Súťaž s Colief o balíček toho najlepšieho pre Tvoje bábätko!

30. júl 2019
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Nenechaj si ujsť jedinečnú možnosť zapojiť sa do súťaže a vyhrať balíček, ktorý by nemal chýbať žiadnej starostlivej mamičke!

Colief darčekový balíček je plný užitočných produktov pre krajšie zajtrajšky Tvojho bábätka. Zasúťaž si s Colief a zabezpečíš spokojnosť celej rodine!

Zapoj sa do súťaže vložením komentáru s odpoveďou na jednoduchú súťažnú otázku:
Aká bola Tvoja obľúbená hračka a ako sa volala?

Sútaž trvá od 5.8. do 18.8.2019. Vyhrať môžu až 3 z Vás!

Colief balíček obsahuje:
• Colief® Kvapky proti kolike
• Colief® Detský olej na pokožku hlavy, skvelý na liečbu bábätkovských šupiniek
• Colief® Vitamín D3 kvapky pre zdravé kosti a budúce zúbky
• Colief® Hydratačný krém pre budúce mamičky
• Colief® Náplasť pre ľahšie dýchanie

A to nie je všetko! Súčasťou výhry je aj roztomilý plyšový medvedík! Ako sa bude volať?

Výhercov vyžrebujeme do 7 dní po skončení súťaže a o výhre ich budeme kontaktovať prostredníctvom internej pošty. Pozor, výherca, ktorý na našu správu nezareaguje do 5 dní automaticky stráca nárok na výhru.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















--
Ďakujeme za všetky odpovede, ceny získavajú:
@irenaliza
@nyunyi
@comika
Gratulujeme!

daniela595
5. aug 2019

Plysovy psik Dunco... do dnesneho dna ho mam niekde odlozeneho.. 😀

danuskadominik
5. aug 2019

môj macko plyšový a volal sa Riško 😉

majoczka
5. aug 2019

Moja najoblubenejsia bola prva velka babika, ked sa prevratila, zaplakala 😊 volala sa Martinka a nosila dupacky po nas 😁😁

daniella30
5. aug 2019

Babiku a volala som ju Zuzanka.

monique17
5. aug 2019

moja najobľúbenejšia hračka bola bábika bez vláskov a volala sa Dianka, chúďa celú som ju pokreslila fixkou, lebo ma mrzelo že nemá vlásky tak som jej ich dokreslila :D :D

ssima19
5. aug 2019

Plyšový hrošíka Hugo ❤️

veverickav
5. aug 2019

Moja najoblubenejsia hračka bol plysovy pes, mal meno Dino 🙂

krepes
5. aug 2019

Bola to bábika a volala sa Veronika 🙂

haszonallatka
5. aug 2019

@sutaz Moncici - Monci

beatusik
5. aug 2019

Velka babika, ktora sa volala Kapka 🙂 PS: macko by sa volal Brumko 😍

tatkacigerova
5. aug 2019

Bábika, zuzka. Milovali sme ju všetky 4 sestri

tatianasevcikova
5. aug 2019

Moja obľúbená hračka bola bábika ktorá mala mäkké vyplnené telíčko a tvrdú hlávku a volala sa Katka všade bola so mnou a ešte aj teraz ju mam odloženú😍😍

sandra163
5. aug 2019

ružové prasiatko s pískajúcím rypáčikom a volalo sa Pegy :D

doda3103
5. aug 2019

Moja naj hračka bábika co som mala od mala volala sa Erika a stále som si ju nosila a keď som rástla tak ju aj kocikala😊 v piesku obľúbena hračka auticka😂

tini27
5. aug 2019

Plyšové prasiatko, volá sa Kvičko 😉 Dostala som ho na 1. Narodeniny- mám 25 a stále je na poličke ☺️😀

najmage
5. aug 2019

Mala som húsku Bety 🙂

nik2211
5. aug 2019

Moja najobľúbenejšia hračka bola obrovská biela plyšová mačka a volala som ju Micinka. Stále som s nou spala a všade ťahala, čiže po pár rokoch vyzerala vyplznuto a vylezane, ale aj tak ju ešte stále milujem ❤️🙂

esminka85
5. aug 2019

Moja oblubena hracka bola mala plysova pandicka a volala sa Kiko ;)

lujzamisko
5. aug 2019

Moja obľúbená hračka bol Zajko ktorý bol sustakovy. Dodnes ho mám odlozeneho a neksor ho dám synovi.

dominica_mi
5. aug 2019

Koník Kobylka bolo jej meno 🙂 olupala som mu "kozu*" a bola hladká mam ju doteraz.az môj drobec jej dal záverečné ahoj keď ju hodil o zem a plast to po toľkých rokoch nevydržal a rozpadla sa nozka.

stehlik
5. aug 2019

@sutaz Ako male dieta som mala oblubeneho plysoveho maca, ktoreho som dostala od krstnej mamy, bol asi meter velky, bledomodry so zltymi kolieskami na labkach a jednu labu mal zafarbenu od niecoho cerveneho.. Musel so mnou chodit spavat, lehavala som na nom, vsade som ho chcela bravat so sebou. Meno nemal, bol to jednoducho "moj maco".

v_ero_ni_ka
5. aug 2019

Plyšový psík - Bimo

janka15791
5. aug 2019

Moje obľúbené hračky boli klasické barbiny...avšak najobľúbenejšia bola bábika z ktorej som urobila "barboša" čiže muža barbin.. nevadí že bol 2x väčší ako barbiny 😂

ivanap611
5. aug 2019

Latkova babika s menom Dudinko

barbinka888
5. aug 2019

Metrový plyšový medveď - volala som ho Macko 🙂

alana1
5. aug 2019

Plyšový 🐕 Oskar,bol zároveň aj môj talizman....

jancejance
5. aug 2019

@sutaz bol to ružový plyšový zajačik a volal sa Ruženka

malzeville
5. aug 2019

Moj macko Petko hoci som mala milion babik

dada888
5. aug 2019

Dobrý deň.. Moja najobľúbenejšia hračka bola moja ušitá bábika ktorú som dostala od svojej babky.. Mala aj svoje meno "pipi".. Všade som ju bravala, spala som s nou dokonca aj prvý ročník na ZŠ somnou absolvovala.. Až raz som nanu nedala pozor a naš pes mi ju rozkusal 😣😣.. Babka mi aj sľúbila ze mi usije takú istú, ale to už by nebola moja pipi.. Par dni trvalo kým som sa vnútorne z pipi rozlúčila, ale doteraz nanu z úsmevom spomínam.. Pekný deň prajem 😉

susangha
5. aug 2019

@sutaz moja oblubena hracka bola chodiaca babika Andrejka. Balicek by sa mi hodil. Budem prvorodicka a pomaly uz zhromazdujem veci co asi budem potrebovať. Plysovy macko by sa volal Teddy 🐻