Súťažte s KiKom a pripravte sa na Halloween!

8. okt 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Tajomné zvuky, čaro sviečok a tie najrôznejšie tekvice, do ktorých vyrezávame spolu s deťmi rôzne grimasy – aj to sú symboly blížiaceho sa populárneho jesenného sviatku. Halloween, u nás skôr známy ako Sviatok všetkých svätých, sa teší veľkej obľube u dospelých, ale i u detí. My starší si radi zaspomíname na blízkych, ktorí na nás dávajú pozor už len zhora a mladšia generácia sa zase nevie dočkať karnevalov, na ktorých predvedú tie najstrašidelnejšie kostýmy. Masky princezien a šašov dajte radšej bokom, prím hrajú, ako inak, kostry, čarodejnice a temné motívy, ktoré vo vás vyvolajú strach. Ak chystáte pre deti halloweensky večierok u vás doma, strašidelné motívy taktiež môžete využiť ako dekorácie, ktoré navodia malým huncútom tú najtemnejšiu atmosféru. Rozvešajte umelé pavučiny, vyrežte čo najkrajšiu tekvicu, nakúpte kopu sladkostí a pustite strašidlá k vám domov. Bu-bu-bu, večierok sa môže začať!

Pripravte sa na príchod Halloweenu aj vďaka spoločnosti KiK, ktorá oslavuje v tomto roku 10. výročie svojho pôsobenia na Slovensku. V predajniach KiK nájdete okrem módy aj bohatý sortiment jesenných doplnkov a taktiež halloweenskych kostýmov a dekorácií.
Napíšte nám, aký najkrajší halloweensky kostým sa vám podarilo vytvoriť pre vaše dieťa, prípadne pripojte aj fotografiu a päť z vás opäť odmeníme poukážkami v hodnote 20 € na nákup tovaru v predajniach KiK. Poukážky sú platné vo všetkých predajniach KiK na Slovensku.

Ďalšie tipy na nájdete na www.kik-textilien.sk

Súťaž trvá od 8.10. do 21.10.2018. Loginy výhercov zverejníme do 10 dní po skončení súťaže a o výhre ich budeme informovať správou do internej pošty. Ak výherca na túto správu do 5 dní neodpovie, stráca nárok na výhru.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















-
Ďakujem za všetky príspevky, ceny získavajú:
@cikyta
@biankalea
@petronelak
@sandrapal
@wewe7771
Gratulujeme!

livizi
8. okt 2018

Kostým bosorky, ktorý pozostával z čiernych šiat, tylovej sukničky a vzorovaných pančúch, z čiernej plyšovej mačky na ramene, z klobúka vyrobeného z tvrdého papiera, krabice a stuhy a metla v ruke nesmela chýbať 🙂 Celkový dojem dotvorila ešte farba na tvár, no čo by sme pre naše deti nespravili 🙂

hrosikjanka
8. okt 2018

najkrajsi kostym po ktorom dcera tuzila bol kostym zajaca. velmi sa z neho tesila lebo mala aj gulaty hunaty chvost a dlhe uska.

peip
8. okt 2018

Vlani sme mali v škôlke halloween a syn šiel za indiána, pričom si robil aj sám čelenku, ja som mu maľovala tvár, no fotky sa bohužiaľ nezachovali, lebo som prišla o telefon :(

mmisell
8. okt 2018

Syn chcel byť ninga. ... tak som sa snažila aby sa mu kostým páčil... nápad z hlavy....😉😉😉😉

lucka08099
8. okt 2018

Mne sa raz podarila genialna strasidelna carodejnica. Znami mali problem ju spoznat. A to nehovorim o tej nefalsovanej detskej radosti

marketa1111
8. okt 2018

najkrajšie podľa môjho synčeka mal dva.a to hasiča a punkáča..🙂

mirkars
8. okt 2018

@sutaz čarodejnica s potkanom na pleci 🧟‍♀️

vektricka16
8. okt 2018

@sutaz zatial ziadny 🙂 dcerka ma len 19mesiacov takze nas take veci este len cakaju 🙂

planc
8. okt 2018

Dcéra ma dupačky a čiapočku ako tekvicka

radulienqaaa
8. okt 2018

Pred pár dňami sme sa s Adamkom rozprávali o maskách a karnevaloch. Keď zrazu odbehol a prišiel o chvíľu. Pýtam sa ho: "čo to?" A on: ja budem na karnevale "mešuge", aha, už som". Dobre dieťa moje 😂😂

macik45
8. okt 2018

Ja som vyrobila halowensky kostym pre dcérku , halowensku princezničku v štýle tekvičky.

gabi32
8. okt 2018

Pri tolkych krasnych kostymoch co ponukaju obchody clovek neodola, ale doma vytvorena maska ma svoje caro a jedinecnost. My sme zatial boli len na jednom karnevale a urobila som z dcery Cervenu ciapocku.

robo5
8. okt 2018

dcéra bola rozkošná čertica....

danqs
8. okt 2018

Keď bola malička ešte v brušku tak som si urobila z Bruska tekvicku

saxana000
8. okt 2018

Dcerka je este malicka zatial sme neboli na ziadnom haloweenskom karnevale lebo by z toho nic nemala.ale tento rok uz chodi tak by sme chceli ist nakolko my s ocinom sme chodievali kazdy rok podstivo v prestrojeni.. 😜 urcite by sme sa zladili ako rodinka a nieco originalne vymysleli..

folka1111
8. okt 2018
sweetmummy
8. okt 2018

@sutaz kostym bosorky pre dcérku

mamamoni
8. okt 2018

Najkrajší kostým sme vytvorili pred 9timi rokmi pre vtedy môjho 4ročného syna.Veľmi túžil byť kowbojom takže sme mu kostým vyskladali s pomocou jazdeského klubu tu v našom meste😁Kočky požičali klobúk, čižmy, ostrohy, koženú vestu,dokonca aj šerifská hviezda sa našla 😊Dve dní sme nacvičovali kovbojský tanec, presne ten,z prstami zastoknutými vo vreckách rifiel. Na karnevale bol Janko za hviezdu...a keďže to bol karneval pre rodičov aj deti,tak ja ako milujúca maminka som išla prezlečená za kobylu 😂 veď čo to je za kowboja bez koňa....Teraz keď na tento karneval spomíname Janko vždy podotkne, že podľa správnosti ma mal nechať uviazanú o zábradlie pri dverách....😂 (dúfam, že to nemyslí vážne )

bestma
8. okt 2018

Lady Pavuka 😉

daniela2303
8. okt 2018

@sutaz
Náš syn ma iba 7 mesiacov, takže zatiaľ nebola príležitosť vyobliekať ho do Halloweenskeho kostýmu, ale s Vašou poukážkou preňho určite niečo pekné vyberiem 🙂

favi
8. okt 2018

Vnučka bola oblečená v čiernom a na celej tvári mala nakreslenú pavučinu ako monsterka. Dlhé vlasy s modrými pramienkami.

poloprudska
8. okt 2018

My sa takto chystame na halloween 😀

marodama
8. okt 2018

SpongeBob

hebamme
8. okt 2018

Podarilo sa nam.urobit kraaaasny tekvickovy klobucik 😃😃 a k tomu krasnu strapatu metlicku,strapatu suknicku a cierne tricko a na nom namalovana na bielo.kostra 😃😎😎😎😋🤩🤩🤩

wenka25
8. okt 2018

ja kostým nevyrábam pretože mi to neide , nemám nato vlohy a nebudem svoje deti traumatizovat svojimi vytvormi to radšej niečo kúpim , či už v Kik alebo dosť kúskov mam aj zo sekáča...tieto konkrétne na staršej je kostým Kik z vypredaná a mladšia a zo sekača

pandica
8. okt 2018

Nevravím, že naj, ale u nás boduje strašidelný duch...

23sebik93
8. okt 2018

@sutaz my zatial este sme kostym nemali ale uz sme vyrezavali podarilo sa nam micky mouse
@sutaz

junovciatko
8. okt 2018

Fotku nemám, ale prvý kostým pre syna keď mal dva rocky sme s manželom usili zo starého tričká a plachty a syn bol praclovek ☺️

merica123
8. okt 2018

tekvičku🙂

felon
9. okt 2018

Halloweensky kostym mojej dcerky Sophie!