Súťaž s Bupi – Tip na darček!

23. nov 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Milé mamičky,
zapojte sa do súťaže a vyhrajte darčekové balíčky Bupi KIDS pre princeznú aj malého šibala.
Pridajte sem do témy fotku Vášho roztopašného dieťatka s jeho „vysnívaným“ darčekom a úsmevom, ktorý mu vyčaril na tvári.
Fotka dieťatka a jeho „vysnívaného“ darčeka môže byť z posledných Vianoc, narodenín alebo proste len fotka, keď dostal do rúk darček, po ktorom veľmi túžil...
Päť z vás odmeníme darčekovým balíčkom NOVINIEK detskej kozmetiky Bupi KIDS pre dievčatko aj chlapčeka. Tešíme sa na Vaše fotografie šťastných detičiek 🙂

Darčekový balíček kozmetiky pre dievčatko obsahuje:
Bupi KIDS veselá umývacia pena ružová, s vôňou jahôd so šľahačkou
Bupi KIDS šampón s balzamom, s vôňou jahôd so šľahačkou
Bupi KIDS cestovné vlhčené utierky pre každodenné dobrodružstvá

Balíček kozmetiky pre chlapčeka obsahuje:
Bupi KIDS veselá umývacia pena modrá, s vôňou Bupi frutti
Bupi KIDS šampón a sprchový gél 2 v 1, s vôňou Bupi frutti
Bupi KIDS cestovné vlhčené utierky pre každodenné dobrodružstvá

Viac o Bupi a nových rozprávkových produktoch Bupi KIDS nájdete na www.bupi.sk

Sútaž trvá od 26.11. do 2.12.2018. Loginy výhercov zverejníme do 10 dní od skončenia súťaže a o výhre ich budeme informovať správou do internej pošty. Ak výherca na túto správu do 5 dní nezareaguje, stráca nárok na výhru.
Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















--
Ďakujeme za všetky odpovede, ceny získavajú:
@loulou1
@petronelak
@napetka
@kvietok228
@andrejkaa26

Gratulujeme!

lenuska2202
26. nov 2018

Dostala gitaru a ani z rúk ju nechcela pustiť 🙂

25jesss25
26. nov 2018

Moj syn sa velmi tesil sedadku na wc 😂 lebo je na nom logo McQueena

nikiki29
26. nov 2018

Kosačka ❤️ najoblúbenejšia hračka môjho malého brata, najradšej by mal všetky druhy, malé, veľké, hračkárske aj tie ozajstné 😃 v každom obchode sme najprv museli ísť pozrieť kosačky, bol do nich zamilovaný ❤️

jande
26. nov 2018

Michaelko dostal na 4te narodeniny oblubenych transformerov 😍

katkasofka
26. nov 2018

Ja fotky detičiek nevesam na net ale tiež sa chcem zapojiť do súťaže dakujem

vajo9
26. nov 2018
ewelinka
26. nov 2018

Fotku síce nemáme ale syn si veľmi praje elektrickú kolobezky.,ktorú asi nedostane lebo financie nepustia ale balíčku by sa určite potešil.

bibyke
26. nov 2018

Asi najkrajsi darcek aky sme mohli dat nasmu prvorodenemu syncekovi je jeho bracek, ktory uz ma cez jeden rok,no ich laska pretrvava dodnes😊🤗😍

catherine_and_pete
26. nov 2018

@sutaz nie je to sice hracka ale k meninkam dostala cizmicky ktore su este sice velke ale vytesovala sa om cely vecer 🙂

onmaria
26. nov 2018

Najkrajší darček, ktorému sa moje baby potešili,bola v lete malá sestrička 😍 a hneď ju nainštalovali a "vláčili" v kočíku pre bábiky 😂😂😂

sebastianmichal
26. nov 2018
slavaf
26. nov 2018
vall1319
26. nov 2018

Naša Kristínočka sa takto tešila z darčekov na svoje šieste narodeniny.... 😍💗😍💗😍

misha10
26. nov 2018

Psik realnej velkosti - tak malo staci u nas ku stastiu 🙂

maszkalovas
26. nov 2018

Silvika dostala svoju kosacku 🙂 kosi aj chodniky 🙂

petronelak
26. nov 2018

@sutaz moja cerstva 5 rocna slecna Vaneska mala naposledy najvacsiu radost z narodeninovej torty, usmev a iskierky stastia v ociach 👀 mojich oboch deti vsak dokaze vycarovat aj malickost akou je napriklad ze ked si vytvorime spolu vsetci 👨‍👩‍👧‍👧 naposledy nasho krtka, bolo by uzasne vyhrat pre moje dievcata sadu od BUPI 🍀

anitalaszloova
26. nov 2018
michmich
26. nov 2018
iniska
26. nov 2018

Skarletkyn najjkrajsi darcek 🙂

pg13
26. nov 2018
stella14
26. nov 2018

Najkrajší darček pre našu Stellku. Aj meno mu sama vymyslela. Volá sa Edko.🐶

3009
26. nov 2018
lusiya
26. nov 2018

kuchynka-varilo sa v nej do rána..

penelope159
26. nov 2018

Moja Soňa sa poteší z čohokoľvek 🙂 aj z obyčajného keksíku 🙂 ..tento rok sme jej kúpili tento rukasacik do škôlky,,,bola šťastná prestastna 🙂 všade ho nosí so sebou aj keď ideme na nákup 🙂

jankasmilee
26. nov 2018

Takto sa tešil drobec, keď sme poskladali narodeninový darček 🙂 :

seldelinka
26. nov 2018

Taká radosť z detských maľovačiek na tvár...len kto to potom bude umývať 😁

andreaandyhornakova
26. nov 2018

Moja laska, ked dostala vytuzenu spolocensku hru 🙂

29lucy
26. nov 2018

Minulorocne vianoce,veeeeelmi chcela bicyklik,ine hracky uz ani nerozbalovala 🙂 nase slniecko Emmka

nicollca
26. nov 2018
steigrula
26. nov 2018

Dobry den rada by som sa zapojila do sutaze pre svojho maleho drobca aj ked nemam fotku ako sa tesi z vysnivaneho darceka mam aspon fotky kde sa tesi zo sibacky a svojej vysluzky a tiez z kolotoca (kolotocova fotka aktualna mame 2r 4m ) Dakujeme a tesime saa !!