Marcová súťaž o hovoriace knižky pre všetky deti!

26. feb 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Vyhrajte najobľúbenejšie slovenské hovoriace knižky pre všetky deti! Chcete mať aj vy doma knižky, ktoré vaše deti zaujmú, zabavia, naučia, potešia a stanú sa ich obľúbenými spoločníkmi? A pritom nemusia vedieť ani čítať? Zapojte sa do súťaže o balíčky hovoriacich kníh podľa vášho výberu a zažite ich u vás doma 🙂

Šťastní výhercovia od nás získajú jeden ľubovoľný balíček hovoriacich knižiek podľa vlastného výberu z nášho e-shopu, s jedným hovoriacim perom.
Po každom týždni súťaže vyžrebujeme 3 výhercov, celkovo teda môžu vyhrať až šiesti z vás.

Na zapojenie sa do súťaže nám napíšte do komentárov, ktorá hovoriaca knižka z našej ponuky na www.hovoriaceknihy.sk by sa vám najviac páčila a prečo. Do žrebovania o výhry budú zahrnuté iba kompletné odpovede.

Všetky produkty z najbohatšej ponuky slovenských hovoriacich kníh na našom trhu nájdete na www.hovoriaceknihy.sk.
Radi vás privítame aj na našej Facebook fanpage, kde o nás nájdete vždy aktuálne informácie, novinky a ďalšie súťaže. Pridajte sa k nám!

Súťaž trvá od 1.3. do 14.3.2018. Výhercov budeme o výhre informovať správou do internej pošty. Výherca, ktorý na túto správu neodpovie do 5 dní, stráca nárok na výhru.
Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















--
Dámy, v prvom týždni súťaže vyhrávajú balíček hovoriacich kníh podľa vlastného výberu tieto používateľky:
@05ada
@barbiers
@14121995
Výherkyniam gratulujeme!















---
Po druhom týždni súťaže vyhrávajú balíček kníh tieto používateľky:
@evik61
@agataaghova
@babatenko
Gratulujeme!

[youtube JtV3p07wms0 560 315]

majca123
1. mar 2018

najviac by sa pacila hovoriaca kniha Jeden krok do skoly, nakolko deti su teraz v predskolskom veku a dostali odklad, urcite by pomohla v lepsom vyvoji v priebehu dalsieho roka.

111martina111
1. mar 2018

https://hovoriaceknihy.sk/wp-content/uploads/20... pacila by sa nam preto lebo Patko ma velmi rad knihy, rad sa uci nove veci a taka hovoriaca kniha to by bolo nieco

carmen238
1. mar 2018

Určite Jeden krok do školy pretože aj nášho Tobiaska skôr či neskôr neminie nástup do školy a určite by to bola skvelá príprava a touto úžasnou knihou ♥️

mio321
1. mar 2018

Dobrý deň prajem. Potešila by knižka o zvieratkách,keďže moje malé krstniatko Veronička má rada zvieratká.

idame
1. mar 2018

Kedze este nema syn ani 2 roky, potesil by sa ZVIERATKAm. Aj ked byvame na dedine a blizko lesa (zverinec je tu bohaty), niektore zveri na zivo neuvidi a v knizke by sa im tesil.

maryon1
1. mar 2018

Táto by bola presne ako stvorená pre našu štvorročnú dcérku:
https://hovoriaceknihy.sk/produkt/zvieratka/

- Zvieratká /viacjazyčná hovoriaca kniha. Dcérka miluje zvieratká na svete, najviac tie, ktoré si môže aj pohladiť, vziať naruky... no a práve zvažujeme, že ju prihlásime do jazykovej školy, kde by sa zoznámila s angličtinou. Táto kniha by mala u nás teda určite využitie.

katie23
1. mar 2018

Tiez som presvedcena, ze ucenie by mala byt hlavne zabava, takze aj tie najmensie deticky potrebuju kopec vnemov ktore vo forme zvukovych a nazornych ukazok su najidealnejsie, lebo babo si spoji zvuk s obrazkom...pre mojho drobceka by sa my pacili zvieratka, alebo Mia v meste😍😍😍ale v podstate by potesila akakolvek s Vasej edicie...super praca👍👌💖

lenka398
1. mar 2018

Určite by nás potešila kniha Jeden krok do školy. Každé dieťa raz nastúpi do školy a určite by to veľmi pomohlo nášmu synčekovi a skvele by sa pripravil

matejcekovci
1. mar 2018

Je, všetky su super, ale jeden krok do skoly, ci cisla, zvieratka su uzasne..........jednoducho, tazko si vybrat, najradsej hned všetky

iwqa
1. mar 2018

ja sa pridám a potešila by nás kniha Jeden krok do školy, keďže nás Miško bude už predškolák a mohli by sme si spolu precvičovať písmenká

drdrdr
1. mar 2018

Nasu Lindusku by urcite potesila knizka Čísla 🙂 O styri dni bude mat tri rocky a uz teraz sa snazi pocitat, ukazuje na prstekoch, kolko bude mat rokov, takze toto by bola pre nu perfektna pomocka 🙂

modrabianka
1. mar 2018

Potešili by se sa zvieratkám, kedže zvieratká má Peťko rád. 🙂

janchi212
1. mar 2018

@sutaz mna by potesila hocijaka knizka, ale najviac asi zvieratka alebo tvary a farby alebo cisla.Mala ma dva roky aod vsetko ju zaujima a rada sa uci nove veci tak by sa isto potesila tymto knizkam, nakolko ma knihy rada 😊❤👍🍀

cassie9
1. mar 2018

Nam by sa najviac pacila knizka Mia na farme, pretoze maly ma velmi rad zvieratka.

veronikazoja
1. mar 2018

našu dcérku by určite potešila knižka o zvieratkách https://hovoriaceknihy.sk/produkt/mia-na-farme/, dcérka má 20 mesiacov a teší sa všetkým zvieratkám a napodobňuje ich zvuky a ako veľké plus tiež sa volá MIA ako to zatúlané mačiatko

merry124
1. mar 2018

Akakolvek knizka z vasej ponuky by nas potesila. Mame doma 6 rocneho prvaka, 4 rocneho skolkara a 11 mesacnu princeznu...takze by knizka bola veeeelmi vytazena 🙂

nikinkals
1. mar 2018

Dobrý mrazivý deň 🙂, nás by nesmierne potešila kniha Objavkovo Zvieratka
https://hovoriaceknihy.sk/produkt/zvieratka/ alebo kniha pre predškoláka Jeden krok do školy https://hovoriaceknihy.sk/produkt/jeden-krok-do... .. máme doma dve deťúrence vo veku kedy by plne využili jednu z týchto pekných kníh 😉 a naučili sa veľa nového.

minnie7
1. mar 2018

Nás by potešila kniha JEDEN KROK DO ŠKOLY keďže moja dcérka už čoskoro bude predškoláčka....

miskaamatko
1. mar 2018

@sutaz mne a môjmu synčekovi Matkovi by sa veľmi páčila knižka "Mia v meste" určite pri jej.čítaní by sme si užili kopec zábavy a samozrejme úlohy by sme plnili s očakávaním. Maťko chodi do škôlky 😊👍👏

mamca31
1. mar 2018

Pacila by sa nam hovoriaca kniha Zvieratka, alebo Jeden krok do skoly, su velmi krasne a velmi by nas potesila niektora 😊❤

petronelak
1. mar 2018

@sutaz vau ano som netusila ze existujete mame doma knihy od Albi dcerku moc nezaujali ale myslim ze Vasa knizka jeden krok do skoly by moju Vanesku (4,5 rocnj) urcite zaujal kedze sa velmi zacala zaujimat o pismenka cisla a rozne tieto veci, a mladsiu dverku Melisku Mia na farme ale ktorekolvek by sme od Vas vyhrali urcite by deti radi vyskusali a ja tiez s nimi 👨‍👩‍👧‍👧

https://hovoriaceknihy.sk/produkt/jeden-krok-do...

https://hovoriaceknihy.sk/produkt/mia-na-farme/

lejlicka
1. mar 2018

Dobrý den prajem , u nás doma by veľmi potešila a tak isto aj pomohla knižka jeden krok do školy . Dcérke ide učenie trochu ťažšie má kôli tomu aj odklad ťažko ju je udržať pri jednej aktivite dlhšie ako 10 min. a myslím si že takouto formou učenia by ju mohla knizka zabaviť aj na dlhší čas... Dakujem .

ludka140281
1. mar 2018

naj pre nás by bola-Balíčk TOP pre školákov-s perom
prečo? lebo mám dve dcerky,obe sa učia angličtinu a ja im s tým neviem pomáhat,,za mojích čias som sa učila Rusky a Nemecky....teda aj ja by som sa učila s nimi z tejto zábavnej knižky.Takto by sme hravo zvládli výslovnost aj gramatiku a pani učitelka by aso poslala vysvedčenie aj mamke :D a samozrejme,,je to hrave a tak si deti ani velmi neuvedomia,že sa vlastne aj učia <3...a navyše za pár dní pribudne sestrička a čím skor sa začneme učit,tým lahšie nám to pojde <3

danulienkas
1. mar 2018

@sutaz najviac by sa nám páčila kniha Mia v meste. Nikdy nie je dosť opakovania ako sa správať na ulici, na ceste, na ihrisku. Takouto zábavnou formou, ktorú zvládne každý škôlkar sám to moje deti bude baviť oveľa viac.

bendinko
1. mar 2018

Pre neterku by som si vybrala Jeden krok do skoly, kedze o chvilku bude predskolacka https://hovoriaceknihy.sk/produkt/jeden-krok-do... . Ma velmi rada knihy a tak by som ju rada potesila 🙂

ssimmia
1. mar 2018

Najviac by sa nám páčila Jeden krok do školy, aby sa hravou formou moje dcérky vedeli pripraviť aj takýmto spôsobom do školy. V škôlke majú niečo podobné a dcérka to často spomína ako sa jej to páči.

onmaria
1. mar 2018

Mňa/nas by najviac potešil Balíček Top pre školákov s perom v angličtine a to preto,že dcéra je prváčka,neučia sa v škole žiadne cudzie jazyky,preto by som bola rada,aby sa jej napr.takymto spôsobom "dostala angličtina do ucha".je skvelé,že knižky "hovoria",tým pádom sa deti môžu skvele naučiť i výslovnosť.a všetci vieme,že čím skôr sa s cudzim jazykom začína,tým ľahšie sa potom učí.joj,veľmi by som sa potesila

mhrinova
1. mar 2018

Nášho Miška (1,5 r) a Matejka (3 r) by určite potešili Zvieratká, obaja majú zvieratká radi. (maminku by ocenila Tvary a farby, o tie náš Matejko nemá veľmi záujem, takto by ho to možno viac zaujalo)

greta123
1. mar 2018

Veľmi by sa mi páčil balíček MAXI pre najmenších s perom, darovala by som ho neterkinmu synčekovi Riškovi k 4. narodeninám, nakoľko sa mu veľmi páčia zvieratká a rád píše, aj po stenách...to by bolo radosti...dog:🐱🐻

danielle8
1. mar 2018

Najmladšia dcérka má 3 roky a keďže je veeelmi zvedavá a o všetko sa neúnavne zaujma, určite by ju potešili knižky Mia na farme,Mia v meste, ale aj Jeden krok do školy. A veľmi pekná je aj nová edícia Objavkovo 🙂Zvieratká, Farby a tvary a Čísla 🙂keďže naša princezna rada objavuje nové veci.