Mám 19 mesačné dieťa a čakáme bábo

hadfy
5. aug 2017

Ahojte mamičky ,, mám synčeka 19 mesačného a čaká me 2 babo.... Trocha sa bojím ako to zvládnem ,či budem na staršieho čas ,,, či nebude žiarliť,,,, a ako to v Vsetko zvládnem ,,, budem na to sama s manželom ,,, Bola už niektorá z vás v takej situkscii ,, ďakujem 😒

osky
5. aug 2017

Pred 2 dnami bola zalozena presne rovnaka tema.
ZMENENA

A je tu kopec podobnych!!

osky
5. aug 2017

Aha.hlavne vidim ze v podstate si ju zalozila ty sama..nechapem teda naco nova tema????
Tam si predsa uz nasla odpovede....

obsadenemeno
5. aug 2017

@osky no asi nenasla......

@hadfy miliony zien boli v takejto "situkscii"..... a????

xstelinka
5. aug 2017

Doteraz to ziadna zena nezvladla.Bola by si prva 😝

chiccco
5. aug 2017

Zvladnes neboj medzi mojimi dcerami je rozdiel necelych 11 mesiacov este starsia ani nechodila uz bolo babo.cely cas boli partacky stale sa spolu hrali.teraz su uz dospele ale stale sa maju radi .tiez to bol pre mna sok ale pri jednom sa vychova aj druhe uplne v pohode

evakalna
5. aug 2017

hadfy, včera si založila diskusiu Zmenená, kde sa pýtaš či zvládneš mať druhé dieťa. Všetky sme ti tam radili a povzbudzovali ťa. Na to si sa vykašľala. Dnes si založila zase diskusiu Vekové rozdiely kde sa pýtaš zase na to isté. Zase ti radíme a dodávame odvahy. A zase nereaguješ na nič, netýka sa ťa to.
Podľa tvojho prístupu to určite nezvládneš.

deti95060810
5. aug 2017

čítam dobre že si v 3tt? to si ako nato prišla tak zavčasu? To sa dá aj inak ako vešteckou guľou? 😲

evittam
5. aug 2017

@deti95060810 Dá sa to aj bez vesteckej gule.😉 Ja som bola v 3.tt a vedela som to-podla poslednej MS v 5.tt ale ja som presne vedela kedy sme splodili.😊😉😋