Súťaž o 12 skvelých darčekov od FaxCOPY!

27. nov 2017
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Rozmýšľate už nad darčekmi na Vianoce alebo si ich kúpu nechávate na poslednú chvíľu? Tak či tak, radi by sme vás už trošku vianočne naladili. ☺ Hrajte s nami o 12 skvelých darčekov ktoré potešia pod vianočným stromčekom, ale aj mimo neho. Medzi výhry sme zaradili aj naše novinky ako šesťuholníkový fotoobraz alebo plechový hrnček, na ktoré vám vo FaxCOPY vytlačíme vašu fotku.

Ako sa zapojť do súťaže?

Stačí, keď nám tu, priamo do fóra tejto súťaže, napíšete odpoveď na otázku:

Ktorý z našich produktov z vianočnej ponuky by ste chceli vyhrať a komu by ste ho darovali?

O čo hráme?
• 1 x Fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY (4 šesťuholníkové fotoobrazy)
• 2 x Fotoobraz HEXAGÓN, variant SINGLE (1 šesťuholníkový fotoobraz)
• 2 x plechový hrnček s vlastnou potlačou
• 1 x detský ruksak s vlastnou potlačou
• 2 x vyfarbovacie tričko omaľovánka + fixky
• 2 x originálne vianočné ozdoby na stromček
• 2 x zápisník s dreveným gravírovaným obalom

Súťaž trvá od 27. 11. do 3. 12. 2017

Po skončení súťaže vyžrebujeme 12 výhercov, ktorých budeme v priebehu 5 dní kontaktovať prostredníctvom internej pošty.

Tešíme sa na vaše odpovede a držíme palce. ☺

















---
Ďakujeme za všetky odpovede, ceny získavajú:
Fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY (4 šesťuholníkové fotoobrazy) - @vivian27
Fotoobraz HEXAGÓN, variant SINGLE (1 šesťuholníkový fotoobraz) - @kateklaudia; @janette386
Plechový hrnček s vlastnou potlačou - @zajovtrave; @bobovalenka
Detský ruksak s vlastnou potlačou - @lienkashoppingqueen
Vyfarbovacie tričko omaľovánka + fixky - @hebamme; @smejko520
Originálne vianočné ozdoby na stromček - @angelikaaa123; @danielynn23
Zápisník s dreveným gravírovaným obalom - @janalo; @olcaadko

Gratulujeme!

janickalubino
27. nov 2017

Tak určite Fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY (4 šesťuholníkové fotoobrazy)
Obrazov nie je nikdy dosť hlavne ak sú detičky ❤

lypka
27. nov 2017

Určite fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY bol by vytvorený z foto našich detí pre manžela ❤

lili007
27. nov 2017

Fotoprodukty sú u nás pravidelným spôsobom ako darovať rodine radosť na každý deň v roku. Netušila som aký budú mať úspech, až kým som sama s úžasom nepozerala na fotokalendáre, fotokoláže či obrazy, na ktorých sú naše deti keď boli ešte malé. Radi prostredníctvom týchto produktov spomíname na krásne časy s našimi blízkymi.
Z noviniek FaxCopy ma zaujal práve fotoobraz Hexagón a myslím, že aj keby sme ho nevyhrali, budem ho dávať vyrábať ako vianočný darček❤
Ťažko sa ale vždy rozhodujem, či venovať tieto krásne fotoprodukty alebo si ponechať hehehe. Výhrou by sa tento problém vyriešil.😉

janushka7
27. nov 2017

vybrala by som si Fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY , darovali by sme ho babke, ktora sa vzorne stara ked je maminka v praci

libus83
27. nov 2017

urcite by sa mi pacilo vyhrat fotoobraz HEXAGON variant FAMILY darovala by som ho mojim rodicom a na foto by mali vsetky vnucata, kedze ich maju 7..dajak by sme to vymysleli,aby sa vsetky pomestili..alebo by sme este jeden family 4 ks dokupili.Aj ostatne darceky ktore je mozne vyhrat by som vedela darovat...🙂

kvetinka75
27. nov 2017

pravdepodobne nejakú farebnú tlačiareň. Dcéra už po nejakej pokukuje, aby si mohla robiť projekty do školy a priamo doma to aj vytlačiť. A ako rodinný darček by som vybrala fotoobrazy s rodinnými fotkami. Tie vždy potešia.

lbk
27. nov 2017

Vybrala by som si Fotoobraz Hexagon, variant Family. Darovala by som ho babke, aby si tam mohla dat vnucata.

carmen238
27. nov 2017

Jednoznačne fotoobraz HEXAGÓN variant FAMILY, ktorý vy nám skrášlil našu obývačku ❤

drdrdr
27. nov 2017

Ktorakolvek vyhra by nas potesila 🙂 fotoobraz Hexagon je uplne perfektny, asi by sme boli trosku sebecki a nechali by sme si ho doma na skraslenie nasho bytiku 🙂

jabucko
27. nov 2017

Plechovy hrncek pre babinu. Ktora si este v starom plechaciku prevara kavu a zohrieva mlieko na kysnute kolace. Mnaaam. Takto s potlacou bude mat svojich vnukov 2 lapajov stale pri sebe 🙂

mirka198
27. nov 2017

Vyhrat by som chcela fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY. Dali by sme si ho pod stromcek ako spolocny darcek a urcite by visel v obyvacke 😉 . Ale poresila by hociktora vyhra 🙂

majocka24
27. nov 2017

Vybrala by som si fotoobraz a komu starym rodičom foto vnúčat kedže sa vidi málo v roku 🙂

sabusik321
27. nov 2017

2krat hrnček s potlačou 🙂 vytlačila by som naň fotku našej maličkej a babky by ich dostali na Vianoce 🙂

lubaska21
27. nov 2017

vybrala by som si ruksak s potlacou, pre nasho maleho drobca 🙂

madeleine
27. nov 2017

tak tie hexagony su uplne skvele, normalne ich vidim na stene, kde dumam co a ako by som zavesila, deti sa budu velmi prevelmi tesit, ked zavesime ich uspechy!!! Perfektne, drzim si palce!

annie6
27. nov 2017

Vsetky produkty su super, pacil by sa nam obraz hexagon variant family , ale ani ten plechovy hrncek nevyzera zle 🙂

lenuska2604
27. nov 2017

Starych rodicov by urcite potesil fotoobraz svojich vnuceniec pod vianocnym stromcekom ☺

veroxy
27. nov 2017

ja by som chcela vyhrat z vasej ponuky fotokalendar 😍 je krasny a fotky co by boli v nom by boli nase rodinne a nasej dcerky a darovala by som ho starym rodicom 😍👌🏻🎄

xlolax80
27. nov 2017

Tak ja by som chcela vyhrat hociktory z vasich darcekov, pretoze vsetky su skvele. A vyhru by som darovala sebe pre potesenie 😝

lenjak
27. nov 2017

vyfarbovacie tričká pre svoje deti 🙂

zuzlikmt
27. nov 2017

Potešil by Fotoobraz HEXAGON , bol by to krasny darček pod vianočný stromček 🎁

bibenka1991
27. nov 2017

Velmi by sme sa potesili originalnym ozdobam na vianocny stromcek. A darovala by som ich mamke, kedze tieto Vianoce budeme travit u babky a dedka

dankanejezka
27. nov 2017

Za mňa určite fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY a Ježiško by ho doniesol pre nás všetkých, nakoľko by sa nám náramne hodil na prázdnu stenu v obývačke 😍

akki6
27. nov 2017

Fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY (4 šesťuholníkové fotoobrazy) a darovala by som ho nasej rodine

editjal
27. nov 2017

1 x Fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY a darovali by sme ho našej starkej keďže ma 4 vnúčatka a taký obraz by jej neskutočné urobil radosť.

klarissa25
27. nov 2017

Fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY (4 šesťuholníkové fotoobrazy) urcite by bol pre nasu rodinku 🙂

zuzana2010
27. nov 2017

Všetky produkty sú zaujímavé a lákavé... Ja by som si priala napríklad aj 2xFotoobraz HEXAGÓN, variant Single,jeden by bol pre starku a jeden pre babku s fotkami našich detičiek 😊pod vianočný stromček 😊

mirkami7
27. nov 2017

fotoobraz Hexagón famili,by určite potešil😉

zajinka123
27. nov 2017

Chcela by som vyhrať fotoobraz hexagón, Family a darovala by som ho manželovy. Konečne by sme sa tak dohodli, čo budeme mať na stene v obývačke😉

lubi2002
27. nov 2017

Fotoobraz HEXAGÓN, variant FAMILY (4 šesťuholníkové fotoobrazy) ... pre mojich rodičov 🙂