Súťaž - Zababušte ich!

2. nov 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Babie leto už dalo definitívnu bodku za horúcimi slnečnými dňami. Aj na začiatku tretieho jesenného mesiaca nám slniečko daruje zopár teplých lúčov, preto by bol hriech nechať deti sedieť teraz doma. Prechádzky mestom či dedinou a zábava na ihrisku sú skvelou pohybovou aktivitou pre všetky deti a pobyt na čerstvom vzduchu predsa utuží ich zdravie.
Ešte predtým ako sa vyberiete na potulky ale treba vašich huncútov dobre obliecť, aj decentný jesenný vetrík totiž môže narobiť poriadnu šarapatu. Siahnite teda po veselých a hlavne funkčných kúskoch, ktoré ocenia deti nielen na prechádzke, ale i na ihrisku v škole a škôlke. Veď jeseň je predsa pestrá, preto farbami rozhodne nešetrite. A teraz deťom už nič nebráni v tom, aby si vychutnávali jesenné počasie plnými dúškami! ☺



Aj vaše deti milujú jeseň a zimu? Pripravte ich na chladnejšiu klímu aj vďaka spoločnosti KiK, ktorá oslavuje v tomto roku 10. výročie svojho pôsobenia na Slovensku. V predajniach KiK nájdete okrem detského oblečenia aj bohatý sortiment oblečenia pre dámy, pánov i doplnky do domácnosti. Napíšte nám, ktorý jesenný alebo zimný kúsok oblečenia má vaše dieťa najradšej a päť z vás opäť odmeníme poukážkami v hodnote 20 € na nákup tovaru v predajniach KiK. Poukážky sú platné vo všetkých predajniach KiK na Slovensku.

Ďalšie tipy na nájdete aj na www.kik-textilien.sk

Súťaž prebieha v období od 5.11. do 18.11.2018, loginy výhercov vyžrebujeme a zverejníme do 10 dní od skončenia súťaže a o výhre ich budeme informovať správou do internej pošty. Výherca, ktorý na túto správu nezareaguje do 5 dní, stráca nárok na výhru.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















-
Ďakujeme za všetky odpovede, ceny získavajú:
@simonerika
@ladkaemka
@gabi1234
@mirinkaaa
@vargovaad
Gratulujeme!

pondelok2012
5. nov 2018

Čiapky

martamilova1204
5. nov 2018

@sutaz ciapku a rukavice 🙂

baby213
5. nov 2018

@sutaz moji chlapci sa nikam nepohnu bez pokryvky hlavy 🎩👒🙆 ci je to klobuk, siltovka alebo hocijaka ciapka.Mladsi nema problem ani ked relaxuje 😂

farenka
5. nov 2018

Moja stredna dcerka miluje vsetko s macickami. Takze u nas ma najvacsi uspech macickove oblecenie 😻

lusika33
5. nov 2018

Keďže má naša malá prinzeznička zatiaľ iba 7 mesiačikov sú u nás top všetky možné kombinézy... ale máme radi aj vaše čiapočky, ktoré veľmi dobre sedia na hlavičke a aj krásne vyzerajú... 🙂

ninarich
5. nov 2018

Môj starší 6r ma veľmi rad bundy, čiže vždy máme aspoň 3 na obmenu a mladší 5m si zatiaľ nevyberá ☺️ ale ja zaňho napíšem ze tie krásne čiapočky.

dracikdrahosko
5. nov 2018

Nám sa z jesenných kúskov veľmi osvedčila vetrovková vesta, na ktorú so svojim 2,5 ročným drobcom skutočne nedám dopustiť. Pre nás je nevyhnutným doplnkom, veľmi sa nám osvedčila hlavne v takomto období babieho leta, ktoré stále napriek vysokému dátumu pretrváva🙂 Šup sa na mikinku a outfit je hotový🙂. A keď je dieťatku príliš teplo, rýchlo sa vyzlieka, čo naše deťúrence a hlavne my maminy veeeľmi veeeľmi oceníme🙂. Takže pre nás TOP kúsok - VESTA.

simulienka2207
5. nov 2018

Ja mam deticky dve. A obaja radi nosia vesty. Len mikina a na to vesta a bezia na dvor 🙂

carmen238
5. nov 2018

Náš Tobias je škôlkar a teraz v tomto jesennom období si najradšej oblieka mikinu a zateplenú vestu bez rukávov 🙂

evulienkaslx
5. nov 2018

hrejivu mikinku s premienacimi flitrami

crystalline
5. nov 2018

Zimny overal je naj lebo je v nom teplucko a lahko sa oblieka!

prosac
5. nov 2018

@sutaz moje deti majú radi zimné overaly, keďže sa v nich môžu vyváľať v snehu🙂

mirka30111987
5. nov 2018

Moja dcérka má rada svoje mačkové rukavice 🙂 je na nich taka hlava mačičky plyšová

sweetmummy
5. nov 2018

@sutaz teplé mikiny ,a zeteplené nohavice od KIK

emmka0205
5. nov 2018

Medzi najobľúbenejšie jesenné veci u nás patrí vesta alebo mikina s hrejivým vnútrom a zo zimným vecí je to kombinéza a rukavice. Rukavice by rada nosila aj celý rok akonáhle jej ich chcem dať dole začne veľmi plakať a snaží sa mi utiecť.

ro_manka
5. nov 2018

Túto vestu. 💃 Vôbec to nechápem. Inak neznáša akékoľvek oblečenie, najradšej by bola celý život holá. Ale keď ideme von, nezáleží na tom, čo má oblečené, navrch proste musí ísť táto vesta 🙈

barbby
5. nov 2018

Pekný den prajem , môj drobček Lukáško sa velmi rád styluje napriek 4 rokom je náročný ale najradšej má tričká s všeliakou potlačou a mikinky s kapucňou. Daj Boh že by sme maly štastie a vybrame nieco 🤗🤗🤗😍

janci100
5. nov 2018

Moja dcérka ma najradšej natelnicky z KIK.

mija51
5. nov 2018

@sutaz moja 3-ročná dcérka obľubuje najmä rukavice. má ich množstvo párov a neustále ich vymieňa, v bunde ich nosí ďalšie 2-3 páry aby si ich mohla vonku prezliekať.

abobonko
5. nov 2018

@sutaz rohjodne teplé bundičky

szdan
5. nov 2018

U nás jednoznačne víťazí teplucka vesta. Len sa vymení svetrik či mikina pod nou a hneď je to zasa o inom😊

nada789
5. nov 2018

mame z kiku nakrcnik ten miluje skor maminka ako dcerka, ale tak ucel svati prostriedky 🙂 ja osobne zboznujem na jesen davat dcerke vestu, mam dobry pocit ze je v teplucku, a z kiku mame radi este ponozky 🙂 tak ak zima nakoniec dorazi, co teraz vyzera skor na plavky, tak sa isto zasobime 🙂

jarka34
5. nov 2018

Teplú kožušinkovú vestičku

netlee
5. nov 2018

Ťažká otazka, ktory kusok nas drobec miluje, najradšej by behal doma len v pancuskach a bodynku. No miluje davat dole čapice- musime kupit na šnúrky 🙂

nika.zwillinge
5. nov 2018

@sutaz dcérka miluje kozenkovu bundu a synček vestu s kapucňou

natalia_1
5. nov 2018

Nasa slecna ma najradsej take oblecenie,ktore neskriabe/nedrazdi pokozku a neobmedzuje ju v pohybe 😁 a hlavne nesmie chybat rozpravkovy motiv 😁 aktualne to su makkucke mikiny 🤩

datanka
5. nov 2018

@sutaz bundy ma najradsej,ale musia mat kozusinku na kapucni😀

anastazia1
5. nov 2018

Obľúbená vesta mojej dcérky

ktrnv
5. nov 2018

doteraz sme mali najradsej overaly ale teraz na jesen sme kupili softshellovu bundu a je perfektna 😉

martinkatutti
5. nov 2018

Moje dvojičky jednoznačne najviac zbožňujú ČIAPKY. Najradšej by ich nosili nielen vonku ale aj vnútri 🤦🏻‍♀️