Kedy ste začali kupovať a nosiť tehotenské oblečenie?

katakata
25. júl 2006

baby, rada by som vedieť kedy (v ktorom mesiaci) ste začali kupovať a nostť tehotenske oblečenie....ak máte dajte nejake typy na dobre obchdiky (v BA)s primeranymi cenami,respektive linky na e-shopy.

mirka
25. júl 2006

katakata, ja som začala pozerať v tom 4-tom mesiaci, tehu nohavice som si kúpila len jedny, nosila som rozopnuté rifle, maskované opaskom 😀 lebo nikde nemajú pekné tehu rifle, no a teraz je našťastie horúco, tak chodím v sukniach, a kúpila som si tenké nohavice na šnúrku. Už som s nakupovaním skončila, sept.-okt. sa mi neoplatí kupovať nové tehu nohavice, u nás po 1. neni ani výber a po 2. tie biedy čo u nás predávajú sú strašne drahé.

zuzu13
25. júl 2006

pozri sa na diskusiu tahuľky a mamuľky II, str. 160,161 sú tam stránky tak sa kukni 😀

sunny6
25. júl 2006

baby ja som pocas celeho tehotenstva kupila len 2 tehot.tricka a 2 podprsenky,inak tu v UK su dost velke zeny,tak mi stacilo kupit vacsie oblecko a nemusela som ani daleko chodit 😉 sirsie gat som nosila pod bruskom a bolo leto tak som vacsinou nosila volne saty 😎

katrin
26. júl 2006

akurát sme túto tému rozoberali včera na tehuľkách.. Na Slovensku je problém vôbec zohnať niečo za slušné ceny a aj dobré materiály... 😖

Osobne som bola nútená kupovať väčšie a pohodlnejšie veci takmer okamžite. Brucho som totiž mala opuchnuté ako balón už v 2.mesiaci (ale pozor, čakám dve, takže je to možno aj tým). Prvé tehu gate som si kúpila v sekáči - treba popozerať aj v nich, nájdeš tam schopné a väčšinou veľmi málo nosené veci

mucilienka
26. júl 2006

katakata,
ja tiez mam len jedny tehotenske nohavice, co mi usila svokra (strih ti mozem poslat, lebo su super) a jedno tricko, co mi kupila segra... a ostatne riesim vacsim cislom u normalneho oblecka...teraz je to dost v pohode, kedze sa vela veci nosi do gumky alebo strihnute pod prsiami...

alexandra
26. júl 2006

Ja som to riesila podobne ako katrin. Mam 2 sukne vacsieho cisla, nohavice co som nosila aj pred tehu - bokovky a tricka.. No a par siat kde sa mi este brucho zmesti.. Na dom a nosim velke tricka..

zuz11
26. júl 2006

ja mam jedny tehu saty kupene v 4 mesiaci... a jedny trojstvrtove tehu gate a jedny dlhe gate..... menzestraky si tietz budem kupovat ale mimi BA bo tu v bA je to hrozne drahe..... 😉 tricka a bluzky nosim maminine ta ma vacsie cislo ako ja a vcera som si kupila tehu topy kedze potrebujem mat aj nieco reprezentativne v praci 😉 ale mala som 20percentnu zlavu.. inak by som si asi nic nekupila.. triska svoje obleciem len ich mam akosi kratsie ako predtym 😀 zeby to bolo tym 5. mesiacom 😀

mysidlo
26. júl 2006

ja mam troje nohavice (rifle, letne, cierne slusne). Rifle su od Cinanov, letne z ma-ma.sk a cierne som zakupila v Londyne. Inak nosim len volnejsie a dlhsie tricka, saty prestrihnute pod prsiami, sukne spustene pod brucho. Na jesen si kupim len par slusnejsich topov do prace a som vybavena. 🙂 Ale asi nakupim mimo BA - kvoli vyberu, cenam a velkosti (36 maju malokde).

katrin
26. júl 2006

mysidlo, ja práveže vždy, ak nájdem niečo pre tehuľky, je to 36-ka 😲

mysidlo
26. júl 2006

katrin, no asi chodim do inych obchodov 😅 Mne vsetko pripada ako na slonov...

anetta
26. júl 2006

...tak kocky,ja som si chcela kupit jedny vazne pekne letne saty v ba,no ale ked som zbadala tu cenu ze 3400 sk tak som si to rozmyslela a pritom to boli obycajne take lanove biele saty,,takze myslim,ze ty butiky dobre zarabaju na tehotnych zenach,bo to oblecenie je strasne predrazene,,a este som sa chcela spytat na tie podprdy,,este som si zatial nekupovala,ale uz asi budem musiet 🙂 ,,musim mat nejaku specialnu tehotensku,alebo mi stacia iba take ake nosim len vatsie cislo?

zuz11
26. júl 2006

anetta, speci tehu su v tom ine ze nemaju ziadne krajky a take veci a nemaju kosiky presivane je to z jedneho kusu a je tam z vnutra taka vecicka na upevnenie tych vloziek 😉 a dalej maju hrube tie obopinacie ramienka alebo ako sa to vola 😀 jedna stoji cca 1000 sk a tak vcera som si ich iba obzrela a pockam si este pokial prsia dorastu a zatial mi stacia iba vacsie kosiky a to su dobre podprdy aj z mileticky 😀

katakata
autor
26. júl 2006

babublky len piste piste ja sa budem riadit podla vasich skusenosti...ja som len taka zaciatocnicka tehu a aj tak mam pocit ze som väčšia aspon dvojnásobne...nohavice ma na bruchu aj na bokoch tlacia a to som len v 6 tyzdni...chytila som hysak že budem jak slon...a ze kazdy mesiac budem musieť kupovatnove oblecka...

alexandra
26. júl 2006

katka klud, ja som sa uz v 8 tt nezmestila do nicoho, kupila som si 2 volne sukne a 1 saty a nosim ich doteraz.. A ani som este neprribrala, takze pokoj a nestresuj sa 😉

zuz suhlas.. Alebo take tie sportove podprsenky, lahucke balvnene, je to fajn 🙂

anetta
26. júl 2006

,,a ked uz sme pri tych podprdach kocky,,este sa chcem spytat,,tie na kojenie to su zase ine?,,viem ze sa daju nejak specialne odopinat ci co,,ale neviem presne,tak poradte prosim

zuz11
26. júl 2006

kati, to ti este odpuchne 😀

krissy1
26. júl 2006

Ahojte,neda sa mi nepridat

ja som v 7 tt a uz teraz musim ist menit satnik.Nosila som to velkost 40-42.tak teraz neviem,do coho sa ako slon vmestim.Ale zatial to riesim suknami.A neviem si predstavit,co budem nosit v zime,ked bude zo mna mamut 😉

zuzu13
26. júl 2006

Čaute baby, tak ja chodím v kraťasoch a "detvianskom tričku. Všetko na brušku mi vadí. Som zvedavá v čom idem od pondelka chodiť do práce 😀

mucilienka
26. júl 2006

zuzu, v detvianskom tricku 😀

zuz11
26. júl 2006

krissy maju take ze tehu menzestraky 😀 a aj tehu rifle 😀 takze nezamrznes 😉

krissy1
26. júl 2006

😀 😀 😀
mne sa manzel smeje.Ja co som netznasala sukne,teraz v nich existujem kazdy den 😎

zuzu13
26. júl 2006

No, to nepoznáš detvianske tričko. Pupok holý predsa 😝

krissy1
26. júl 2006

zuz11 hej,ale na mamuta????
a zrovna v Nr urcite 😒

mucilienka
26. júl 2006

zuzu, viem, co si myslela.. preto som to napisala..

zuz11
26. júl 2006

krissy, no praveze v sali maju teraz vo vypredaji za 800 sk do konca augusta mamutie 😀

zuzu13
26. júl 2006

No ja po tej prestávke bez netu som nejak asi pomalochápavá. Už chňapem ako si to myslela 😅

tweety22
26. júl 2006

baby, ja som bola vcera na mileticke a maju tam krasne veci, ja som si pokupila take dlhsie pekne tricka, su akurat vhodne do prace... a ked nebudem tehu tak ich aj tak mozem nosit... jedine vidim problem s nohavicami, ale to skocim ked to budem potrebovat asi do rakuska, v H&M a v C&A maju krasne tehu veci za relativne fajn ceny 😎 inak mileticka to isti ak xcete daco usetrit 😀

zuz11
26. júl 2006

ja gate a saty iba v sali kupujem, tam niekde to aj siju a je to lacnejsie ako vo velkych mestach 😀

anetta
26. júl 2006

krissy,,aj ja som z nr a viem ako tazko sa tu nakupuje,a hlavne tehu oblecko,,jedna predajna bocianik a to je vsetko,bola som tam,ale nic som si tam nekupila

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre