Kedy ste začali kupovať a nosiť tehotenské oblečenie?

katakata
25. júl 2006

baby, rada by som vedieť kedy (v ktorom mesiaci) ste začali kupovať a nostť tehotenske oblečenie....ak máte dajte nejake typy na dobre obchdiky (v BA)s primeranymi cenami,respektive linky na e-shopy.

erika153
12. nov 2006

aktak ty mas teraz 62? ved to je super nahodou ja budem rada ked porodim a do roka sa na taku vahu dostanem. pozri co by si robila s mojimi kilami teraz?? 😢 ja lutujem vyhodit peniaze na dalsie tehu oblecenie nic v zlom, ale som si nemyslea ze takto sa doriadim. asi musim prestat tolko jest a zacat taku jemnu zdravu dietku aby som aspon tie rifle donosila v zdravi..

erika153
12. nov 2006

miss tak dobru noc.ides na tie cukrovkove testy?ja uz som bola a vsetko ok. ja nemam strie ani jednu potom cerstvu ale natieram aj 4x denne brusko aj boky..ale pribrala som 8 cm na stehnach tak sa cudujem..

aktak
12. nov 2006

sak ja sa nestazujem, mohla som aj viac pribrat, ale clovek na to neni zvyknuty, a tehu oblecenie uz tiez odmietam kupovat, aj tak som dost doma, vonku je hnusne, kto by to vynosil? len dufam ze po porode neco navleciem 😨

erika153
12. nov 2006

no ved to ze kazdy je zvuknuty na isty standard a jeho telo tiez a moje teda na taky silny narast reaguje dost odpudivo..sa cudujem ze nemam ani jednu striu cerstvu ale preto mam take obavy cim dalej lebo sa aj bojim ze sa mi vytvoria uz som ako paranoik.ja neviem ci nieco navleciem po porode ale hadam aspon tie zimne bundy uz zapnem. to si trufam povedat. 😨 nohavice alebo ine veci do pasa co som nosila asi az buducu sezonu bohuzial..

miss
13. nov 2006

erika- tak to bud statsna že nemas strie kila sa daju zhodit kedykolvek, ale co zo striami...ale vsak to už budeme mat o chvilu za sebou :D ja som ostala minule prekvapena mam taký pekný kožustek z Manga a zapla som ho 😀 sice mi trosku asi cm trcalo brusko, ale do auta a do obchodaku sa da ist takto 😀 ty si merias stehna? tak to ja netusim aký priemer som mala pred teho.

emjee
13. apr 2007

psyxooo • 31tt • 13. apr 2007 o 15:55
Cele tehotenstvo zhanam na seba nieco schopne, a nic. Aj najmensia velkost v obchodoch pre buduce mamicky mi je velka, a uplne otrasne veci.
Ale teraz som konecne natrafila na nohavice, pohodlne lanove v Terranove, nie su vobec tehotenske, ale maju na pase presne taku gumu. Tak mozno som pomohla niektorej z vas, ktora bola doteraz tiez taka zufala z tehumody ako ja.
A ak by zas mne mohol niekto poradit. Niekde som tu v prispevku citala, ze v Marks&Spencer maju dojcenske vystuzene podprsenky, ak ste tam niekto boli /v BA Avione/ tak maju ich tam? Ja chcem totiz trosku pevnejsiu podprsenku, ako su tie klasicke, lepsie sa v takej citim. Diky.

angua27 • 16tt • 13. apr 2007 o 16:22
ahoj psyxooo a skúšala si v predajni na Bajzovej v BA pri zimáku? keď pozrieš stránku ma-ma.sk. ja som si tam kúpila perfektné nohavice a mali aj veľkosti S a XS.

psyxooo • 31tt • 13. apr 2007 o 17:01
nie, ja som z Nitry, ked idem do BA, tak len do nakupnych centier, baby vzdy hovorili, ze najkrasie veci ma maderna a complicite, ale mne sa tam nic nepacilo, bola som pozriet aj v Benetone /jejha, alebo Pietro Filipi? neviem, jedna z tych znaciek ma tehu modu/, no a rifle XS na mne viseli :(
Tak som az doteraz chodila v satach alebo s rozopnutymi normalnymi riflami, ci nohavicami, a dlhsie tricko na to, len uz ma aj tak zacinali tlacit.
Tak som sa potesila tymto, co som nasla 🙂))
Najprv som myslela, ze budem nosit sukne, ale otrasne to vyzera, no a saty sice maju, ale uz mam dvoje cierno biele, a vsade maju take rovnake farby. A navyse aj tak v nich vyzeram ako had ktory zhltol slona 🙂

aaandrejka • 2d, 26tt • 13. apr 2007 o 19:35
psyxooo, ja som si vla trhotenskeho oblecenia nakupila na mimibazar.sk, tam predvaju baby nove aj pouzite veci.. a tie ouzite, vacsinou znackove, su super, ovbvykle su velmi malo nosene a su za fajn ceny a najdes tam rozne velkosti...

pripadne skus pozriet weby roznych predajni, v kazdom materskom casopise najdes reklamu... (maderna.sk, buducamamicka.sk, ma-ma.sk, babymarket.sk...)

aaandrejka • 2d, 26tt • 13. apr 2007 o 19:36
a ozaj..quelle nedavno vydalo katalog nase baby, alebo tak nejako sa vola a je tam kopec fakt prekrasneho tehu oblecenia 🙂 urcite ho budu mat aj na webe alebo ti radi zaslu katalog

arabeska • 1d, 18tt • 13. apr 2007 o 19:42
psyxo,no zaujimave ze nevies na seba nic zohnat,ja mam kamosku kost a kozu,ked otehotnela tak mala 42 kg a v 9 mesiaci mala 50 kg a veci si na seba v pohode zohnala,ona ma skor problem teraz ked neni tehu 😅

bleskovka • 34tt • 13. apr 2007 o 20:00
psyxooo, uplne ta chapem, ja ked som zacala hladat tehotenske veci, pripadala som si ako v obchode pre slonov 🙂 . Som z Nitry, tak viem, o com pises. Ja byvam v Nemecku, ale ako vravim, aj tu je to trochu tazke. Hlavne nohavice bol problem, nakoniec som zohnala 1 rifle, ktore nosim doteraz. Co sa tyka veci, objednala som si v Otto katalogu (napr.pekne kapri nohavice na leto so sirokou gumou), ale aj to som 3/4 veci musela vratit, pretoze cisla ako 36 na mne lietali, musela by som mat 2 brucha, aby mi sedeli. Dolezite je mat nohavice, tricka nosim este z obdobia pred tehotenstvom a striedam k tomu tie 3 tehotenske, co mam a vravim si, ze na tych par tyzdnov, co budem doma, sa mi aj tak neoplati vela kupovat. Takze skus pozriet tie zasielkove obchody, drzim palce.

froschka • 1d, 32tt • 13. apr 2007 o 20:31
baby staci ist len do lepsieho obchodu a kupit si o par cisiel vacsie veci a teraz aj tak letia strihy do acka....napr saty co mam v albume su vobec neni tehulkovske...jedine rifle mam tehu ale ine gate napr 40tky co sa zapinaju pod bruskom.....
jasne da sa kupit aj pekna tehu moda no ja som jej na chut neprisla....
este by som poradila take brusne pasy....mozes si dat povodne oblecenia a na to smyknes ten pas s peknym motivom a vyzera to modne a chutne
www.bauchband.at

froschka
13. apr 2007

emje dnes veru upratujes temy ako diva 😀 len tak sa to tu prasi a zamyka 😀

emjee
13. apr 2007

froshka vies, je jar, treba upratat 😉 a nakupit nove tehu oblecenie 😀

ikke
13. apr 2007

emjee, tak vyrazas na nakupy? 😕 😀

tomasko27
5. sep 2015

Viem ze stara tema ale posledne dni sa tymto aj ja zaoberam.Som 9tt a obleciem jedny nohavice co mam doma a aj tie ma uz tlacia.Tehotenske si este nechcem kupovat a co som skusala normalne tak vacsie cislo tak ked som ako tak zapla cez brucho cez nohy to na mne vyselo,tak neviem v com budem chodit 😒

mmatkam
9. sep 2015

@tomasko27 skus kuknut take s nizsim pasom, co nejdu rovno cez brucho, ja som posledne rifle kupovala take ze su pod bruchom, takze difam ich este do vianoc ponosim 😀 som optimistka a ked budem sediet rozopnem gombik 😀

wewerkatka
9. sep 2015

@tomasko27 ja som v 8 mesiaci a vdacim tomu, kto vymyslel leginy 😀 nemam nic tehotenske kupene a ani sa nechystam...len dufam, ze sa nemieni moc ochladit do novembra.. 😝

tomasko27
9. sep 2015

@wewerkatka Ahoj,zrovna vcera som si kupila leginy ale vyzeraju ako nohavice jeej taka som rada ze som ich nasla a sa uplne ze super nosia.Ale pokial nie su moc tenke tak myslim za ich mozes mat aj v novembri.

tomasko27
9. sep 2015

@mmatkam Vcera som si kupila leginy ale vyzeraju ako nohavice,ale skusim este pozriet take.Zase som teraz riesila saty lebo ideme v sobotu na svadbu ale no jedny su mi dobre,sa mi nechcelo kupovat nove.

aber
17. sep 2015

@tomasko27 ahoj a kde si kúpila také legíny? Ja by som chcela na zimu zateplene, len neviem kde také dostať

bobulko
17. sep 2015

Poradte mi nejake predajne,kde maju tehu oblecenie. Cosi mam ale pri praci je to akosi malo.

milhaus
17. sep 2015

pri prvom som nenosila tehu oblečenie, pribrala som 7 kg
pri druhom som nosila rifle a nohavice od 5. mesiaca, pribrala som 5 kg

tomasko27
17. sep 2015

@aber Ahoj su take hrubsie nie su to take tie tenke.V Ziline v Tescu a stali 14eur no mala som si o cislo mensie kupit sa troska natiahli ale nepadaju mi takze dorastieme do nich-🙂

maminka1986
17. sep 2015

@aber zateplne maju hocikde u činana....ja som si take kupovala už pred 2 rokmi mäkké teplé

aber
17. sep 2015

@tomasko27 ďakujem pekne Žilina je dosť ďaleko ale potom pozriem ☺

lavender007
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre