Súrodenecká láska. ako sú na tom vaše deti?

amatula
21. nov 2008

ahojte.tak ma napadla takato tema,mam dve deti a strasne sa maju radi.dokazu sa spolu hrat aj ked ten mladsi ma este len 6mesiacov.starsi ma3 a pol. a vie sa uzasne postarat o svojho bratceka,aj teraz ja sedim pri pocitaci ako taka krkavcia matka a on sa stara o mladsieho.zabava ho,on sa mu uzasne smeje a vystacia si 🙂 .mam tak aspon chvilu pre seba 🙂 .ako su na tom vase deti??

expertka8
21. nov 2008

....jeden za druheho by dyxali 🙂
...aj ked...niekedy to vyzera u nas aj takto 😀

http://www.ceknito.sk/video/242361

bibula
21. nov 2008

TO JE KRASNE 😀

mimikyky
21. nov 2008

u nás taká láska je, a je to veľmi pekné 😉

amatula
autor
21. nov 2008

expertka to je dobrééé 😀 😀 myslim ze ked ten nas maldsi zacne chodit,pride aj to 🙂

marse
21. nov 2008

u nas je tiez, hlavne z tej strany od starsej dcery, mensiu sestru zboznuje....je to take mile, este uprimne....snad im to vydrzi aj pocas puberty 😀 😀

vinka
21. nov 2008

No náš syn nechcel sestru.A na jeho potešenie sa mu narodila sestra. 😀 😀 Ala má ju rád.Aj ked ju niekedy vyženie z izby ale po chvýly ju volá spät.No a ako ho ona miluje to sa opísat nedá.Má len rok ale ked papá hned sa sním delí a dáva aj jemu.A ked ho vydí taká je vysmiatá.Pozerá nanho jak keby z neba spadol. 😀

bubba
21. nov 2008

u nas neni my mame len jedno 😅 😅 😅 ale hadam ked budu dve tak sa budu lubit aspon ako tie opice 😀 😀 ono,biju sa vsetky deti a robia si naprotiven,ale v situacii ked je jeden z nich v uzkych ,az vtedy sa preukaze ta skutocna laska surodencov 😉 ci a ako ten druhy zakroci.ja som sa za brata vzdy bila(on bol taky tutko presne typ na ktorom si vsetky ine deti vybijali zlost) a doma som mu robila zle 😀 😀

vinka
21. nov 2008

Bubba presne tak.K nám chodí občas malý sused.Je o mesiac starší od Vivini.Boli v ohrádke a Vilko ju bil.A Damián začal kričat nanho,že čo ju bije.či on mu to má teraz vrátit.A potom nanu.Ty sa čo ncháš vrát mu to.Ja som tu ja ta ochránim.Jak sme sa smiali zo susedou. 😀 😀

mirka414
21. nov 2008

nielen surodenecka laska je krasna,ale aj my mame obcas na strazenie deticky a moja malinka mi nosi plienocky a vravi im,,neboj mami je v praci,pride hned,neplac...su to cudzie deticky,ale moja malinka ich zboznuje a je ako ich starsia sestricka.

asitka
21. nov 2008

vinka...u nás to bolo presne to isté...my keď sme malému oznámili, že bude mať sestričku, tak nám len oznámil....tak si spravíme ešte jedno 😀 ale inač sa ľúbia...je to také krásne, že taký malý človiečik vie, že ten druhý k nemu patrí...že je jeho...lebo Emka je z Maťka hotová...tej ho stačí vidieť a úsmev od ucha k uchu...keď aj ich necháme u rodičov a Maťulo ostane s ňou...tak ja môžem spokojne ísť,,lebo viem, že Emka ani nemukne...aj on ju ľúbi...nedá na ňu dopustiť...proste je to fakt pekné....a ja som šťastná 😀 že sú takí akí sú a že mám také detičky 😀

ivka2812
21. nov 2008

tak aj u nás to tak bolo ked som malému oznámila že bude mať sestričku tak ma poslal za doktorom aby to zmenil na chlapca vraj on babu do domu nechce
a teraz až mi slzy niekedy vybehnú do očí ako ju ľúbi
stále ju stíska a hovorí jej ako ju ľúbi a ked zaplače už k nej beží a už sa jej vypytuje čosa jej stalo
a ked príde zo školy tak malá sa teší až sa nahlas rehoce ked ho zbadá
taká úprimná láska sa nedá ani slovami opísať
a v takýchto chvíľach som šťastná že sme sa rozhodli mať aj druhé dieťa 🙂

monkula
21. nov 2008

Jarko svoju sestričku miluje, hovorí, že je jeho zlatíčko. A keď sme mu raz povedali, že čo bude robiť, až si Chiarka nájde manžela, tak povedal, že mu povie, :Kámo, nájdi si inú manželku, nie moju sestru. 😀 😀 😀
A Chiarka, keď sa zobudí a Jarko je v škôlke tak chodí po celom byte a kričí? Kakoooo, Kakoooo 😀