzal ..teraz som stastna a mojho manzela by som nemenila za nic ❤

mima46
autor
14. jan 2018

ďakujem za každú vašu reakciu ♥ každá jedna mi vyčarila úsmev 🙂

nikolurbanska
14. jan 2018

My máme s priateľom oveľa väčší vekový rozdiel a perfektne si rozumieme. Moja rodina ho bez problémov prijala. Hlavne ide o vás dvoch, nikdy sa nepozerajte na druhých čo si o tom myslia.

simonka32
14. jan 2018

mne to nedopadlo dobre, ja som mala 25 a manzel 36,zacal byt chorobne ziarlivy a potom prisli problemy, ale nemozes sa riadit podla toho, ako to komu dopadlo, je to Tvoj zivot a sama musis vidiet, aky je tvoj priatel, prajem vela šťastia

verkom
14. jan 2018

Môj teraz uz manžel je starší o 9 rokov.... mal 31 ked sme sa spoznali a môj otec sa hneď pýtal na to ci ke rozvedený a kolko ma deti :D velmi som sa smiala ale nakoniec pochopil ze vek je len číslo a medzi nami to nerobi žiadny problem, velmi dobre si rozumieme, mame spolu rodinu a uz si ani neviem predstaviť život bez neho 🙂 pokial tvoje okolie uvidí ze ta robi šťastnou tak si myslím ze s tym vašim vzťahom nikto nebude mat problem 🙂

loginexistuje
14. jan 2018

Vekoveho rozdiely sa prejavuju az neskor ked ma zena 45 a muz 55 - 60 resp aj neskor ale nie je to pravidlo

mima46
autor
14. jan 2018

@simonka32 ďakujem 🙂 veď to ano ja sa ani neriadim tým ale zaujímalo ma to ako to vidia tie ktoré v takom vzťahu sú pretože u mňa v okolí a v rodine som sa zatiaľ s takým trochu "väčším" rozdielom nestretla 🙂
@verkom :D toto isté si viem predstaviť môjho otca keď ho prinesiem domov... 🙂 ale viem že on to skôr prekusne ako mamina 🙂 ale presne toto si vravím (a aj jemu pretože on sa toho bojí ako zareagujú moji rodičia) ale proste keď budú vidieť že som naozaj štastná tak to pochopia 🙂

nikaella
14. jan 2018

Ja som si svojho vyhliadla v 15 On mal 25... to bol iny cirkus 😅 kolko vyhraznych sms ze je pedofil.. tento vztah ma naucil mat u riti 😅 proste sme spolu pomaly 10 rok a vsetko je v poriadku. Vobec to nie je o veku. Ellus som mala v 17 a darmo niekto protestoval(svokra). Dnes patri medzi najlepsie deti v skolke. Keby pocuvam na ostatnych niesom ani s muzom, ani Ellu nemam, ani macky ani nic....

draik
14. jan 2018

@mima46
Obvykle sa do takýchto debát nezapájam....ale zrejme sa nájde omnoho viac prispievateliek, ktoré sa pochvália, ak sú spokojné, ako by sa mali "pochváliť" tie, ktoré spokojné nie sú. Platí to všetkých podobných témach, keď sa pozitívne veci píšu omnoho jednoduchšie než negatívne. Navyše je úplne irelevantné, čo si kto myslí, pretože to nie je o druhých ale o vás dvoch.

veri_k
14. jan 2018

Moji rodičia majú vekový rozdiel 15 rokov a je im spolu dobre. Medzi mnou a priateľom je rozdiel 8 rokov (ja 22, on 30) a nemenila by som

radacak
14. jan 2018

@viktorianarjasova
@viktorianarjasova sme natom podobne😃ja mam 25 a manzel bude mat teras 42..sme stastny a rozumieme si.nemenila by som.
@mima46 my mame rozdiel takmer 17 rokou a sme stastny.

patrix
14. jan 2018

Moj exmanzel bol odo mna o 8 rokov starsi, sice sma sa rozviedli,ale nie kvoli vekovemu rozdielu, ten som nepocitovala a teraz mam priatela, s ktorym sme 6 rok, mame rocnu dceru a je odo mna o 11 rokov starsi (32 a 43 ) a je to najlepsie co sa mi v zivote mohlo stat 😉

spinnka125
14. jan 2018

Niekde som pocula psychologicku,ze idealny rozdiel je 7-12rokov,tak ze ste v limite😀ja mam 40 a partner 50,a je to v pohode,moja sestra ma manzela o 20rokov starsieho a tiez im to klame,hlavne sa treba lubit,tolerovat a mat rovnake zivotne priority

jarka_201
14. jan 2018

Mam 20, chlap 29, sme spolu 3 roky, cakame babo, planujeme svadbu a nestalo sa mi ani raz, ze by niekto riesil vek 🙂 fakt nikto, nikto z rodiny, nikto z kamaratov, je to uplne normalna vec 🙂

lienka737
14. jan 2018

No ja poznam len same take pary, co su/boli nestastne.

butterfly333
14. jan 2018

A čo ak to je naopak? Žena staršia od muža