Súťažte s nami exkluzívne o miesto v porote KiK Tváre roka!

3. aug 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Ako ste sa už možno dočítali aj na našom portáli, práve teraz prebieha na Slovensku súťaž KiK Tvár roka, do ktorej sa môže prihlásiť každá výnimočná žena, napríklad aj Vy 😊 Súťaž pripravila spoločnosť KiK, ktorá tento rok na Slovensku oslavuje už 10 rokov svojho pôsobenia.

Teraz máte naviac možnosť exkluzívne získať miesto v porote, ktorá vo veľkom finále na konci septembra v Bratislave vyberie z 8 finalistiek víťazku. Stačí nám napísať, prečo by ste v porote chceli sedieť práve Vy…



V KiK Tvári roka už poznáme prvé finalistky, až do 26.8. majú ale stále šancu dostať sa do veľkého finále ďalšie odvážne dámy, ktoré môžu svetu ukázať ako byť dobrou mamou, obetavou kamarátkou, šikovnou podnikateľkou, alebo jednoducho; výnimočnou ženou. Súťaže sa môže zúčastniť každá žena, ktorá spĺňa minimálnu vekovú hranicu 18 rokov a má trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Jedinou výnimkou sú zamestnankyne spoločnosti KiK a ich príbuzné.

Ako prebieha kvalifikácia do veľkého finále KiK Tváre roka
V prvom rade je potrebné navštíviť web www.kik-textilien.sk/tvarroka, kde nájdete všetky pravidlá súťaže, rovnako ako aj prihlasovací formulár. K vyplnenému formuláru ešte pripojte aspoň 2 fotky, ktoré najviac vystihujú to, aká ste. A teraz už zostáva len čakať a zbierať hlasy na váš príbeh. Ako? Poproste svojich kamarátov, nech vám dajú svoj hlas. Využite na to napríklad svoje sociálne siete, kde môžete smelo vyzdieľať odkaz na váš súťažný KiK profil. Nezabúdajte na to, že na stránku budú pribúdať nové príbehy o zaujímavých Slovenkách každý týždeň. Ich osud je len v rukách hlasujúcich.

Vyberte s nami KiK Tvár roka 2018!
Ak vás svetlá reflektorov nelákajú, nevadí. Teraz máte s nami šancu stať sa jednou z tých, ktorí KiK Tvár roka 2018 z 8 finalistiek vyberú. Miesto v porote nie je jediné, čo Vám KiK venuje. V rámci finálového večera máme pre Vás a jednu ďalšiu osobu podľa Vášho výberu pripravený príjemný program s občerstvením a ubytovanie v hoteli.

Napíšte nám teda prečo by ste sa členkou poroty KiK Tváre roka mali stať práve Vy a rezervujte si miesto v kalendári na 28.9.2018. Vyberieme jednu z Vás, ktorej sa spoločnosť KiK postará o jedinečný zážitok.

Súťaž trvá od 6.8. do 19.8.2018, login výherkyne zverejníme do 10 dní po skončení súťaže a o výhre ju budeme informovať správou do internej pošty. Ak výherkyňa na túto správu do 5 dní nezareaguje, stráca nárok na výhru.
Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.
Ďakujeme za všetky príspevky, víťazkou sa stáva:
@majstra - nemôže sa zúčastniť finálového večera
@zuzana909 - nemôže sa zúčastniť finálového večera
@ghelena - nemôže sa zúčastniť finálového večera
@irenaliza
Gratulujeme!

juli28
6. aug 2018

pretoze 28.9. je pre mna vynimocny den - moja dcerka ma okruhlych 5 rockov a moja sestra okruhlych 40 a urcite by som okrem seba spravila ktorejkolvek z nich ucastou na tejto akcii velku radost 🙂

komada
6. aug 2018

Pretoze mam kriticke myslenie, schopnost zovseobecnenia a jasnu predstavu o tom, ako ma vyzerat tvar, prezentujuca kik vyrobky.

malzeville
7. aug 2018

Lebo je to moj oblubeny obchod

1kriosa1
7. aug 2018

Ahojte 🙂
Volám sa Kristína, som z Trnavy a som čerstvou mamičkou 2.5 mesačnej dcérky. Celý život som bola veľmi aktívna, mám veľa hobby, ktorých som sa na čas kvôli dcérke vzdala. Patrím však k tým šťastným mamičkám, ktoré majú dobré bábätka, takže momentálne mám odrazu veľa voľného času. Pred tehotenstvom som sa aktívne venovala fitnessu a psychológie žien, ktoré nie sú so sebou spokojné. Toto moje "hobby" pramení z toho, že kedysi ma pri výške 165 cm až 85 kg, moje okolie šikanovalo a vysmievalo sa mi. Jedného dňa som si povedala "stačí", podarilo sa mi schudnúť pod 50 kg, plynule som prešla na zdravú stravu, šport sa stal mojím hobby a začala ma zaujímať psychológia, ktorú som aj študovala. Vďaka tomu, som pochopila, že každá žena je krásna, mala by byť so sebou spokojná, nejde iba "o obal". Posledné roky som konzultovala ženy, ktoré si prechádzali niečim podobným ako ja kedysi, výsmechom okolia kvôli zovňajšku. Niekedy stačí aj malá podpora a každá žena pochopí, že je výnimočná, naberie sebavedomie a "natrie" to okoliu 🙂
Tieto moje skúsenosti by som vedela využiť počas finálového večera Kika Tvár roka 2018 ako porotca (a úprimne, nesmierne by som sa potešila takémuto príjemnému ženskému rozptýleniu, keďže posledné mesiace riešim iba plienky, mlieko a dudlíky 🙂 )
V každom prípade prajem šťastnú ruku pri výbere 🙂
Kristína

ooxy
7. aug 2018

dobrý deň. v porote by som mala byť ja, pretože som zrelá žena, matka, spotrebiteľka 🙂 - s odžitými skúsenosťami, nielen so všeobecným prehľadom, ale i s prehľadom v kozmetike, móde a v ich trendoch, častokrát som inspiráciou pre okolie. Lena

stankaks
7. aug 2018

Chcem, aby aj môj názor a hlas "bežnej" mladej ženy a matky prispel k dobrému výberu víťazky. Rada osobne spoznám odvážne baby, ktoré na to mali, aby sa prihlásili. Prihlasovací formulár som mala tiež vyplnený, no rozmyslela som si to. KIK tovar máme radi aj vďaka cene a kvalite. A ešte..., v Bratislave som dávno nebola a večer v dobrej spoločnosti, bez detí nikdy nie je na škodu 😀

radka2505
7. aug 2018

@sutaz Prečo práve ja ? Otázka na ktorú sa vždy hľadajú tie správne slova 🙂 Myslím že vždy som mala malo odvahy prihlásiť sa ako finalistka do súťaži - vzhľadom na to že ako dieťaťu sa mi niektoré iné vysmievali - takze moje sebavedomie nebolo príliš vysoké - až pokým som si neuvedomila že každá žena je krásna - a každý sa na ňu pozerá inak 🙂 Ak by som dostala príležitosť rada by som si vyskúšala sadnúť si do ,, porotcovského kresla ,, a vyskúšať si aký je to pocit a samozrejme dopomôcť vybrať finalistky - na ktoré sa ja zaručene budem pozerať hlavne srdcom 🙂 ❤️

ghelena
7. aug 2018

Po 10r co som si myslela ze je cely svet proti mne. Si chcem dopriat relax a milu damsku spolocnost. A 28.9. si teda rada rezervujem pre seba. Po 35r co som si myslela, ze robim radost inym. V tom chcem pokracovat. A uz sa prestat lutovat a cakat na zazrak.

evulka221
7. aug 2018

pretože nakupujem v Kik skoro každý deň 🙂

zuzana909
8. aug 2018

Preco prave ja? Otazku preco pocuvam neustale, preco to? Preco ono? Clovek ma tolko krat povedat lebo medved, ale neda sa a detom vysvetluje 😉 takze moja odpoved - preco? Lebo by mi to urobilo radost 😉

molly28
9. aug 2018

@sutaz prečo práve ja? Bo som obyčajná maminka 9ročnej slečny, ktoré aj napriek chorobe zvládajú neobyčajné veci 🙂 celý život som bola aktívna, pomáhala druhým, a tak to aj zostalo. Som nesmierne šťastná že sa mi dostalo pocty byť mamou. Zažila som mnoho pádov, ale vždy som s hrdosťou vstala, a išla so vztycenou hlavou hore. Rada by som zasadla do kresla porotkyne aj pre ten pocit dôležitosti, že aj môj hlas môže rozhodnúť, ale hlavne, rada by som si vypočula nové životné príhody dotyčných maminiek, a možno aj ja by som práve svojim životným príbehom inšpirovať ich 🙂

1tatiana1
9. aug 2018

@sutaz lebo život po štyridsiatke sa mi odznova začína...

nellita
10. aug 2018

Prečo práve mňa? Mám skusenosti s takýmto typom súťaží,som usmievava,spolocenska,zábavná,vynimocna,ale aj do určitej miery kriticka

irenaliza
10. aug 2018

@sutaz krásne dni kIK prajem, super súťaž o Tvár KIK ROKA, super ápad ste mali a ja prečo by som mala byť v porote? No ešte som v takomtoniečom nebola, ale veď stále treba niečo nové vyskúšať a ja by som to rada skúsila, som mamina 4 dcér a bola by to super zmena v mojom domácom zmätku a starostiach v práci a doma a uite by som si odýchla a načerpala síl a svojho manžlanechala nech si skúsi byť sám chvíľku s dcérkami, nech zistí, že to nie je vžd super ľahké a zpbrala by som so sebou ešte neviem, možno najstaršiu 13 ročnú dcérku, ak by som mohla, a urobili by sme si super večer, ale asi sa ten sen nesplní, lebo je oveľa viac super maminiek, a už teraz víťazke v dobrom závidím a prajem kásny KIK večer

majka242
10. aug 2018

Členkou poroty môže byť zaujímavé....pre mňa nová skúsenosť....nové zážitky.....chcela by som to proste zažiť 😉👍

tita1107
10. aug 2018

@sutaz
Ahojte, volám sa Martina, za 10 dní oslávim 41. narodeniny, pochádzam z Považskej Bystrice, som milujúca manželka a mama troch zdravých a šťastných detí.
Za mňa úžasný nápad posadiť do poroty člena, ktorý je laik a môže si na vlastnej koži vyskúšať aké je veľmi náročné vybrať jedného , pretože si myslím, že každý je niečím jedinečný, výnimočný a originálny.
Som veľmi zvedavý človek a rada by som sa takejto výnimočnej akcie zúčastnila. Samozrejme, že neviem, čo takáto výzva prináša, ale určite by som sa snažila zo všetkých síl, aby som bola plnohodnotným členom poroty a priniesla do sútaže nový pohľad a názor. Bývame v malom meste, nemáme veľa príležitostí na takéto zaujímavé akcie a rada by som pozvala svojho manžela ako svojho partnera a potešila aj jeho. Budem netrpezlivo čakať a určite bude do zverejnenia výsledkov moje miesto v kalendári voľné. Pekný zvyšok dňa.

slavka11
10. aug 2018

Kik je obchod v ktorom najčastejšie nakupujem oblecko pre seba. Páči sa mi štýl oblečenia ktorý máte v ponuke a keby som mala na to kapacity tak určite z každej kampane by mi pribudol doma nový kúsok aspoň jeden. No a bolo by spestrením pre mňa vybrať víťazku na ktorej budem tie nové modely v katalógoch obdivovať. Nemám vyhranený štýl na krásu ale skôr ma zaujme vyžarovanie osoby a ak ho bude víťazka mať, pozitivne vyžarovanie bude cítiť aj z katalógov a ktovie možno sa zvýši aj predajnosť modelov. 🙂

23lenka
10. aug 2018

Tak myslím,ze do poroty by som zapadla aj ja 😁 volam sa Lenka(29) a som mamina troch detí 7rocnej Liliany a dvojiciek 2.5rocnych Marcus a Maxim... Venujem sa veľa športom, zaoberám sa veľa ľuďmi, sledujem najnovšie trendy ,veľa sa záujmam o to ako co najlepšie vyzerať... Som veľmi sebakriticka ,samozrejme viem skritizovat aj okolie ,co sa moc ľuďom nepáči, ale kde by sme boli bez kritiky? 🤔 takže myslím, že som pre Vás dobra 😁

gabikaemkina
10. aug 2018

@sutaz mala by som sa ja pretože by tam nemali byť len tenké dámy a kik má skvelé výrobky

mirkabrzka
10. aug 2018

@sutaz dobrý deň podľa informácií na stranke KIK má byť finále 15.9. nastala teda nejaká zmena?

capriromz
10. aug 2018

@sutaz Pretože v Kik som na nákupe každý boží deň 😂

barbora318
10. aug 2018

@sutaz Miško

gujami
11. aug 2018

Prečo by som práve ja mala sedieť v porote?Pretože i keď som žena po tridsiatke s nie dokonalou postavou,stále mam zdravé sebavedomie a viem priznať krásu inej žene a najmä dopriať víťazstvo a tešiť sa z neho 👸🏼

natalik2007
11. aug 2018

Ja by som za to chcela sedieť v porote lebo mám najradšej svoje deti ktorým rada kupujem oblečenie v kik. z iného obchodu ho ani nemajú

tinuska11111
11. aug 2018

Prečo ja ? Lebo som sa druhýkrát narodila 🙂🙂❤❤❤

majstra
11. aug 2018

Lebo ja som tá ktorú hľadáte 😁😁😁
Ale nie 🙂 teraz vážne ...Viem oceniť krásu ženy...tú ozajstnú prirodzenú ....mám rada keď nieje tak katalógovo krásna...s perfektnými krivkami a súmernou tvárou....Mám rada obyčajné ženy, tie pekné, ktoré majú osobné čaro a úsmev na tváry.Ktoré sú šťastné, spokojné so svojim životom a vyžarujúce to neopísateľné šťastie.Viete keď sa na vás človek/žena úprimne usmeje...vy podvedome odpoviete úsmevom. A toto je to čo predsa chceme vidieť. Úprimnú fascinujúcu a šťastnú tvár ❤

miska2255
12. aug 2018

pretože kik je jeden z obchodov kde najradšej nakupujem...som tam lepšie povedané varená pečená 🙂 🙂 viem oceniť krásu ženy...taktiež sa zameriavam na obyčajné ženy a robím z nich tie neobyčajné ako som spravila zo seba...

happy31
14. aug 2018

Lebo chcem 😂