Kde v Bratislave zoženiem tehotenské rifle na traky?

mechurik
9. apr 2008

ahojte, kde sa daju kupit nejake lacnejsie a pekne modre alebo bezove rifle na traky dievcata, neviete nahodou?
Dakujem

mechurik
autor
9. apr 2008

maminky, a nikto tu nechce predat rifliky modre na traky?

mechurik
autor
9. apr 2008

zabudla som oznacit : velkost 38 🙂

ivetkakov
9. apr 2008

Skus niektory z obchodov s tehu modou v Auparku alebo Madernu (je aj na internete), ale ze by boli zrovna lacni to sa povedat neda... 😖

Ja kupujem tehu oblecko cez internet - napr. na mimibazari alebo babybazari. Vecicky su casto minimalne nosene a za dobru cenu. Skus pozriet tam.

zuzitka
9. apr 2008

ak si z Blavy, tak na Obchodnej ulici je second-hand Genesis a maju aj tehotenske oblecenie 😉

dididi30
9. apr 2008

ahojte baby ja mam tehu rifle, a nerada ich nosim .....ale su ako klasicke len hore je guma, necitim sa v nich dobre

mechurik
autor
9. apr 2008

ahojte, dakujem moc.
zuzitka tiez dakujem mrknem tam si zlata ,🙂

zuzitka
9. apr 2008

mechurik, potom daj vediet ci si v tom sekaci nieco kupila 😀

ked som bola ja tehotna, kupovala som si tehu nohavice v obchode za 1.500sk a druhe boli este drahsie ☹
az teraz objavujem obchodiky kde sa da nakupit uplne za lacno, takze pri druhom tehu uz budem mudrejsia 😉
inak aj v tescu maju tehu oblecenie - zn.cherokee 🙂

pipka
9. apr 2008

zuzitka, v ktorom tescu? Na Kamennom? Lebo ja som tam nic take nevidela... 😒

zuzitka
9. apr 2008

pipka ... hore na 3.poschodi, pri hrackach, pri detskom obleceni je aj tehotenske.... alebo som zle videla? 😅

mechurik
autor
10. apr 2008

zuzitka, bola som v tescu, no nic moc, tam nemaju rifle na traky. ale objavila som pre nas bohovsky obchod, v Exclusive, tam maju lacne a pekne rifle, sice nie na traky ,ale staci to kto chcete. maju tam aj lacne teho podprsenky. no aj tak si idem objednat cez mimibazar tehotenske rifle. kaslem na to, nech su ake chcu, hlavne ze ich vyuzijem aj v 9tom mesiaci 🙂

pipka
11. apr 2008

zuzitka, dnes som obliezla tesco a nasla soooom 🙂 😀 mna predtym ani nenapadlo hladat to pri hrackach, ja som to hladala dole v obleceni... 😅

alexis77
14. apr 2008

Ahojte, tak ja som niečo pokúpila v C&A v Avione, na druhom poschodí majú tehotenské oblečenie a hneď vedľa majú módu XXL, takže myslím, že aj tam sa dá niečo vybrať. Mysím, že niektoré majú celkom dobré cenovky aj keď niektoré sú cez 1.000,- Sk

ivetah
15. apr 2008

ahojte, ja som si kupila v C&A a potom este v sedmokraska.sk v meste. ale nemohla by som si kupit cez internet bez skusania, lebo som mala velke brusko a nie vsetky strihy nohavic mi dobre sedeli 😅
jaj a mechurik, tie nohavice vyuzijes este aj par tyzdnov po porode 😉

maso
15. apr 2008

Caute, ja mam obchod na Mytnej - Butterfly shop - rifle na traky su po 1600 a klasicke od 1200. Aj podprsenky na kojenie a nohavicky (aj jednorazove do porodnice 89,- Sk balenie 5 kusov)

zuzitka
22. máj 2008

v tescu su 20% aj na tehu oblecenie. akcia konci 27 maja 🙂

petruci6
23. máj 2008

baby v kt tescu?na kamennom?ja som bola v Petrzalke,tam nemaju ziadne tehu oblecenie

zuzitka
27. máj 2008

v tescu na kamennom namesti na 3 poschodi pri hrackach a pri detskom obleceni maju tehu veci 😉

zuzitka
27. máj 2008

... o par riadkov vyssie je to presne napisane 😅

dorka74
25. júl 2008

ja som kúpila rifle na internete mamastyl.sk, kvalitné , perfektne sa dajú nastaviť v páse a veľmi dobre sedia.

aktak
25. júl 2008

ja uz pomaly finisujem 😀 a mam kopec krasnych tehu veci, zo SR aj z US tak mozem poslat foto keby ste chceli, som taka chudsia, nosim 34/36, meriam 172 priblizne, tak ak by mal nekto zaujem sa mi poslite mail a po vikende poslem foto (ideme na vikend prec, konecne 😵 )

claudinka
25. júl 2008

babule v tescu na kamennom maju nehoraazne drahe ceny tehu oblecenia, tam sa neoplati ani chodit..

gapa
25. júl 2008

claudinka, ale teraz mali akcie. 😅 😉 Bola som v Ba v centre. Kúpila som si olivovo zelenú tehotenskú suknu na traky zlacnenú z 1590 na 161,- (no nekúp to!) a šport. bledo modrú miminu za 297,-., Tiež majú nohavice (čierne a tuším aj hnedé) za cca 500,-, tričká s dlhým rukávom cca 300-400. No a videla som tam aj prádlo, tehot.nohavičky-tangáče (som sa musela smiať na nich) za cca 70,- a podprsenky čierne aj biele znač."maternity" tuším za 177, ale už čísla 80-90 s velkými košíkmi DD, E, G. Bola som tam dnes.

Ale tie pôvodné ceny sú tam fakt hrozné!
No a kedže táto téma je o tehot.rifliach, tak tie tam tuším tiež boli, nie na traky, ale také ako bedrové, a na brušku látka. Stáli tuším cca 600-700?l

claudinka
25. júl 2008

gapa naozaj? a preco o tom nic neviem??? ☹ ☹ ☹
fiiha tak to aby som si spravila vyletik do mesta.. juuuj

katmi
25. júl 2008

mechurik v BA napr. Sedmokraska v starom meste.. alebo ked chces lacne,tak skus nejaky bazarik na nete..

claudinka tak to mas teda pravdu.. 😖

gapa
25. júl 2008

claudinka, aby som nekecala, tak tú suknu som si kúpila ešte cca pred týždnom, teraz mali len také bledšie pár kusov, tá bledšia stála nejakých 300-400. Už sa im to tam preriedilo. Ostatné som písala aktuálne.

No a ked už odporúčam, tak tiež v tescu v drogérii majú masážny balzam značky Dermacol Enja -pre tehule proti striam a celulitíde 400ml v akcii. Ale teraz neviem, či to bolo 75Sk alebo 150,-Sk (obe ceny sú však podla mna dobré). Ja som ho totiž kupovala minule, ked aj tú suknu (vždy ked idem lekárovi sa tam zastavím) a za ten balzám som zaplatila vtedy tých cca 150 a dnes sa mi zdalo, že je za 75,-. Majú aj telové mlieko 400ml tej istej značky pre tehule, ale to už cenu neviem, myslí cca 270,-

claudinka
26. júl 2008

gapi super dakujem za radu 🙂

maso
8. aug 2008

V predajni Butterfly shop na Mytnej v Bratislave je teraz zlava 30% na vsetko 😉

pipka
8. aug 2008

ja som teraz objavila novy obchod so sportovym tehu obleckom, siju aj plavky na mieru 😉 na Kriznej v BA vedla knihkupectva, hned pri Trnavskom myte 🙂 pekne veci tam maju...skoda ze mne uz sa to neoplati kupit 😅

loss
8. aug 2008

jej pipi uz 39tt teda ty uz mozes rodit 😵 😵 😵

pipka
8. aug 2008

jeeej lossik, ajoj, no mozem, len hanke sa este akosi nesce 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre