Účinné chudnutie – vyhrajte balíky francúzskej proteínovej diéty Gouté!

9. jan 2019
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Chcete sa opäť naštartovať k zdravšiemu životnému štýlu a schudnúť? Investujte do jedla a chudnutia zároveň. 100 % klientov gouté vyjadrilo na heureka.sk spokojnosť s proteínovou diétou Gouté. Proteíny overiteľne prispievajú k chudnutiu, rastu a udržaniu svalovej hmoty a zdravých kostí.


Súťažte o balíčky účinnej proteínovej diéty gouté:
Napíšte do komentára, ktorá informácia z blogu ,,Ako schudnúť” vás zaujala, prípadne môžete čerpať z iných našich blogov, a budete zaradené do žrebovania o 4 balíky proteínových jedál (kaše, dezerty, polievky, omelety, napolitánky, tyčinky...)

Výhercovia si môžu zloženie balíka nakombinovať:
1. cena: balík v hodnote 45,- €
2. cena: balík v hodnote 30,- €
3. cena: balík v hodnote 25,- €
4. cena: balík v hodnote 20,- €

Navyše, každý, kto si do 25.1.2018 urobí objednávku na www.goute.sk a do poznámky napíše “modrý koník”, získa 10 % zľavu z celkovej ceny objednávky.


Súťaž prebieha v období od 15.1. do 22.1.2019. Loginy výhercov vyžrebujeme a zverejníme do 10 dní od skončenia súťaže a o výhre ich budeme informovať správou do internej pošty. Výherca, ktorý na túto správu nezareaguje do 5 dní, stráca nárok na výhru.
Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.



Ďakujeme vám za všetky odpovede, ceny získavajú:
1. cena - balík v hodnote 45,- €: @janahricova
2. cena - balík v hodnote 30,- €: @jossey321
3. cena - balík v hodnote 25,- €: @trisestri
4. cena - balík v hodnote 20,- €: @lucinka37
Gratulujeme!

macik166
15. jan 2019

4 instantné jedlá – pomer proteínovej energie aspoň 65% + 1 jedlo zo zeleniny

nadu_lka
15. jan 2019

@sutaz dobrý den, zaujala ma súťaž na prvý pohlad , o to viac ked som si prečítala stránku www.goute.eu.
Pri proteínových diétach je dobre ze človek nezostáva hladny a bez úplného príjmu sladkého.. ak vaše tycinky , kase aj polievky skvelo chutia ako aj vyzerajú, tak sa idem modliť aby som vyhrala aspon tej najmenší balík🙂
Som po dvoch pôrodoch a snažím sa co to zo sebou robit ale popri deťoch je nemožné stale variť a jesť zdravo, takze v tomto by ste mi moc pomohli aj v šetrení casu na prípravu jedál🙂

esterkazasterka
15. jan 2019

2 instantné jedlá + 3 klasické nízkokalorické jedlá a hýbať sa, dlhé prechádzky, skákanie na trampolíne je top

samkova_mamka
15. jan 2019

že je bezpečná, neohrozuje zdravie, a znižuje objem telesného tuku, nie svalstva

bielakonvalinka
15. jan 2019

Ze táto diéta nie je nebezpečná, neohrozuje zdravie🖤

sunnygirl44
15. jan 2019

Organizmus sa znížením hmotnosti detoxikuje. Užívanie prírodných antioxidantov zvyšuje detoxikačnú účinnosť diéty.

kikusa107
15. jan 2019

Pri štúdiu biochemických, metabolických a psychologických následkov chudnutia pozoroval, že organizmus, ktorý prijíma obmedzené množstvo potravy, získava potrebnú energiu zo svalovej hmoty, a nie z tuku, ako sa ľudia mylne domnievali. Zníženie váhy bolo teda spôsobené úbytkom svalovej hmoty.

nikuska744
15. jan 2019

jednoduchá a rýchla príprava jedál, čo pri 3 deťoch potrebujem ako soľ

bibyke
15. jan 2019

Mna celkovo zaujali vase vyrobky rym,ze su to uz hotove jedla a nie len nejake vyzivove doplnky a tie jedla by som rada ochutnala😊

veronikazoja
15. jan 2019

najviac ma zaujalo že proteínová diéta ponúka aj veľa sladkých jedál - dezerty, keksíky či palacinky

kvetinka75
15. jan 2019

zaujali ma informácie o preteínovej diete a proteinová mliečna horúca čokoláda,

henikaaa
15. jan 2019

@sutaz To čo ma zaujalo je, že pri dodržaní pravidiel rýchly a trvalý úbytok váhy bez jojo efektu. Samozrejme aj to, že sa znižuje objem telesného tuku, nie svalstva. To by sa mi veľmi hodilo po 2 deťoch. Bolo by super keby som nemusel rozmýšľať čo môžem a čo nie jesť.

monicka14
15. jan 2019
Používateľ monicka14 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monicka14.

Proteínová diéta gouté je účinná, má francúzsky pôvod, klienti na heureke sú väčšinou spokojní. Vzťah medzi konzumáciou proteínov a chudnutím je podopreneé vedeckými štúdiami. Diéta pozostáva zo 4 etáp. Proteínmi možno predchádzať i pred rednutím kostí. Bielkoviny tiež budujú čistú svalovú hmotu bez toho, aby som pribrala a aby sa mi hromadil v tele tuk. https://www.goute.eu/kategoria-produktu/proteinove-tycinky/ - proteínové tyčinky majú vysoký podiel proteínov a málo sacharidov, sú irčené aj špotrtovcom, ale tiež na štíhlu líniu, ak chcem schudnúť. To platí aj o proteínových palacinkách gouté https://www.goute.eu/kategoria-produktu/palacinky-zmrzlina/

monikiri
15. jan 2019

@sutaz
zaujalo ma, že väčšie množstvo bielkovín zaťažuje obličky. Inak je celý koncept reálny pretože podobne sa stravujem aj ja - zelenina a kvalitné bielkoviny ale aj tuky. Rada by som vyskúšala nejaké vaše produkty lebo ešte takých 5 kíl potrebujem dať dole.

frna0907
15. jan 2019

@sutaz zaujali ma recepty proteínové polievky a tyčinky

majkaf0907
15. jan 2019

@sutaz zaujali ma výhody tejto diéty - jednoduchá a rýchla príprava jedál a že znižuje objem tukov, nie svalstva

betty88
15. jan 2019

Zaujali ma vybone receptiky😍

zuzipolo
15. jan 2019

@sutaz pre mňa je najťažší začiatok akejkoľvek zmeny v stravovaní,takže sa mi páči,že sa v prvej etape môže konzumovať zelrnina v neobmedzenom množstve čo zaženie hlad,to milo potešilo 🙂 celý článok bol zaujímavý,hlavne to,že to môžu aj športovci napríklad..

iwusik74
15. jan 2019

@sutaz Zaujalo ma, že výrobky, ktoré ponúka diéta gouté, nie sú výživovými doplnkami, ale jedlom, že rozdiel medzi bežnými potravinami a jedlami gouté spočíva v pomere bielkovín k sacharidom a tukom, a že jedlá gouté majú vysoký obsah bielkovín a nízky obsah sacharidov a tukov , u bežných jedál je tento pomer opačný.

bazar_luci
15. jan 2019

Na tejto proteinovej diete od Goute sa mi najviac paci skutocnost, ze je to zdrava forma dosiahnutia optimalnej telesnej konstrukcie z hladiska tuku i svalstva. Dba na dostatocny prisun tekutin, mineralov i ostatnych zivin. Vysoka variabilita ponukanych produktov istotne zaruci, ze si kazdy dokaze vybrat 🙂

lienkashoppingqueen
15. jan 2019

Mňa zaujala, pre mňa novinka, že aby sme sa počas dlhodobej bielkovinovej strave vyhli močovým kameňom, je treba konzumovať zásadotvorné potraviny, ako napríklad ovocie a zeleninu s vysokým obsahom draslíka: napríklad černice, jahody, špargľa, sója,.. Ale určite ma zaujalo viac poznatkov z tejto stránky. 🙂 Veľmi by som si želala vyhrať balíček od goute.❤ Ďakujem.

tita1107
15. jan 2019

Mňa klasicky zaujal už priamo názov bloku " Ako schudnúť". To vždy zaberie a hlavne sa mi páči, že je založená na princípe instantných jedál, v dnešnej uponáhľanej dobe veľké plus...

tina1988
15. jan 2019

Najviac ma zaujala vyhoda - a to jednoducha a rychla priprava jedal, ktora by mi nezabrala vela casu a usetreny cas mozem venovat mojim detickam 🙂

alexk12
15. jan 2019

@sutaz zaujal ma celkovy koncept tejto diety a rada by som ju vyskusala🙂

misa2009
15. jan 2019

Najviac ma zaujal bod 4etapy ako schudnúť

motylikova
15. jan 2019

Vyzerá to zaujímavo. Z blogu ma upútala informácia, ide o spôsob ako schudnúť, pričom svalovej hmoty neubúda, zatiaľ čo objem tukov klesá. Keďže telo neprijíma nadbytočné tuky a cukry, organizmus automaticky spaľuje uložené tuky v tele. Presne taká ketóza by sa mi zišla 🙂

mogaa
15. jan 2019

Mňa zaujalo na tejto diéte hlavne to, že je to bez jojo efektu a aj to že sú vidieť od prvého týždňa-dvoch výsledky, lebo keď človek za tak krátku dobu vidí cca 5kg dole tak vie že je na správnej ceste.

1talizmanik1
15. jan 2019

Zaujalo ma, že vďaka tejto diéte klesá hmotnosť, ale neubúda svalová hmota

lily625
15. jan 2019

Tlmenie pocitu hladu začína po 48- 72 hodinách