V ktorom meste nájdem H&M s tehotenskou módou?

gabuliacik
4. mar 2019

Prosim vas,v ktorom H&M v Bratislave maju tehotensku modu? Priamo v predajni. Dakujem

lauren8m
4. mar 2019

@gabuliacik viem ze v avione ano a na obhodnej nie.

gabuliacik
autor
4. mar 2019

@lauren8m super dakujem. Avion mam blizsie

sintra
4. mar 2019

Avion a Eurovea. Ale v Avione je toho podla mna dost malo.

gabuliacik
autor
4. mar 2019

@sintra ja potrebujem tehu podprsenky. Uz klasicku neobleciem. Vsetko ma tlaci a ledva v nej dycham😂 a to som na zaciatku🤦🏼‍♀️

sintra
4. mar 2019

@gabuliacik tak to ta chapem lebo podobny problem mam aj ja, prsia mi strasne narastli uz od zaciatku. Lenze vyslovene tehu podprsenky nekupis skoro nikde, ja som obehala uz vsetko mozne a vsade su akurat podprsenky na dojcenie - s tym odopinatelnym kosikom. Vyriesila som to elastickymi sportovymi podprsenkami. V Avione som bola minuly tyzden kvoli jeansom a mne sa nezda ze by tam mali co hladas. Na tehotenskom odd. maju akurat regal s jeansami, par vesiakov s oblecenim a potom som tam videla uz len tehu leginy a pancusky. Nenasla som ani tehotenske nohavicky, co som chcela dokupit

gabuliacik
autor
4. mar 2019

@sintra ani tie kojace podprsenky?

luccki
4. mar 2019

Ja objednavam z netu, lebo na predajniach casto vselico nemaju. Tym myslim tie, ktore maju tehu oddelenie, teda avion a eurovea. Cislovanie sedi normal ako pred tehu. Jedine teda s riflami je to u mna hop alebo trop, ale to aj ked kupujem klasicke netehotenske.

sintra
4. mar 2019

@gabuliacik teraz si nie som ista. Sustredila som sa na gatky a tie nemali 😀

lauren8m
4. mar 2019

@gabuliacik v tezenise maju taky nadstavec na predlzenie obvodu podprsenky. Mne to zaciatok tehotenstva pomohlo a mohka som nosit svoje povodne. Kojenecke som kupovala az ked sa rozbehla laktacia, aby som vedela, ake cislo vlastne budem potrebovat.

romiada
5. mar 2019

@gabuliacik bud.tyzden maju byt v Lidli tehotenske veci....tie ich podprdy su super....ale opravujem...su na dojcenie uz.

romiada
5. mar 2019

@gabuliacik inak skus si pozriet stranku https://www.ernstings-family.de/unsere-online-a...
Maju tam teraz tehotenske veci v ponuke. Je to taky mily obchodik v rakuskom Kitssee (kde je to obch.korzo za kruhačom), da sa odtial objednavat aj cez internet. Dojde Ti to na predajnu kde su slovenky predavacky. Ked nevyhovuje, nechas v predajni. Maju tam aj veci pre deticky.

ciapockacervena
15. júl 2019

Dievcata a neviete ci aj v niektorom zilinskom H&M maju podprsenky na dojcenie?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre