Vyhrajte rodinný pobyt v luxusnom hoteli FIS JASNÁ****, priamo v srdci prírody Nízkych Tatier

14. máj 2018
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Hotel FIS JASNÁ, Vám ponúka pohodovú a luxusnú dovolenku počas celého roka. Doprajte si komfort v nadštandardných apartmánoch, ktoré sú ideálne pre rodiny s deťmi. Leto plné zážitkov Vás čaká práve u nás.

V našej súťaži teraz môžete vyhrať pobyt na 2 noci pre 2 osoby s raňajkami, ktorý môžete využiť od 1.6. do 30.11.2018.

Na zapojenie sa do súťaže vložte komentár s odpoveďou na súťažnú otázku:
V ktorom type izby by ste si najradšej užili Váš pobyt a akú procedúru by ste vyskúšali v našom wellness centre?
Pozorne si prezrite našu webovú stránku a prídete na odpovede 🙂

Súťaž prebieha od 14.5. do 27.5.2018, login výhercu zverejníme do 10 dní po skončení sútaže a o výhre ho budeme informovať správou do internej pošty. Výherca, ktorý na túto správu do 5 dní neodpovie, stráca nárok na výhru.
Kompletné pravidlá súťaže nájdete TU.















--
Ďakujeme za všetky odpovede, výherkyňou sa stáva:
@murko2607
Gratulujeme!

papa333
14. máj 2018

Najviac sa mi paci dvojlozkova Deluxe izba a z procedur je to celotelova masaz + peeling

tinuli
15. máj 2018

Tak najviac by som si to asi užila v jednospálňovom Deluxe apartmáne a stačila by mi klasická celotelová masáž. 😊😍

ematko
15. máj 2018

Pobyt by som si vychutnala s rodinkou v dvojspalnovom deluxe apartmane a vyskusala by som masaz pre tehotne 🙂

kikusik88
15. máj 2018

Krasny hotel,urcite by sme vyuzili jednospalnovy deluxe apartman a osobne by som zasla na Celotelovu masáž + peeling 55min 😊 jaj krasna predstava

millenia
15. máj 2018

Keďže ešte nikdy sme neboli niekde bez našich detí, vybrali by sme si Dvojspálňový Deluxe apartmán, aby mohli ísť s nami /samozrejme už by sme to nejako finančne dohodli/ a procedúry, ktoré by nám ulahodili sú Celotelová masáž + peeling 55min, deťom ak by nám ich v prípade výhry povolili vziať so sebou by sme dopriali Baby masáž (pre deti do 12 rokov) 25min a určite na záver super pobytu by sme absolvovali Čokoládovú masáž 90 min - mňam. Takže len osloviť Šťastenu, aby sa na nás tuho usmievala.

xxxzzz
15. máj 2018

Uzili by sme si dvojspalnovy Deluxe apartman, nakolko mame 2deti.
A urcite by som zrelaxovala pri celotelovej masazi + peeling. To by taaaaak bodlo 😉

bosorkabb
15. máj 2018

Najradšej by som si užila s rodinou v dvojspalnovom Deluxe apartmáne a vo wellnes vyhráva celotelova klasická masáž.

majiskoo
15. máj 2018

určite by sme sa veľmi dobre cítili v hocijakej vašej izbe ale keby si môžeme dopriať luxus, tak istotne by bol Jednospálňový Deluxe apartmán obrovským zážitkom pre nás aj z hľadiska že by sme mohli dať spinka´t našu dcérku a my by sme na jej dosah mohli mať ďalej spoločný program..a manžel by istotne využil celotelovú masáž pretože má problémy s chrbticou a tento druh procedúr mu pomáha 🙂

hariet
15. máj 2018

Najradsej by sme pobyt stravili v jednospalnovom Deluxe apartmane a dopriali by sme si celotelovu masaz + peeling 🙂

slavaf
15. máj 2018

Mňa z procedúr zaujala celotelová masáž + peeling, manžel by určite využil saunu a ja bazén s protiprúdom. A z izieb - dvojlôžková. Ak by sme šli s deťmi, tak určite dvojspálňový apartmán.

rosejane
15. máj 2018

Prekrasny hotel, v takom prostredi by nam stacila obycajna izba, ale z vyberu by potesila dvojlozkova deluxe izba a relaxacna masaz 🙂

katulienka85
15. máj 2018

Jednoznačne jednospálňový Deluxe apartmán a užia by som si celotelovú masáž s peelingom🙂))

mirka311
15. máj 2018

Vybrala by som si deluxe izbu+ celotelová masáž s pillingom 55min. Výhra by ma určite potešila

sovinda
15. máj 2018

Jednospálňový Deluxe apartmán, pretože by sme išli celá rodinka a vybrala by som si Celotelovú masáž + peeling 55min, alebo by som vyskúšala aj čokoládovú - tú som ešte nemala 🙂

andrea561
15. máj 2018

určite dvojspálňový Deluxe apartmán, rada by som vyskúšala medovú detoxikačnú masáž

iwesska
15. máj 2018

Tak my by sme si pobyt uzili ako rodina v Dvojspalnovom DeLuxe apartmane. Ten ponuka dostatok priestoru na relax pre rodicov aj deti 🙂 A kedze mam velke problemy s chrbticou, vecer by som si rada vychutnala relaxacnu masaz 🙂 Dakujeme 😉😀

zabcagabca
15. máj 2018

@sutaz 1alebo2 lozkovy deluxe apartman a dopriala si celotelovu masaz s peelingom a samozrejmostou je aj navsteva bazena

drakvak
15. máj 2018

@sutaz Nám by sa celej rodine páčilo v dvojspálňovom deluxe apartmáne a určite by som si dokonale užila reflexnú masáž chodidiel 😉

iwusik74
15. máj 2018

Najviac by sme si to užili v jednospálňovom Deluxe apartmáne a vyskúšala medovú detoxikačnú masáž 🙂

maruska1978
15. máj 2018

Rada by som si užila deň s celotelovou masážou+piling a noc v 2-spálňovom Deluxe apartmáne

luliu
15. máj 2018

Pobyt, keďže sme 4 členná rodina, by sme si najlepšie užili v jednospalnovom deluxe apartmane. Ponúka wellnes je zaujímavá, dospelým by sa páčila klasická celotelová masaz a deťom zase baby masáž. O prostredí, v ktorom je hotel, je zbytočné vravieť, to by bol mega bonus 🙂

klauduska33
15. máj 2018

Nám by sa veľmi páčil jednospálňovy deluxe apartmán a wellnes určite bazén a vírivka plus medová detoxikacna masáž 😉

mirka3539
15. máj 2018

Krasny hotel v prijemnom prostredi rada by som si tam uzila vikend s manzelom v jednospalnovom apartmane Deluxe a cokoladovu masaz😉

adrianame
15. máj 2018

Rada by som počas pobytu využila Deluxe izbu a vírivku.

lubusik
15. máj 2018

@sutaz vybrala by som 2- lôžkovu izbu +prístelka, a z procedur celotelovu masaž.

eeffka
15. máj 2018

Dvojlôžková Deluxe izba a procedura Klasická masáž celotelová

domincek11
15. máj 2018

Jednospalnovy deluxe apartman a vaby masaz by som vyskusala pre svojho synceka❤❤

sunbeamek
15. máj 2018

2spal.apartman a celotelovu masaz s peelingom

jachin
15. máj 2018

Tak keby som si mala vybrať, bol by to dvojspálňový Deluxe apartmán, ked už dovolenka tak poriadna, a z procedúr by som si vybrala medovú detoxikačnú masáž.