Veľká súťaž s F&F!

5. aug 2019
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Vaša obľúbená módna značka má pre vás ďaľšiu súťaž!!!

Prázdniny sa nám prehupli do druhej polovice a je čas začať myslieť na to, čo vaše ratolesti čaká po nich. Jedno je isté - aj deti majú právo na štýl a preto sa zapojte do súťaže F&F a získajte šancu vyhrať jednu z troch darčekových poukážok F&F v hodnote 30,- Eur.


A ako sa zapojiť do súťaže?
Podeľte sa s nami o zážitok z prvého dňa školy vašich ratolestí a pošlite nám fotku!

Prvý školský deň nás ešte len čaká, preto môžete posielať fotky z predošlých rokov - prípadne môžete pridať fotku, ako už je niekto pripravený na tento významný okamih „vopred“.

O čo súťažíme:
3x F&F darčeková poukážka v hodnote 30 Eur


Súťaž trvá od 5.8.2019 do 18.8.2019. Loginy výhercov zverejníme do 10 dní po skončení súťaže a o výhre ich budeme informovať správou do internej pošty. Výherca, ktorý na túto správu do 5 dní nezareaguje, stráca nárok na výhru.

Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















--
Ďakujeme za všetky príspevky, ceny získavajú:
@srimr
@irenaliza
@maminalenka
Gratulujeme!

erikad82
5. aug 2019

Veru prvý krát do školy -to už bolo dávno,nakoľko najstaršia dcéra už ide do 5 ročníka. No do školy sa vždy tešila,len ju nebavili v prvej triede tie rôzne čiarky vlnovky ... chcela hneď vedieť čítať a písať ... Teraz už je to veru horšie,najradšej by mala stále prázdniny 🙂 🙂

gabci13
5. aug 2019

Síce ešte nie do školy, ale takto išla minulý rok prvýkrát do školky 🙂

eliska2015
5. aug 2019

Minuloročný outfit dcéry Elišku😍🥰

miskamiky
5. aug 2019

Moja dcéra (4r.) by už rada chodila do školy. Strašne ju baví písanie, učenie :D no len dokedy? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
(PS: F&F milujeme)

radka422
5. aug 2019

Prvý deň môjho Adamka bol úžasný. Všetko zvládol super a teraz už nás čaká druhý ročník.

motylikxxx
5. aug 2019

My dnes takto, prvá školská taška kúpená... Jupiiii

puskaruka
5. aug 2019

Tento rok už piatačka

serdiecko
5. aug 2019

Minuli rok nástup do 2.triedy môj drobček ospalý ale zároveň šťastný 😍

ludka140281
5. aug 2019

prvý den v školke je u nás radostný,slávnostný,tešíme sa naň a zároveň bojíme sa 🙂 čo nás čaká a neminie......na uvítanie nesu dcerky pani učitelke kvety ❤

sawushka
5. aug 2019
aneisse
5. aug 2019

@sutaz
Snad mu ten usmev na tvari vydrzi co najdlhsie ;)

onmaria
5. aug 2019

Môj prvý školský deň..môj prvý vypadnuty zub,moj prvý šlabikár a aktovka!
O mesiac budem mať ďalšiu prvacku,ako ten čas letí

728209130
5. aug 2019

@sutaz žiadna školská a ni škôlkarská taška by nemelA chýbať ako u našeho Jurka❤️👌

smoodik
5. aug 2019

Moj syn Maťo perlil uz na zápise do prveho ročníka. Učiteľke povedal, že mamu mu neverí že ho zoberú do školy. Vypytal si od nej kapesnik lebo, ze ma este stale sopel je chorý ale nic sa nedalo robit a musel prist aj so soplom. Červená som bola ako paprika ale pani učiteľka povedala že ho teda berie a teší sa na neho.

cupakabricka
6. aug 2019

Dobrý deň ;) my ešte nechodíme do škôlky ani do školy .
Ale Izabelka veľmi rada kreslí tak by sme výhru určite využili . Ďakujeme ;)

petronelak
6. aug 2019

Moje babulky Vava & Meli a ich prvy skolkarsky den minuly rok v septembri, moje deti nastup domskolky zvladli obe super bez placov vudy sa tesia do skolky a nechapu preco sa domskolky nemoze chodit aj cez vikend, oblecenie v skolke dostava zabrat od farbiciek jedla ci travy takze vyhrat poukazku a moznost nakupit im vecicky na novy skolsky rok by boli super 🍀

lenqua_12325
6. aug 2019

.

nikiki29
6. aug 2019

Brat skončil teraz 1.ročník 🇮🇹
Prvý deň sa stretli všetci spolužiaci pred škôlkou so svojou škôlkárskou triednou učiteľkou a tá ich všetkých spoločne odprevadila, popriala im šťastie, úspešné ďalšie kroky... krásne, všetky mamy plakali, keď rozprávala a deti kráčali do novej školy 💛

vall1319
6. aug 2019

U nás ide takto čas... 😉 Každý rok ich pred odchodom z domu 1x do školy (škôlky) "cvaknem"... 🙂 🙂 🙂

sandria
6. aug 2019

@sutaz Moja dcérka Lori nastupovala do školy vo Švédsku, s tým, že sa musela naučiť nový jazyk. Prvé mesiace to bolo dosť ťažké, pretože často doma plakala, že nemá kamarátov, lebo sa s nikým nemôže rozprávať. No po pol roku sa všetko zmenilo akoby čarovným prútikom. Dcérka sa plynule dohovorila po švédsky a zapadla medzi rovesníkov. Zbožňuje svoju pani učiteľku Aniku a najradšej má matematiku a angličtinu.

attena
6. aug 2019
hajanka
6. aug 2019

Starsi syn v septembri nastupuje do 1. rocnika na bilingvalne gymnazium, bude to pre neho velka zmena a vsetci sa tesime a dufame, ze sa mu bude pacit a rychlo si zvykne. Fotka je z dna prijimacich skusok. Potesili by nas velmi pozkazky a nakupili by sme skolske potreby. Mladsieho este caka posledny rok skolky 😊

krasnysen
6. aug 2019

Na prvý ročník nikdy nezabudem, lebo prvý polrok sme dali s tehotenským bruškom a ja v polohe ležmo na rizikovom a druhý polrok už s bábätkom, sestričkou... bolo to ťažké, ale zvádli sme to a na konci roka bol vyhlásený za najlepšieho prváka 😍 Teraz už pôjde do tretej, neskutočne ten čas beží... a sestrička 1,5 ročná si ešte na prvý školský deň počká

cvirenka
6. aug 2019

Ja sa na nástup do škôlky neteším... Budú mi chýbať tie krásne spoločné rána, kedy sme si ich vychutnávali spolu...
Zrazu v dome zavládne ticho aj poriadok... 😄
Toto je náš posledný rok v škôlke. Všetko sa zmení a z nášho malého dievčatka vyrástla malá dáma ♥️

baby2019
6. aug 2019

Môj syn hrozne neznáša prvý deň v škole 😂 takze tento úsmev pri našom maskotovi školy je brutálny úspech 🙏 do školy ide zamračený a zo školy sa už vracia vysmiaty, ale s tým, že do toho “väzenia” zajtra už nejde 😂

zuzulienka301
6. aug 2019

Napriek tomu ze do skoly sa Mirka vobec netesila zobrala to prvy den hrdinsky.

martina1912
6. aug 2019
ask
6. aug 2019

@sutaz Vlani nastup do 1. triedy, tento rok uz bude druhak🙂

77radka77
6. aug 2019

Náš Marek bude tento školský rok prváčik... Posielame foto zo školy kde je uz prijatý a boli sme na zápis... Marek sa do školy veľmi teší... A tak dúfame ze mu to ostane naďalej. ❤️

annicka125
6. aug 2019

Keďže ešte nemám školopovinné dieťa (prvé mame len teraz na ceste) ale ako učiteľka môžem pridať moju prípravu pre prvákov pred dvomi rokmi ako som ich vítala v triede. S veľkou láskou ❤️