Pomôžte nám nájsť vašu obľúbenú príchuť a vyhrajte!

4. máj 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Sledujete obsah cukru vo svojej strave, aby ste boli fit? Zlatý Bažant Radler 0,0% Light je ideálna voľba pre štíhlu líniu aj pre maškrtné jazýčky! Obsahuje o 30 % menej cukru v porovnaní s klasickou verziou, a to bez obsahu akýchkoľvek umelých sladidiel, farbív alebo konzervantov.

Jeho osviežujúcu chuť bez kvapky alkoholu si teraz môžete dopriať už v troch letných príchutiach: Citrón, Citrón, Baza & Mäta, Levanduľa & Čierna ríbezľa. Preto nás zaujíma, akú príchuť Radlera by ste najradšej ochutnali vo verzii Light!

Odpovedzte na túto jednoduchú otázku a ste v žrebovaní o 10x darčekové balenie Zlatý Bažant Radler 0,0% Light a 1x o hlavnú cenu, ktorou je pitný režim Zlatý Bažant Radler 0,0% Light - 150 plechoviek Zlatý Bažant Radler 0,0% Light podľa vlastného výberu.

Súťažná otázka:
Akú príchuť Radlera by ste najradšej ochutnali vo verzii Light?

Svoju odpoveď vložte do komentárov. Ak si neviete vybrať, pozrite na našu stránku a nájdite svoj obľúbený Zlatý Bažant Radler 0,0%!
Na zdravie, Slovensko!

Súťaž prebieha od 4.5. do 10.5.2018, loginy výhercov zverejníme do 10 dní od skončenia súťaže na tomto mieste a o výhre ich budeme informovať aj správou do internej pošty. Výherca, ktorý na túto správu o výhre do 5 dní neodpovie, stráca na výhru nárok.
Kompletné pravidá súťaže nájdete TU.















-
Ďakujeme za všetky odpovede!
Hlavnú výhru - 150 plechoviek Zlatý Bažant Radler 0,0% Light podľa vlastného výberu získava:
@detty
Darčekové balenie Zlatý Bažant Radler 0,0% Light získavajú:
@zumeli
@ohnivka
@kacenad1
@tanduliatko
@misena91
@ivett2733
@nikus99
@lennkka17
@roniiik
@gabuska87
Gratulujeme!

z3
4. máj 2018

Citron, baza, mata je moja najoblubenejsia prichut a teda maju co robit, aby ju tromfli 🙂

lussyita
4. máj 2018

Nakoľko som stále za volantom a jediné pivko, ktoré môžem sú nealko.. z týchto troch mám rada všetky, ale ak si mám vybrať tak citrónový 👍🍋

kaca88
4. máj 2018

Levanduľa a čierna ríbezla - je top ;)

janetinka
4. máj 2018

Najlepsi je citron, baza, mata, mnam 🙂

moonlighting
4. máj 2018

Citrón baza mäta.

wonderingone
4. máj 2018

Citrón baza mäta 😉

majstra
4. máj 2018

@sutaz Citrón, Baza & Mäta

zuzu6612
4. máj 2018

Citrón je môj favorit. Výborný, chladený pri relaxe s mojou sestrou na terase ❤☺🌞

zuzana_2
4. máj 2018

@sutaz citron, baza a mata

janady
4. máj 2018

citrón🙂🙂🙂

ivett311
4. máj 2018

Citron baza mäta 🍻🍺🍋

zuzipolo
4. máj 2018

Klasika Citrón 😁

slavka11
4. máj 2018

Jahoda s rebarborou by boli vhodnym adeptom na vytvorenie light verzie.

miruska388
4. máj 2018

@sutaz u nás klasika citrón a prijala by som príchuť pomaranč

dominika6
4. máj 2018

@sutaz ahojte, u nás je vždy ,celoročne v chladničke doplňaný nealko radler citron,pripravený pre každého šoféra 🙂 osobne mi nezapasovala levandula ani baza..a ak by som mala vymyslieť novú príchuť,tak citron- mäta..

stanka2612
4. máj 2018

jednoznacne citron 👍😍

zuzkanaty
4. máj 2018

@sutaz Citrón Baza Mäta

aileen_mt
4. máj 2018

Ja som mala strasne rada grep, ale uz ho zriedka vidim v obchode, nie to este nealko verziu... 🙂 Potom este klasika citron a aj mata s bazou su fajn 🙂

carrie4
4. máj 2018

levandula čierna ríbezla... to je topka

kajkajanka
4. máj 2018

Za mňa klasika- citron

misurka77
4. máj 2018

@sutaz Levandula - cierna ribezla

mackaa12
4. máj 2018

Citrón samozrejme 🙂

robin30
4. máj 2018

Citron baza mäta tu si nosim pravidelne zo slovenska do tirol skoda ze sa to nevyvaza aj sem

jeane98
4. máj 2018

Levanduľa a čierna ríbezla, teraz v tehotenstve mi dobre padne, bez neho si neviem tieto horúčavy ani predstaviť:D

mila23
4. máj 2018

ja mam okrem citronovej najradsej grepovu, tak by ste mohli skusit spravit aj grepovu v light verzii

21dora
4. máj 2018

Citron

vajo9
4. máj 2018

Citrón, baza, mäta príjemne osvieži horúce leto
🤗

iniska
4. máj 2018

Levandula a cierna ribezla 🙂

kvapalinka
4. máj 2018

Citrón, baza, mäta 👍

sonica
4. máj 2018

cierny radler 🙂