• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kedy ste začali kupovať a nosiť tehotenské oblečenie?

17. septembra 2015 
aj ked dajme tomu , ze by to bolo lacne ale co keby mi to nesedelo skrine mam plne a zbytocne by mi to zavadzalo
7. sep 2006 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
simcas a co si chces kupit
7. sep 2006 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninocka - uz nic :slight_smile: zhanala som nejake rifle, ale uz mam tak som happy ! :grinning:
7. sep 2006 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa z nich mozes tesit
7. sep 2006 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved tesim, tesim....
7. sep 2006 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som si v Tescu kupila pekne cierne nohavice za 799 mali vyber z troch, skoda, že rifle na vyber neboli, skuste mrknut tam.
8. sep 2006 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss a boli na traky???
8. sep 2006 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krissy-nie neboli ty chces na traky?ja som praveže chcela bez..k nim možes rozne pulovriky a tak a ked mas traky už toho vela sa neda nakombinovat:( na traky už ani nikde nevidno, akurat v maderne mali za 1990 rifle.
8. sep 2006 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez radsej bez trakov. tie mi vyslovene zavadzaju .....
8. sep 2006 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danii-tiež vravim dost mi je horuco odkedy som teho a neviem si predstavit že by som mala na sebe este jednu vrstvu furt..blee, potrebujem volnost inak tehu nohavice su slasť žiadne gombiky, zipsy :grinning:
8. sep 2006 o 15:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hi-hi. lenze mna praveze rozculuje ta guma. mam rifle, kde je ta guma tahana nad brusko. nie som na to zvyknuta, nosila som len nohavice bokovky. aj sukne. no a teraz toto, mierny sok :grinning: ale zvykam si a ked je moc zle, tu velikansku gumu jednoducho stiahnem dole. aspon na chvilu :grinning:
8. sep 2006 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej to je divne su prilis vysoko s tou gumou :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale aspon nemame holé kríže :grinning: vždy som nosila bokovky a okolie ma za to vždy drbalo, že hole križe jááj, vies ako... :grinning: ale v týchto teplých dnoch sa v takých gatiach este pekne da spotit :confounded: ale paci sa mi ta pohodlnost roztahovania sa a nicoho nezavadzania :grinning:
11. sep 2006 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miss, v tescu tehu-nohavice? a v ktorom? :confused: surne uz potrebujem nejake nohavice a nestaci mi kupit vacsie cislo, nesedia mi :frowning2:
11. sep 2006 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yesno v starom tescu na hlavnej pri veciach znacky Cherooke maju aj 3 druhy tehu nohavic, hned pri skusobných kabinkach, M, L, XL, paradne.
11. sep 2006 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je mozne, ze som prehliadla...ved to tam tusim mali vzdy, asi aj u mna zacala ta tehu-demencia, co spominali baby :grinning: vdaka
11. sep 2006 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati skus pobehat sekace je tam kopa peknych tehu nohavic a celkom zachovanych, baby to tak neznosia a zbytocne potom budes susit nohavice co vynosis len par mesiacov. ja som dnes v robote mala prvykrat tehu rifle (zo sekaca za 200 sk) ale bolo mi v nich horuco
11. sep 2006 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yesno-mrkni sa uvidis ci sa ti budu pacit

katka-ja som to tiež skusala najskor v sekacoch, pobehala som ich dost, ale bezvysledne :unamused: nikde tehu nohavice nemali, iba na jedne som natrafila, ale boli mi kratke, velkost 36 inak pekne sportove za 289sk, urcite maju v sekacoch lepsie ceny, ale nie vždy je dostat, žial.
12. sep 2006 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som super tehu rifle zohnala na hugo miletic v BA a z 500sk ukecala na 400 :grinning:
12. sep 2006 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuz este mam k tomu otazock mali aj S mne boli na kolarku M obrovske :frowning2:
12. sep 2006 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inac kocky niekdo tu spominal obchod mol22 na obchodnej mali tam nohavice len bez trakov tie s gumou ale mali rozne strihy od uplne elegantnych po kapsacove :wink: stali myslim od 900 (tie boli tensie) po 1200 :wink:
12. sep 2006 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorot, no ja si tiez vsade kupujem xs alebo s ale tu som potrebovala Mko co som bola ohurena :grinning: a praveze mali skor vtedy same Mka a asi iba jedny Lka :dizzy_face: treba ist vyskusat :wink:
12. sep 2006 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved pojdem vramci stretka :wink:
inac kocky katrin to uz viackrat spominala shockej predajna ma aj tehotenske gate a oni maju aj menzestraky na traky moja kolegynka ich mala a bola velmi spokojna mali vzadu gumicku a dva rady gombikov tak sa dali prispobovat v Ba su v poluse ale su aj v trnave takze mozu byt aj v inych mestach v nakupnych centrach :wink:
12. sep 2006 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorot, ja som si skusala rifle na traky tiez mali dva rady gombikov a taku tu gumu ale zhodnotili sme ze nie su pre tehule s velkym bruskom a vo vysokom stadiu tehu :grinning: proste nebola sanca sa da nich do konca zmestit a vyzerala som v nich taka gulata ako monter :grinning: napr ako labude v vesnicke :dizzy_face:
12. sep 2006 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si tehu nohavice kupovala v tome Mole22... na zaciatku Obchodnej... kupila som si rifle a mensestraky bez trakov... na gumicku, ktora sa da utahovat a prisposobovat brusku... velmi elegantne... mozem odporucat... mi az zavidia, ze take maju pre tehotne... :slight_smile: ... na traky uz nechcem... mam velikanske prsia... 95D... a tak by som v nich vyzerala ako guliskooooo :grinning:
12. sep 2006 o 11:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ona mi ich nosila dva tyzdne pred porodom rifle su trosku ine ako manzestraky tie povolia :wink:
12. sep 2006 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja uz asi ziadne gate kupovat nebudem :grinning: v sali som si kupila blede a modre rifle a v BA cierne rifle na hugo miletic a jedny cierne slusne v mame, takze som dobre zasobena gatami :grinning:
12. sep 2006 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu salu ti zavidim v pb maju len za bratislavske ceny ale ja zas nechcem aj tak vsetko rifle v zime su mi lepsie teplejsie gate pojdem este to tesco omrknut
12. sep 2006 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dorot, tak to ja budem v zime asi vacsinou doma :grinning: a sem tam autom niekam vybehnem :grinning:
12. sep 2006 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teplaky to istia :wink:
12. sep 2006 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nop u mna je problem ze ma teplaky tlacia :grinning: kupujete si neake extra?
12. sep 2006 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok