Čo ste nosili s bruškom v zime?

luciaalex
16. sep 2010

Ahojte,
chcem poprosit o skusenosti - ako ste riesili oblecko na posledny trimester (ptp Vianoce)? mam na mysli vrchne bundy, vetrovky, kabaty... kupovali ste nieco na seba alebo pozical chlap svoju zimnu bundu? 😀
vsetky moje "civilne" veci na zimu mam uzke, a do Vianoc nejaka zima urcite bude, takze nieco nosit musim. v praci (kde musim byt "na slusaka" som asi do polky novembra), potom si zoberiem lyziarsku vetrovku mm.
dik

cajova_lienka
1. júl 2012

no ja som rodila prveho v marci a kedze ja pri 1. aj teraz pri druhom tehu som neskutocne velka - v 20tt vyzeram ako vacsina mamiciek v 8 mesiaci nakupila som si tu v bazariku alebo v sekacoch nejake teplejsie tehotenske oblecenie a take do Acka paleto a zimnu bundu. Zavisi to velmi od toho aka si velka, ako velmi sa rada pekne obliekas a kolko si ochotna investosvat. ale rataj s tym ze do takeho 2-3 mesiaca veku babatka budes mat este nejake to brusko (zavisi od pevnosti brusneho svalstva ake velke) a teda nieco na seba budes musiet vediet natiahnut aj potom. 😀

gucz
1. júl 2012

Mne bolo neuveriteľne teplo posledné mesiace tehotenstva, malý sa narodil koncom januára. Nosila som tričko s krátkym rukávom, mikinu a na to tenkú šušťákovú bundu. A zima mi nebolo. A to toho roku ako sa malý narodil bola snehová kalamita a zima 🙂

luciaq
1. júl 2012

Tehotenske rifle a fleecovu bundu od mami,ktora bola dost velka a to som rodila 18.12 a v pohode sa dalo. mikinu som zapla takze nebol problem

katuska169
1. júl 2012

mne pozicala svokra bo ana lubi nosit sirsie bundy,tak som mala bezproblemov,a semtam som si pozicala muzov sveter 🙂

ibajeho
1. júl 2012

Ono este je skoro o tomto pisat. Za prve nevies ake bude pocasie takze ci bunda presivana alebo len kabat alebo mozno prsiplast budes vtedy potrebovat 😉 No a za dalsie, nevies ako na tom budes zdravotne, tym ti nic zle ale neprivolavam. Vies len mozno nebudes ani moct chodievat von, takze naozaj sa mi to zda unahlene teraz riesit 🙂 No v krajnom pripade mozes pouzit nieco po niekom sirsom nez si ty 😉

graceful9
1. júl 2012

no ja som si pižičala bundu od švagrinej, ona je väčšia a inak gate a tričká som nosila ako pred tehu našťastie, takže žiaden prroblém,,,,ja som si len podprsenky kupovala nové väčšie, inak nič,,,

kvetinka211
1. júl 2012

(mazem odpoved, az teraz som si vsimla ze je to stara tema)

luciferkax
1. júl 2012

NAJPRV som vošla do svojho širšieho kabáta a posledné dva mesiace manžel požičial :D

lilliaan
1. júl 2012

ja som nosila vetrovku ci kabat este z cias pred tehotenstvom. Samozrejme som sa do nich uz nezmestila, tak len rozopnuty. Mne bolo posledne mesiace (rodila som v marci) tak priserne teplo, kazdy pohyb mi daval zabrat,, bola som vdacna, ze ma trosku "prefukne". Pod tym som mala elasticky sveter.. Tehu rifle, do prace tehu elegantne nohavice, na vrch elasticke tricka a aka kocka som bola 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre