Zapojíte sa do súťaže s Prvou stavebnou sporiteľňou?

27. sep 2013
Súťaž sa skončila
Preto sa do nej nedá zapojiť. Pozri prebiehajúce súťaže.

Zmysel ľudských životov je jednoduchý a podobný. Možno ho ukryť do jednej vety: „Postav dom, zasaď strom a sploď syna.“ Ak ste prešli už cez všetky tri etapy, aspoň obrazne, zapojte sa do našej súťaže. Stačí odfotiť fotografiu na tému „Dieťa a bývanie“ a súťažite o jednu z jedenástich výhier.

Pravidlá súťaže:

1. Do žrebovania bude zaradený každý súťažiaci, ktorý počas trvania súťaže zverejní na webovej stránke https://www.modrykonik.sk/contests/zapojite-sa-do-sutaze-s-prvou-stavebnou-sporitelnou/ fotografiu na tému „Dieťa a bývanie“. (Fotografiu pridáte v rámci svojej odpovede, prostredníctvom tlačítka +pridaj fotografiu v pravom dolnom rohu)

2. Súťaž prebieha v termíne od 30.9. do 6.10.2013.

3. Počet výhercov súťaže bude 11.

4. Výhry sú peňažné:

  • 10 x zmluva o stavebnom sporení v PSS s vkladom 100 €
  • 1 x zmluva o stavebnom sporení v PSS s vkladom 200 €.


5. Zo všetkých účastníkov súťaže budú vyžrebovaní 10 výhercovia, ktorí získajú zmluvu o stavebnom sporení s vkladom 100 € a zároveň bude ocenený jeden hlavný výherca za najkreativnejšiu – najvtipnejšiu fotografiu, ktorý získa zmluvu o stavebnom sporení s vkladom 200 €.

6. Pripísanie výhry:

  • na novú zmluvu o stavebnom sporení pre dieťa (s CS 10.000 €, bez poplatku za uzatvorenie zmluvy a bez poplatku za vedenie účtu v roku uzatvorenia zmluvy, v tarife junior extra „JD“ a s extra istotou za oboch rodičov bez poplatku)
  • alebo na existujúcu zmluvu o stavebnom sporení pre dieťa.


7. Žrebovanie a vyhodnotenie hlavného výhercu sa uskutoční dňa 15.10.2013. Zoznam výhercov (meno a priezvisko) bude zverejnený na stránke www.pss.sk a www.modrykonik.sk. Výhercovia budú o výhre informovaní zo strany PSS telefonicky, príp. e-mailom, do 5 dní od žrebovania. Výhry budú výhercom pripísané na účet stavebného sporenia najneskôr do 30.11.2013.

Ďalšie informácie o súťaži:

1. Organizátorom súťaže je Prvá stavebná sporiteľňa, a. s., Bajkalská 30, 829 48 Bratislava.

2. Vyplatenie hodnoty peňažnej výhry výhercovi v hotovosti resp. inou formou je vylúčené.

3. Peňažná výhra v hodnote neprevyšujúcej 350 € je v zmysle platného zákona o dani z príjmov č. 595/2003, Z. z. v znení neskorších predpisov oslobodená od dane z príjmu.

4. Vyhlasovateľ súťaže si vyhradzuje právo súťaž kedykoľvek obmedziť, odložiť, zmeniť alebo zrušiť.

5. Na výhru nie je právny nárok.

6. Súťaže sa nemôžu zúčastniť zamestnanci a obchodní zástupcovia PSS.

7. Zapojením sa do súťaže vyjadrujú účastníci svoj súhlas riadiť sa vyššie uvedenými ustanoveniami.

Aktívny link, kde sú uvedené kompletné súťažné podmienky:
https://www.pss.sk/informacie/novinky/sutaz-mod...

Výhercovia:
petra_o
20013
ali19830
vladobal
lenkagol
ozka22
silvinka
sweets
lucka.ano
lienkaxy

Hlavný výherca:
tosijo

trinity333
30. sep 2013

KeĎže sa chystám uzavrieť pre dcerku do konca roka stavebné sporenie, tak by sa to šiklo 😉 posielam fotečku ...

stanka9111
30. sep 2013

je tato sutaz vhodna aj ked nasa mala ma uz stavebne sporenie???

pssmarketing
30. sep 2013

Urcite ano. V pripade, ze vase dieta uz ma zmluvu o stavebnom sporeni v PSS a vyhrate, vyhra bude pripisana na existujucu zmluvu.
pekny den

marekahenrieta
30. sep 2013

prosim Vas, kde mam poslat fotku?

sutaz
autorModerátor
30. sep 2013

@marekahenrieta @trinity333 fotografiu pridávajte nasledovným spôsobom viď foto

ast123
30. sep 2013

Lujzinka stavitelka...

ast123
30. sep 2013
trinity333
30. sep 2013

AJ ZELEN NA NASOM DVORE PATRI K NASMU DOMOVU 😉

moncika77
30. sep 2013

Aj my začíname stavať... 😉

vladobal
1. okt 2013

Je potrebné vybrať správny kus pre začiatok výstavby

lucilucy
1. okt 2013

Tehly na môj nový dom🙂

sweets
1. okt 2013

Najlepšie mi je pod stolom, ale ako sa odtiaľ dostanem?
Keď sa naša malá naučila pretáčať, tak sme ju takto našli

kadri
1. okt 2013

Vila Vilôčka

ali19830
1. okt 2013

Toto su moje ratolesti!!!

lienkaxy
1. okt 2013

Zatiaľ mi stačí aj takýto domček, ale keď vyrastiem, tak budem potrebovať oveľa, oveľa väčší

maxi
2. okt 2013

Nerušiť, staviam svoj detský svet 🙂

vanok
2. okt 2013

Dom pre princeznú - tu bývam ja!

michaela14
2. okt 2013
rita2012
2. okt 2013

z tohto staviame penove domceky 🙂

20013
2. okt 2013
20013
2. okt 2013

a uš som zasadila strom

topas103
2. okt 2013

Rozmýšľam, čo rastie rýchlejšie, ja alebo domček ?

trinity333
2. okt 2013

ZATIAL SOM SA ZMOHLA LEN NA TIETO DVA DOMčEKY, ALE KEĎ VYRASTIEM TAK POSTAVIM TAKE VYSOKE AKO MOJ OCKO 🙂, NA KTORéHO SA POZERAáM 😉

brendonnikol
2. okt 2013

aj brendonko je v stavebnom sporitelne

vtoth
3. okt 2013

Toto je náš dom a malý staviteľ, ktorý trénuje stavbu nového.

dundicka
3. okt 2013

Dom mi postavili, stromček zasadili a na syna si ešte počkáme 20 rôčkov 🙂 😝

lucka.ano
3. okt 2013

Keď som ešte bývala v maminkinom brušku, prichystali pre mňa takúto krásnu izbičku.