Súťaž o 2 vstupenky pre 4 osoby na premiéru Lego Príbeh 2 v Bory Mall!

18. jan 2019
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Zažite rodinné dobrodružstvo na filmovom plátne v Bory Mall!

Fenomén známy pod menom LEGO nemusíme určite nikomu predstavovať. Ak ste sa pri čítaní tohto textu v spomienkach vrátili do detských čias, ako ste s úsmevom vytvárali z farebných kociek nekončiace dobrodružstva, tak je táto súťaž presne pre vás.

Už od 5.2. 2019 si budete môcť v Bory Mall vychutnať veľkolepý animovaný LEGO príbeh 2, ktorý si zamilujete vy aj vaše deti.

Na svoje si prídu aj najnáročnejší diváci. Najnovšia technológia premietania a prvotriedny priestorový zvuk v moderných kinosálach Cinemax vás v momente prenesú do hlavného deja každého filmu.

Súťažná otázka:
Aké témy rodinných podujatí by ste radi privítali v Bory Mall?

Cena do súťaže:
Súťažíme o skvelé výhry, tak neváhajte a zapojte sa:
2 vstupenky pre 4 osoby na filmovú premiéru Lego Príbeh 2 v Bory Mall.

Trvanie súťaže a vyhodnotenie:
Svoje súťažne príspevky môžete posielať od 24.1.2019 do 30.1.2019. Zo všetkých príspevkov prebehne 31.1.2019 žrebovanie dvoch výhercov, ktorí si užijú premiéru už 5.2.2019 o 18:00 v Bory Mall. Výhercov budeme kontaktovať správou do internej pošty.
Kompetné pravidlá súťaže nájdete TU.

Všetkým priaznivcom LEGO sveta držíme v súťaži prsty a od 5.2.2019 sa na vás tešíme v sieti kín Cinemax v Bory Mall.

















--
Ďakujeme za všetky príspevky, ceny získavajú:
@tomikejt
@svetlanat
Gratulujeme!

nisa_666
24. jan 2019

Montessori. Dielnicky, lepenie a vytvaranie.

moncici78
24. jan 2019

Mojim detom najma mladsej by sa pacili pesnickove kratke vystupenia spevakov pre deti...a obom daka vystava kde by sa veci dali chytat, rozoberat a pod. Myslim si ze by stalo aj za to vytvorit stanoviska na ochutnavky a na varenie a peceniepre deti

samkopetka
24. jan 2019

Aké temy? Predovšetkým také aby boli pre deti poučné aby ich naučili láske a porozumeniu. Aby deti vedeli pochopiť slovíčka ďakujem, prosím a prepáč a vážiť si všetko okolo seba čo majú a čo dostávajú či od rodičov či v skole od učiteľov
Mojim deťom to vstepujem od malička, ale udivuje má koľko detí nedokáže pekne pozdraviť poďakovať 😧 nakoľko pracujem v obchode sa s tým stretávam denne. Výhra by určite potešila a užili si pekný rodinný den.

lastovicka69
24. jan 2019

Niečo poučné-napr. o zvieratkách...

baby2008
24. jan 2019

@sutaz Bory mall ma super akciu koncom leta Hrame sa na povolania♡moje deti ju miluju...boli v Meste povolani aj v dennom tabore♡uvitala by som akcie tohto typu aj viackrat do roka...sme sice z Vrakune,teda z opacneho konca mesta,no tento den,moznost nahliadnut do zakulisia vybranych prevadzok obchodneho domu a vyskusat si co v zivote chce/nechce dieta robit si nenechame nikdy ujst;)tuto akciu hodnotim ako TOP,ktora nema konkurenciu♡ste supeeer!

mtumova
24. jan 2019

Tvorive dielnicky z lega 🙂

maria1971
24. jan 2019

Nášmu malému sa páči rozprávka Balerina 😀

lujzamisko
24. jan 2019

Ja by som prijala pre môjho krpca niečo aj pre menšie deti 3-5rocnych súťaže kreslenie na tvár . Boli sme na Halloween to sa bál bosorky len . Ale páčili sa mi hry čo boli.

laura164
24. jan 2019

Karneval, premietanie rozprávok, vystúpenia, tvorivé dielničky

miskokatka
24. jan 2019

@sutaz 1. sväté prijímanie

prosac
24. jan 2019

@sutaz šport, karneval, príroda

marse
24. jan 2019

Veľmi by sme privítali tému zameranú na futbal a florbal pre mladšiu dcéru a pre staršiu napríklad niečo podobné ako Pán Prsteňov alebo Hobbit .

natalia_1
24. jan 2019

Super sutaz a vyhra by nas veeeeelmi potesila 😊
Urcite by sme v Bory Mall privitali festival kavy,caju a cokolady. Ten mame najradsej cela rodina 😋☺🤤 a ked uz tu je sutaz o LEGO pribeh 2 ,urcite by vsetky deti potesil LEGO festival,kde by mohli spoznat rozne druhy lega,nieco si poskladat,vytvorit,popripade zasutazit o nejake LEGO 😊

majkapalis
24. jan 2019

festival skladania lega pre celu rodinu, tanecne a pohybove kruzky pre deti😉

ericenecka
24. jan 2019

@sutaz napr rocne obdobia, vianoce, helloven, velka noc, prazdniny...

sandrapal
24. jan 2019

vystupenie Mira Jarosa, karneval, poziarnikov a policajtov🙂

lufinka83
24. jan 2019

Kedze moje dieta "zije" hrdinami tak by sme privitali temu Avagerov🤣

bybaa1
24. jan 2019

Určite niečo pre väčšie deti, témy ako budúcnosť, rozprávanie na témy drogy, alkohol. Jednoducho, pre malé deti je toho veľmi veľa, no.podla.mna je veľká diera práve pre deti vo veku od 10- 15 a viac rokov. Bolo by dobre, aby sa s deťmi diskutovalo, mnohokrát cudziemu povedia viac ako rodičom. Téma sikany na školách napríklad a podobne. A ak by sme vyhrali, určite by sa nás malý - 10 ročný veľmi tešil 🙂🙂

lienkashoppingqueen
24. jan 2019

Okrem toho, že sme veľkými nadšencami LEGO stavebníc, milujeme nielen BORY ale hlavne, radi chodíme do kina, kde je vážne peckový! zvuk a aj obraz. A veľmi milí ľudkovia. 🙂
Inak, ak môžem spomenúť krivdu, čo sa mi stala v spojení s kinom v Boroch. Ešte za čias ambasádorky lili007 som vyhrala lístky a tie mi ale nikdy neprišli. To len tak, že možno by teraz už naozaj prišli. 🙂 A odpoveď na súťažnú otázku: Niečo na spôsob kráľovstva, princov a princezien, bálu, plesu, črievičiek, pozlátka alebo niečo zo starých slovenských čias, čerti, dobré víly.

lucd
24. jan 2019

Ja by som ocenila lekarske temy tykajuce sa detskeho zdravia.

janticka
24. jan 2019

@sutaz moja téma znie: stravujeme sa pri jednom stole

mackaa12
24. jan 2019

@sutaz nás by potešila téma handmade, potom by boli super aj nejaké športové pre deti 🙂

lucynka777
24. jan 2019

Karneval 🙂

anachsunamun
24. jan 2019

Tanecne rozpravkove pribehy/predstavenia.. divadelne dopoludnia pre 3 r. +

didia
24. jan 2019

@sutaz téma o Arktíde keď je sneh, alebo o vesmíre, o Veľkej noci, hocičo poucne😉

lenkas36
24. jan 2019

Niečo na spôsob tvorivých dielní.....

scooby25
24. jan 2019

Ja by som privitala viac tvorivych akcii pre deti. Moze to byt nieco aj s legom, ze deti si mozu postavit cokolvek a zaroven mozu medzi sebou sutazit o najtvorivejsiu hracku 🍀

curcuma
24. jan 2019

napr: Naučme sa s počítačom, Príroda a jej krásy, Móda - kreslenie, strihanie, lepenie 🙂

luciabach
24. jan 2019

Nejaku výstavu akvarii alebo kameňov 🙂

laraxy
24. jan 2019

Objavovanie vedy hravou formou🙂