Kedy ste začali kupovať a nosiť tehotenské oblečenie?

katakata
25. júl 2006

baby, rada by som vedieť kedy (v ktorom mesiaci) ste začali kupovať a nostť tehotenske oblečenie....ak máte dajte nejake typy na dobre obchdiky (v BA)s primeranymi cenami,respektive linky na e-shopy.

stonozka
17. aug 2006

ďakujem za tipy... 😉

mysidlo
17. aug 2006

Baby, ja som bola pred tyzdnom v tom obchode na Medenej (Sedmokraska) a teda nic moc som tam nevidela. Mali este letny tovar a ja som chcela uz nieco na jesen. Vsetky topy boli take "cukrikove" a tie "sekacove" veci boli jak na slona. Hlavne je to dost malicke a z kazdej veci maju len jeden kus. Takze ak som si aj nieco vybrala, tak to nebola moja velkost. Ale tento tyzden mali dostat jesenny tovar, tak mozno to bude lepsie. V kazdom pripade tam niekedy skocim znova.
Niekto tu spominal HM-ko. Tiez tom na to rakuske pocula len to najlepsie - nielen pre tehotne, ale aj pre babetka sa to oplati. Este som nebola...

miss
17. aug 2006

no ja este stale nenosim tehu veci 😝 😅 😕 vzhladom na uloženie babätka ktore je vzadu, tak som zvedava na jesen co si obleciem 😀

andy
18. aug 2006

krissy, skus omrknut aj second hand na mimibazar.sk, tam ponukaju tehulky obnosene oblecko. obcas su tam velmi pekne kusky. aj vacsie velkosti.

masinka
18. aug 2006

baby, ja som bola vcera kuknut na tej Mytnej, ale tehotenske tam nemali vobec nic (aj som sa pytala predavacky, inac velmi mila a ochotna teta), ale dostavaju obcas tovar, takze mozno inokedy toho maju viac
najvacsia sranda bola, ze tam bol pomer predavacky:tehule 2:3 😀

mucilienka
18. aug 2006

babulky, vela si pomozete aj normalnymi vecami do gumicky - prave si nesiem domov nove ulovky - chodte do Wizardu, alebo do Teranovi, za par korun, super veci..

tonicka
19. aug 2006

Ahojte baby, ja sa chystám dnes do sale, neviete, kde sú tam tehu obchodíky?

miss
20. aug 2006

dost casto baby uvadzaju H a M skoda že v Košiciach nic take nie je, asi si budemmusiet dat ušiť, vcera som bola v Optime a obycajne tehu rifle ibaže hore mali gumicku 1600 sk, na traky 1900 sk, to sa s tými cenami úplne zbláznili, ked som povedala predavacke že tie ceny su vysoke povedala, že su znackove,možem nasr.. na značku 😝 😀 Maderna..ale ved nic extra neponukaju a inak už mi zacinaju byt veci malé konecne 😅

miss
20. aug 2006

mucilienka-v terranove na gumicku???tak to sa teda pozriem, ale dufam že nie teplačiky 😅 potrebujem nejake rifle 😖

lovacka
20. aug 2006

jej miss presne vtedy ma moja mamka narodky 😀 u nas v Ke nikde nekupis niec lacne a ak tak urcite nie kvalitne.ja s asi budem vseto kupovat v Uk lebo si neviem predstavit ze z vyplaty 10 tisic das na rifle 2000 😅

miss
20. aug 2006

lovacka-tak to ti gratulujem že si v UK, ja sa tu na východe možem zblaznit 😝 😅 , príjem nemám iba manžov takže asi budem chodit v teplakoch 😀. Tvoja mamka ma 4.1. narodky? 😀 ma dobru povahu 😀 😀

lovacka
20. aug 2006

ano presne v tedy ma narodky ano ma nie sme spolu len raz za rok takze je to ine teraz ale je to ok povaha a aj sestra je v tomto znameni ale ta je strasne tvdohlava a nepoucitelna 😀 No vies na jednej strane je dobre ze som v Uk ale na druhej mi je tu samej smutno aj ked tu mam svojho muca 😉

mucilienka
21. aug 2006

miss, nakupila si? ja mam dnes suknu z Teranovy na sebe - stala "az" 199,-S... ked bude cas, tak sa odfotim..

miss
21. aug 2006

lovacka- ty cakas tiež babetko?

mucilienka-ja som tiež zastihla vypredaje v plnom prude asi pred mesiacom som kupila v Terranove jesenný kabat uplne skvely zlacnený z 1790sk na 149sk 😀 takže som bola uplne happy 😝 😀 aj kockovanu koselu za 99sk, tricka co sli dole z 899 na 149, ale nohavice som si nevsimla 😕 sukne mali tiež dost, ale sa chcem zamerat teraz na nieco teplejsie na zimu,hlavne o tie nohavice mi ide, oki odfot sa a vycap to tu 😀 popozeram

monka33
22. aug 2006

ahojte kocky, s priatelom si planujeme miminko a preto uz obiehame obchodiky pre tehotne. mate pravdu tie ceny su strasne a saty nie su ani zlatom vysivane..sme teraz na dovolenke v prahe a objavili sme obchod Fanny kde maju dobre zlavy (az 70%), hovorili ze sa da nakupovat aj cez net, kde maju 50% zlavy..kuknite sa na www.tehotenske-obleceny.cz

monka33
22. aug 2006

jaj napisala som zlu adresu, tu je spravna www.tehotenske-obleceni.cz je to s makkym i, ta cestina...hi

masinka
22. aug 2006

monka
len radsej moc na ceny nepozerajte, vidiet ich pred otehotnenim, tak neviem ci by som sa na babo odhodlala 😉

siskah
26. aug 2006

Cafte tehulky,

ja mam uz po tehu a doma 8 mesacny poklad. 🙂 S tehu obleckom to je uz lepsie ako byvalo, v BA sa celkom oplati obchod na Bajzovej www.ma-ma.sk nieco maju aj na Obchodnej a Aupark Mutti a Mothercare ale ti su dost drahi..

Ak by ste mali zaujem mam jedny elegantnejsie cierne nohavice 36 a k tomu pekny biely topik S velkost, ak sa mi podari poslem foto, keby ste mali zaujem. Zelam este krasne tehulkovstvo 😉

anetta
29. aug 2006

,,ahojte mamulky tehulky,,chcem sa spytat ako je to s tymi kojeneckymi podprdami,,aku velkost si mam kupit,bo si neviem predstavit ako sa mi zvatsia prsia,ked zacnem kojit a budem mat mliecko?

palma
29. aug 2006

anetta,ja som 34tt,a kúpu podprdy nechávam na neskôr.stačí aj v 38tt.vtedy prsia ešte narastú 😝 .ja som sa už poučila pri 1.teho.Tiež som kúpila skôr a potom som ich neobliekla,takže som musela kupovať zase. 😉

anetta
29. aug 2006

,,a prsia sa mi nejak velmi nezvatsia po porode,ked uz mlicko dostanem,,vies,ze ked si kupim dajme tomu aj v tom 38tt.,ci mi potom po porode nebude mala?

dorotka
29. aug 2006

vtedy uz by si ich mala mat naliate mliekom 😉

lodia
29. aug 2006

s tym H&M vo Viedni suhlasim, tam sa vyborne nakupuje a je z coho vybrat pri roznych typov postav a su to take normalne moderne veci..nie handry ako dostat u nas..sa clovek v tom citi normalne...s tymi podprdami to zalezi od typu postavy..musela som si kupit hned asi v druhom mesiaci, pretoze sa mi velmi zvacsili hned a bolo potrebne ich spevnit...tak si rozmyslite, baby..podla vlastnych potrieb...

dorotka
29. aug 2006

a treba ist az do viedne niekde blizsie v nakupnom centre pri hraniciach H&M a C&M nie su?

lodia
29. aug 2006

dorotka,
podla mojich informacii sa planuje otvorit pobocka H&M v Bratislave...ale kedy presne neviem, niekde pri Ikey by to malo byt...tak uvidime, maju tam aj dobre vecicky pre deticky...planujeme aj druhe babatko tak uvazujem, zeby som si este kupila aj nejake oblecenie potom tam..a nemusim do Viedne...

kaciatko81
29. aug 2006

nakupne centrum huma, ale len h&m 🙂

dorotka
29. aug 2006

vedla hypernovy tam co je ten plot len neviem kedy a vypredaje tam asi tak skoro nehozia
dakujem kaciatko 😉

kaciatko81
29. aug 2006

inak h&m a c&a je v brne v olympii 😉

palma
29. aug 2006

anetta.neboj nebude 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre