Súťaž o prípravky LIPIKAR AP+ od La Roche-Posay

12. feb 2019
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Máte doma miminko či dieťatko, ktoré trápi suchá pokožka alebo atopický ekzém?
Nejedná sa o nič výnimočné, v zimnom období je pokožka namáhaná a vysušovaná oveľa viac ako v iných ročných obdobiach.

Teraz máte možnosť zapojiť sa do súťaže a vyskúšať prípravky LIPIKAR AP+ od značky La Roche-Posay. Jedná sa LIPIKAR SYNDET AP+ (sprchový krém-gél) a LIPIKAR BAUME AP+ (hutný, relipidačný balzam), ktoré sú určené na starostlivosť o citlivú suchú pokožku a pokožku so sklonom k atopickému ekzému.

Prípravky sú vhodné na pokožku celej rodiny, od novorodencov až po dospelých. Ich bezpečnosť dokazuje veľké množstvo klinických štúdií a viac ako 25 výskumov venovaných konštantnej inovácii. Viac informácií nájdete TU.

Tento rok značka prichádza s novou klinickou štúdiou, ktorá poukazuje na spojitosť kvality spánku a suchej, svrbivej či atopickej pokožky. Bolo klinicky preukázané, že používanie rutiny LIPIKAR SYNDET A BAUME AP+ vedie k menej častému škriabaniu a prebúdzaniu sa počas noci, čim dochádza k zlepšeniu kvality života nielen detičiek, ale aj celej rodiny!

Okrem toho, používanie správneho emoliencia môže predchádzať vzniku atopického ekzému či utíšiť akútne fázy vzplanutia.

Naviac, možno ste postrehli, že aj u nás na Modrom koníku prebiehalo testovanie mamičkami. Máte teda možnosť nahliadnuť na to, ako mamičky testovali a čo o prípravkoch hovoria.

Zapojte sa do súťaže a a vyhrajte jeden z piatich balíčkov LIPIKAR SYNDET AP+ a LIPIKAR BAUME AP+!

Čistiaci krémový gél LIPIKAR SYNDET AP+ je určený pre veľmi citlivú pokožku novorodencov, dojčiat, detí a dospelých so sklonom k atopickému ekzému. Zmiernite prejavy atopického ekzému vďaka ultrajemným čistiacim látkam obohateným o maslo z karité a niacínamidu v spojení s Aqua Posae Filiformis, exkluzívnou patentovanou aktívnou látkou, už počas sprchovania.

Po dobrom kúpeli alebo sprche je nutné pokožke dopriať potrebnú starostlivosť. Obzvlášť tej suchej so sklonom k atopickému ekzému. Balzam LIPIKAR BAUME AP+ pomáha obnovovať a udržiavať rovnováhu mikrobiómu a obnovovať a chrániť kožnú bariéru.

[youtube rpJUWnGjFcs 600 335]
Keďže nová klinická štúdia dokázala, že používanie prípravkov má vplyv na pokojný spánok a menej časté budenie počas noci, zaujímalo by nás, ako uspávanie prebieha u Vás?

Napíšte nám, čo najbláznivejšie ste spravili Vy, aby ste Vašu malú ratolesť uspali, alebo aké máte zaužívané každovečerné spinkacie rituály.

Súťažíme od 18.2. do 3.3.2019, do 10 dní po skončení súťaže vyžrebujeme spomedzi všetkých zapojených 5 výhercov a o výhre ich budeme kontaktovať správou do internej pošty. Výherca, ktorý na túto správu do 5 dní nezareaguje, stráca nárok na výhru.
Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















--
Ďakujeme za všetky odpovede, ceny získavajú:
@sendrei
@selenka7
@denip11
@motylikxxx
@kristinka19
Gratulujeme!

milando
18. feb 2019

Tancovacky, spievacky... Celodenne aktivity, ktoré k spánku samozrejme nepomáhajú, mame dieťa nespavca😭😱

lienkaam16
18. feb 2019

Náš malý už má 4r a večerné uspávanie je už jednoduchšie ako keď bol malinkatý.
Pred spaním v posteli čítame rozprávku nemáme večer bez nej a samozrejme s maznáčikom s ktorým spáva od mala. Aj keď sme mu kúpili presne takého istého, aby sme ho zamenili za toho starého vypratého a ušmudlaného, no žial beznádejne.

candies
18. feb 2019

Teraz má 15m a zaspava pekne sama ale keď bola bábätko tak to bol kazdovecerny boj :D stihla som si jednu appku kde sa dajú púšťať kadejake zvuky jeden z nich bol Pssssssst psssssst 😂 a keď sme už nevládali tento zvuk robiť my dali sme ju do hojdacieho kresla pustili naplno a zaspali sme vždy všetci 😁😬

blues11
18. feb 2019

@sutaz kazdy vecer sa okupkame, natrieme a do postele, napriek tomu nam to trva niekedy aj hodinu. raz sme presvihli cas spanku a do dvanastej nie a nie zaspat, tak sme skusali vsetko od rozpravky, hru, mlieko a nic. nakoniec od unavy a nervozity zaspala v naruci.

coffeetime
18. feb 2019

@sutaz v prvom rade musím povedať, že máme skúsenosti s produktmi od La Roche-Posay...je to to najlepsie pre naše dieťatko...no čo sa týka spania...náš malý človek spinká od narodenia ukážkovo, stačilo položiť do postieľky pohladkať po chrbátiku a už spal...od prvého mesiaca prespí aj celú noc s jediným nočným papaním okolo 3tej 4tej to trvalo tak do 5tich mesiacov, odvtedy už prespí naozaj celú noc, okúpeme sa, najeme a od večera spí cca od 20:30 do 5:30- 6:00 napapá sa a ešte pospinká....čiže my sme nadšení...iba teraz si zvykol zaspávať na rukách ...ale sú to také naše sladké chvíľky...výnimkov bolo obdobie po narodení, kým sme sa na seba naladili a našli si systém tak keď nechcel doma zaspať...to bolo kočíkovanie o polnoci...alebo od 5tej rána sme už prechádzkovali keď nevedel spinkať...trvalo to cca 2týždne kým sme si navykli...odvtedy je maličký úžasný a my sme spokojní vyspatí rodičia....

dominicka23
18. feb 2019

Mam 2deticky(8rocnu a4rocneho) za osem rokov bolo toho toľko ze človek už aj po zabúda, po celom dni keď už je človek koľkokrát aj unavený napadnú človeka bársjake bláznovstvo aby dieťa uspal... Ú nás najnovšie zaberá co najviac vyblázniť, vyjasit ich pred spanim a keď príde ich hodinka od únavy sa aj sami ťahajú do postielok a samozrejme nemôžem zabudnúť do dobrý voňavý kúpeľ a mliečko z medikom .

luskacik32
18. feb 2019

Ked boli deti male tak som im kazdy vecer citala rozpravku a potom pekne zaspali,teraz uz ked su vecsi tak si spolu lahneme do postele a rozpravame sa co pekne v dany den zazili aky mali den, potom pusu na dobru noc a ideme spinkat. Zboznujeme tieto nase vecery-kedy sme spolu a rozpravame sa, mame cas iba na seba.

mojemeno1
18. feb 2019

Tak myy ideme do postele 19.30 a do 20.30 zaspinka počas tej hodiny sa kotuľa po posteli smejee sa trošku si poblaboce s maminkou a vipije mliečko a zaspinkaa.

erika3741
18. feb 2019

Ahojte,tak my blaznive nerobime nic,skor mensi ritual a to hladkanie po tvari alebo ked uspava maminka tak maly si pyta Buvaj dieta krasne co som mu spievala aj v brusku.Vsetko funguje super ale len od narodenia

nikolka1312
18. feb 2019

Keď môj malý večer nevedel zaspinkať, ale bol unavený tak som sa nahla k nemu do postieľky vzala ho do ráručia aby nebol sám a spievala som mu tiško do uška 😍
Najblaznivejšie je ale to keď som ho cez deň dávala spať a nechcel zaspať v postieľke tak som ho dala na posteľ pustila telku a zaspal 😃
Inak máme bezproblémove zaspávanie večer 🙂 napapáme sa, dáme do postieľky, pozhasíname a zaspinkáme 😊😊 milujem svoje dieťatko 💝💝

fischka
18. feb 2019

@sutaz mojim detom vzdy vecer citam z knizky, ktoru si vyberu, vacsinou su dve - jednu si vyberie syn a druhu dcera 🙂, potom ich chvilku skrabkam po chrbatiku a pusinkujem, neviem preco, ale musim im dat dobru noc po anglicky, okrem slovenciny, aj ked doma hovorime len slovensky a ritual je za nami. Niekedy im dovolim spat na zemi, tam si spolu postavia akesi bydlo a zaspia, neskor ich poukladam do postielok 🙂

ivuska44
18. feb 2019

Nasa zauzivane kazdodenne uspavacie ritualy su pre 3rocneho citanie niekolkych kniziek. Uz dva roky si minimalne 30-60min pred spanim citame knizky. 8mesacna slecna vacsinou zadrieme pocas kojenia tak tam este nemame nejake speci uspavaciw ritualy

lienka525
18. feb 2019

@sutaz u nas nic zaujemave. Dcerka zaspava pri kojeni a syncek dostane cajik alebo kakavo a zaspava pri piti😉

via0701
18. feb 2019

Ziadne extra zaspavacie ritualy akurat musim byt pri dcere ked zaspava.

anbewi
18. feb 2019

z máme pravidelný režim spojený s umývaním obliekam do pyžama a čítaním rozprávky modlenim sa a malým spomínam na celý den

alexandra22
18. feb 2019

Chvalabohu, žiadne bláznivé spinkacie rituály nepotrebujeme 🙏 Každý večer nám stačí mliecko, prezliecť sa do pyžamka s peknou uspávankou, prečítať si rozprávku, dať pusu, pohladkať a synček do chvíle zaspinka ❤️

lucinka563
18. feb 2019

@sutaz no najblaznivesie sme našu malú uspavali, keď bola ešte bábätko, večer nie a nie zaspať, jedine v aute, tak ju muž dal do auta a dali si jazdu mestom a mala zaspala asi po 10 minútach, čo by normálne aj 2 hodiny trvalo 😂 teraz ma 2 roky a zaspávava super, len si ľahne a je tvrda😂😍

marthuska
18. feb 2019

Precitame rozpravku. vedla nasho domu je stavba, vzdy pozrieme cez okno na bagre, ci uz spia a po pusinke sa ide jednoducho spinkat🙂)

elkatelkaaa
18. feb 2019

@sutaz naša Emka zaspávala len v kočíku, potom sme ju preložili do postieľky.... Dobre spala vonku, potiahla aj 3 hodiny... S kočíkom sme vždy chodili hore dole, vynašali ho na poschodie, znášali dole.... Ale postupne si zvykla na posteľ, našu 😁 správala medzi nami... Až keď sme jej kúpili na 2 narodeniny veľkú posteľ, od vtedy spi sama... Samozrejme, každý večer čítame rozprávku....

zzzr
18. feb 2019

@sutaz Našťastie nám stačí zapnúť rádio a slovenské rozprávky na počúvanie a do 5 minút spinká

laura1804
18. feb 2019

@sutaz ja musím uspať naraz dve deti a keď to už ináč nejde, tak sa len vozime...ano, zo zúfalstva sa vozili už aj večer po okolí 😁

sisonka88
18. feb 2019

Pri prvej dcérke večer pomáhala pri uspavani autosedacka/vajíčko na kolesách, pri druhej dcérke dojčenie alebo nosič, a tento krát synčeka uspavame v kolíske. Každý večer a noc je u nás veselo 😀

monca_24
18. feb 2019

Medzi najbláznivejšie uspávanie môžem určite zaradiť toto behanie v snehu s malou v nosiči o 1:20 v noci, kedy sme už boli s mužom zúfalí, pretože sa malá nedala nijak uspať 😂 Inak náš večerný rituál s malou je, že si spolu ľahneme do postele, pustíme premietačku macka pú s melódiou a pri maznaní a pozeraní na seba zaspíme 😍 Najkrajší čas z celého dňa.

denisa0504
18. feb 2019

Najbláznivejšie čo som pre uspanie dcérky robila keď bola ešte veľmi malička bolo, že vždy keď sa prebrala, hopsal sme na fit lopte 🙂 kľudne aj o 3 v noci. Dnes už stačí keď jej dám piť moje mliečko a tak zaspáva. Má atopický ekzém, tak snáď vyhráme a už ju nebude budiť, že sa musí škriabať

lauxx3
18. feb 2019

Chvala bohu nemame problemy so spankom takze nic blaznive a ritualy? No asi tiez ziadne ked pride jeho hodina "odpadne" 😂 takze len napapat a spinkat

bielakonvalinka
18. feb 2019

Najblaznivejsie ..asi keď sme boli na návšteve na víkend a malá nechcela zaspat ani za nic..tak v noci sme naštartovali auto a jazdili po polnej ceste po roli😂..sem tam diviak,sem tam jelen..chvalabohu medveda sme nestretli... Boli sme akurat v chatovej oblasti pod horami,kde ina cesta ani proste nebola...a jasne,ze sme na nej aj zapadli..ale mala prespala celu situaciu kedy sme sa v noci chceli vyhrabat z blata a trvalo to dobre aj dve-tri hodiny, a signal na zavolanie posily nebol.. ale zvladli sme to..a potom prespala aj celu noc,ked sme ju preniesli do postele 😊 ale inak u nas funguje rituál audio rozpravok 🙂

sonickasonka
18. feb 2019

Tak Ja osobne mám štyri dcéry najstaršia bola úplne v pohode ale tie posledné tri malých a respektíve majú všetky nábeh na atopický ekzém majú veľmi vysušenú pokožku hlavne tá najmladšia a predposledná musíme sa každý večer okúpať a poriadne po natierať lebo inak sa stále iba škriabe a sú nervózne Už sme vyskúšali v hocičo aj sme mali od kožnej na predpis ale to nám nezaberalo vôbec a celkom nám zaberá buď klasická Indulona alebo už sme sa natierali aj s olivovým olejom alebo konopným olejom a vyskúšali sme už aj tymianovy krém

nikuska265
18. feb 2019

Joooooj,pri troch deťoch sme si teda užili uspávanka 😂 a ešte teraz stále aktuálne pri tej najmladšej. Uspavanie v aute,kocikovanie aj uprostred noci v daždi či v mraze,či cez pole, skákanie na fitlopte,nosenie v nosiči,spievanie, ležanie s nimi v detskej posteli,spanie v detskom stane v izbe,v lete hojdanie na hupacej sietí či hojdačke.... Teraz pri starších už je to za nami ,tam máme rituál a zaspávajú samé,ale užili sme. Teraz sa umyjeme,pomodlime,prečítamé rozprávku a dáme pusinku.

batoricka2311
18. feb 2019

Dobrý deň prajem 🙂 Mám ročnú dcérku a ona od dvoch mesiacov zaspáva pri pusteních reprákoch, púšťame jej zvuk ventilátora :D Len pri tomto dokáže zaspať :D

elgee19
18. feb 2019

Najbláznivejšie bolo uspávanie v štýle unavenia dieťaťa usporiadaním “párty”, kedy sme s manželom ráno medzi 2.00-4.00 hod. púšťali malej hudobné videá🙂 Inak ešte zaspáva klasicky po kúpeli a dojčení.