Vekový rozdiel medzi súrodencami

iivkaa1
7. feb 2012

Ahojte maminy, mam 26mesacneho syna, v marci som mala mat druhe ale som potratila...Tesila som sa ,ze medzi detmi bude maly rozdiel ale teraz mam pocit,ze uz bude velky vekovy rozdiel... Mala som mat jedno za druhym asi by to bolo lepsie... Ake mate skusenosti vy? vdaka

bronia13
30. okt 2014

my mame len 16 mesiacov zo zaciatku to bolo lazo plazo lebo mala spinkala a drobec sa hral, teraz sa mlatia,robia bordel...ale potom sa zase vystiskaju a vravia jeden druhemu ako sa lubia ....nedal aby som ich za nic, ja som z dvojcaj a mm ma o trosiku starsieho brata a potom o trosicku mladsiehe takze asi podonbe sme vyrastali ako nasi drobci...inac by som mala mozno vetsci vekovy rozdiel ale my sme sa brali starsi tak sme hned do toho skocili.....

alexandra1104
30. okt 2014

Moja bude mat dva roky a dva mesiace ked je pribudne surodenec

145mona
15. nov 2015

ahojte ja mam23 rocnu dceru s maly babatkom,19 rocneho syna,12,5dceru a 4,5 chlapca .nemame niaky problem s vekom iba ten najmladsi ziarli na mna.starsi s mladsim hravaju futbal a na prechadzky a dievcata si tiez rozumeju ,aj ked ta mladsia je teraz v takom veku ,ze jej vsetko a kazdy vadi.tak si nemyslim ,ze vek hra velku rolu.ja mam dvoch bratov .jeden je o dva roky mladsi ten druhy o 8,ale blizsie mam k ktomu mladsiemu.

asia83
23. júl 2018

@iivkaa1 To je individuálne. Medzi mnou a sestrou sú 2 roky a tiež sme si nerozumeli, sme úplne iné. Ja bábiky, ona knihy. Hrávali sme sa spolu, ale nie dlho. Sestra viac žiarlila, lebo keď som sa narodila, bola presne v tom veku, že chcela mamu pre seba. Podľa mňa 3 roky je ideál. Vy nemôžete za to, že sa vám to nepodarilo. Snahu ste mali. Ešte môžete mať dieťa, tak sa treba pozerať do budúcnosti, nie minulosti.