Súťaž o 5 prírodných čističov a 20 zľavových poukážok na nákup v e- shope www.ave-natura.sk

25. sep 2017
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Ahojte mamičky.

Je pre Vás dôležité, aby Vaše deti nevyrastali v domácnosti plnej chemikálií? SAve Natura Cleanerom sa Vám pre ne podarí vytvoriť bezpečné a zdravé prostredie, ktoré je potrebné pre vývoj každého dieťaťa. Cleanerom odstránite škvrny z oblečenia, ovocie a zeleninu zbavíte pesticídov a využijete ho aj na ďalšie účely.

O aké ceny hráme?

• 5 x Ave Natura Cleaner (100% prírodný čistič)

• 20 x zľavovú poukážku na - 15% z Ave Natura Cleaner

Ceny sú v celkovej hodnote 199,20€

Do súťaže sa zapojíte vložením príspevku s odpoveďou na súťažnú otázku:
Na aké ďalšie účely by ste Ave Natura Cleaner použili vy?

Správne odpovede nájdete TU.

Súťaž prebieha od 25.9. do 1.10. 2017.
Do 5 pracovných dní od skončenia súťaže zverejníme 25 výhercov, ktorých budeme o výhre informovať internou poštou.












-
Ďakujeme za všetky odpovede,

Ave Natura Cleaner vyhrávajú:
@eri12
@dazdovka
@nadu_lka
@lesna_vila
@tatianasevcikova

Poukaz na 15% zľavu Ave Natura Cleaner vyhrávajú:
@veronikahel
@87kattka
@macickam
@ferihegy
@marlenka222
@dawa
@davidesko
@lucincek30
@katrin69
@ask
@figulicka
@jabucko
@jakubella
@alenk0412
@kristinka86
@dominika6
@lewa33
@maruska_22
@ simonka_kap
@jana3131
Gratulujeme!

veronikahel
25. sep 2017

na obleceni u nas vecne zelene kolena pri nasich detoch 🙂 sklo na kachliach, dlazky, prach, kuchynu, kupelnu, vytepujem sedacku a koberce. ja moc nemozem chemikalie, mam.kozne problemy, hlavne na rukach, ked uz musim pouzit rukavice, nebiem ako pri tomto vyrobku..

babybazar1
25. sep 2017

Pouzitie ma vsestranne setrne a ekologicky vycisti kuchyne koberce ovocie saty no da sa pouzit na vsetko na co so spomenieme 🙂

tmavovlaskakatka
25. sep 2017

Umyla kuchynskú linku 🙂

dejna077
25. sep 2017

Možno by som skúsila umyť s ním okná ale na škvrny na oblečení by sa niečo hodilo. Je fajn že sa na Slovensku vyrába niečo takéto.

venija
25. sep 2017

vyčistiť kuchynský riad
umyť podlahu, či kuchynskú linku
vytepovať koberce aj sedacie súpravy
vyčistiť krbové dvere, meď, nerez aj mosadz

bianka1
25. sep 2017

hnojenie rastlin :D

magdicka111
25. sep 2017

Nam by sa veelmi hodil jedze sa stahujeme a robime orerabku noveho bytu kedze sa hodi na vsetky necistoty rozneho druhu na roznom pivrchu of kuchyne po koberce krby saty ci odstrani pesticide z ovocia a to setrne a ekologicky oooch keby SME to vyhrali 🙂

ludka140281
25. sep 2017

použila by som ho na vyčistenie detských hračiek,kedže je zdraviu neškodny a dá sa aj pit,teda neubliži ani bábatku,detskej postielky a chodítka,to dietatko aj ocmuľa a treba čistit 🙂 a manželovi samozrejme na auto,ked tak dobre pušta špinu❤🚗

lucynka777
25. sep 2017
  • vyčistí kuchynský riad
  • ovocie a zeleninu zbaví pesticídov, vosku a inej chémie
  • vyčistím škvrny na oblečení
  • umyje podlahu, či kuchynskú linku
  • vytepuje koberce aj sedacie súpravy
  • vyčistí krbové dvere, meď, nerez aj mosadz

-keď sa z neho omylom napiješ, nič sa ti nestane

miskaamatko
25. sep 2017

😊dokonale vyčistím kuchynský riad
😊ovocie a zeleninu zbavím pesticídov, vosku a inej chémie
😊vyčistím škvrny na oblečení
😊umyjem Vašu podlahu, či kuchynskú linku
😊vytepujem koberce aj sedacie súpravy
😊 vyčistím krbové dvere, meď, nerez aj mosadz
😊keď sa zo mňa omylom napiješ, nič sa ti nestan

dominika6
25. sep 2017

Dobrý deň,ja by som sa chcela presvedčiť,či tento produkt skutočne funguje ale na účel:

umyjem Vašu podlahu, či kuchynskú linku
dokonale vyčistím kuchynský riad
vyčistím krbové dvere, meď, nerez aj mosadz

kedže mám dve deti a zdravie je u nás prvoradé,zeleninu,čo ovocie si sami pestujeme v našej záhrade ale chcela by som vyskúšať prípravok na domácnosť,kedže bakterie sa netýkajú iba jedla,ale hlavne čistoty v kuchyni 🙂

alenocka83
25. sep 2017

Na vycistenie kocika 🙂

vierca01
25. sep 2017

Na vyčistenie povrchov v celej domácnosti 🙂

lewa33
25. sep 2017

ja by som ho vyuzila aj na cistenie detskych hraciek, hlavne babik a dalsich, napr. aj plysovych, kt. nie je mozne prat v pracke ani rucne. bolo by skvele mat konecne len jeden poriadny pripravok, kt. by som vedela naplno vyuzit v kuchyni, v kupelni a rovnako vo zvysku domacnosti a kt. navyse nedrazdi, nepredstavuje riziko, pri nahodnej konzumacii a navyse prijemne vonia. toto by urcite ocenila kazda milujuca a starostliva mamina 👍👍👍

wew
25. sep 2017

Hlavne na

  • vyčistenie kuchynského riadu
  • zbavenia pesticidov z ovocia a zeleniny
  • pri deťoch ideálne na škvrny na oblečení
  • umyjtie podlahy
  • vytepovanie koberca aj sedacie súpravy pri 2 deťoch nutne

-máme krb tak na vyčestenie krbových dverí

janalo
25. sep 2017

Cistenie riadu, umyvanie ovocia, tepovanie kobercov, cistenie podlahy, kuchynskej linky, krbovych dveri, mosadze, medi.. ja by som ho vyuzila asi na vycistenie vsetkeho a vyskusala by som hlavne matrace

moncici7777
25. sep 2017

v prvom rade na čistenie rúk - na tom si potrpím a potom čistenie zeleninky a ovocia 🙂

majstra
25. sep 2017

Určite na škvrny na prádle, cistenie kuchyne a kupelne

stanok_mi
25. sep 2017

Cleaner Ave natura použijeme v domácnosti: na čistenie kuchynského riadu, na umývanie ovocia a zeleniny, na čistenie kobercov, oblečenia, sedačiek, na čistenie podlahy

greta123
25. sep 2017

Použila by som ho na čistenie riadu, podlahy, kuchynskej linky, vyčistenie škvŕn na oblečení, vytepovanie kobercov a sedacích súprav, vyčistie krbových dverí, nerezu a mosadze, ovocie a zeleninu zbaviť pesticídov vosku a inej chémie🙂

dankapaj
25. sep 2017

Vyčistí podlahu,umyje riad vytepuje koberce,vytepuje sedačky má všestranné využitie 😉👍

87kattka
25. sep 2017

Napríklad vyčistí krbové dvere, meď, nerez aj mosadz, vytipuje koberce ... veľmi radi by sme vyskúšali nakoľko na domácnosť používame prevažne ocot + kypr. prášok skutočne má tento produkt zaujal a ešte vynálezca z nášo mesta 🙂 Super nápad treba podporovať našincov !

ada1969
25. sep 2017

Škvrny na oblečení,sedaciu súpravu,linku,podlahu

margareeetka
25. sep 2017

Je ideálny na čistenie všetkých nečistôt organického pôvodu ako káva, víno či čučoriedka, ale aj na dezinfekciu bežných povrchov a kuchyne. Účinne pôsobí na zoxidované medené, antikorové povrchy a iné… Vytvára ideálny povrch na nanášanie a naviazanie nano-technológií na rôzne povrchy.

pillipilli
25. sep 2017

na rozdiel od ostatných čističov nepredstavujem nebezpečenstvo pre človeka a životné prostredie
N
vo Vašej domácnosti vydržím dlhšie ako bežné čističe
N
neobsahujem žiadne kyseliny a žieraviny
N
dokážem vyčistiť rôzne povrchy
N
vyrobili ma z čisto prírodných ingrediencií s láskou na Slovensku
N
na uskladnenie nepotrebujem veľa miesta
N
mám príjemnú vôňu

tinka.binka
25. sep 2017

Presne viem 🙂 Cleaner by som pouzila na odstranenie zvyskov detskych tetovaciek, ktore ma nielen Adelka, ale aj maminka 🙂 Urcite lepsie ako odlakovac 😅

mandelina
25. sep 2017

Ave Natura Cleaner by som použila na odstránenie aj škvrny od kávy, či vína, na pranie, do umývačky riadu na vyčistenie na zájdenú mosadz a iné kovy. 😉

babulik3
25. sep 2017

Využila by som ho na čistenie, pretože má mimoriadnu čistiacu schopnosť a má silné antibakteriálne účinky a nepredstavuje žiadne nebezpečenstvo pre človeka ani pri náhodnej konzumácii, umývala by som s ním ovocie a zeleninu, keďže obmedzuje tvorbu plesní v domácnosti, tak by som ho použila aj na tento účel, použila by som ho aj ako prírodný repelent, ďalej by som ho použila aj na pranie prádla a používala by som ho aj na čistenie všetkých nečistôt organického pôvodu ako káva, červené víno, krv a pod.

maruska_22
25. sep 2017

Vyčistila by som ním chladničku 🙂

chmeluska
25. sep 2017

Ave Natura Cleaner by som okrem odstranenia škvrn z oblečenia a umyvania ovocia a zeleniny na umyvanie riadu, roznych povrchov v byte od kuchynskej linky cez tepovanie sedacky az po podlahu či koberec. Taktiez rozne materialy ako je med,nerez a mosadz. A najlepsie na tom je ze je šetrny nie len k životnemu prostrediu ale aj k nam ludom. Čo by pre mna,ako človeka s alergiou na všetky mozne čistice znamenalo slobodu od gumovych rukavic a čistenie domacnosti bez dalšich kožnych nasledkov.