Kedy ste začali kupovať a nosiť tehotenské oblečenie?

katakata
25. júl 2006

baby, rada by som vedieť kedy (v ktorom mesiaci) ste začali kupovať a nostť tehotenske oblečenie....ak máte dajte nejake typy na dobre obchdiky (v BA)s primeranymi cenami,respektive linky na e-shopy.

ninocka
7. sep 2006

aj ked dajme tomu , ze by to bolo lacne ale co keby mi to nesedelo skrine mam plne a zbytocne by mi to zavadzalo

ninocka
7. sep 2006

simcas a co si chces kupit

simcas
7. sep 2006

ninocka - uz nic 🙂 zhanala som nejake rifle, ale uz mam tak som happy ! 😀

ninocka
7. sep 2006

tak sa z nich mozes tesit

simcas
7. sep 2006

ved tesim, tesim....

miss
8. sep 2006

Baby ja som si v Tescu kupila pekne cierne nohavice za 799 mali vyber z troch, skoda, že rifle na vyber neboli, skuste mrknut tam.

krissy1
8. sep 2006

miss a boli na traky???

miss
8. sep 2006

krissy-nie neboli ty chces na traky?ja som praveže chcela bez..k nim možes rozne pulovriky a tak a ked mas traky už toho vela sa neda nakombinovat:( na traky už ani nikde nevidno, akurat v maderne mali za 1990 rifle.

danii
8. sep 2006

ja tiez radsej bez trakov. tie mi vyslovene zavadzaju .....

miss
8. sep 2006

danii-tiež vravim dost mi je horuco odkedy som teho a neviem si predstavit že by som mala na sebe este jednu vrstvu furt..blee, potrebujem volnost inak tehu nohavice su slasť žiadne gombiky, zipsy 😀

danii
8. sep 2006

hi-hi. lenze mna praveze rozculuje ta guma. mam rifle, kde je ta guma tahana nad brusko. nie som na to zvyknuta, nosila som len nohavice bokovky. aj sukne. no a teraz toto, mierny sok 😀 ale zvykam si a ked je moc zle, tu velikansku gumu jednoducho stiahnem dole. aspon na chvilu 😀

miss
11. sep 2006

hej to je divne su prilis vysoko s tou gumou 😀 😝 , ale aspon nemame holé kríže 😀 vždy som nosila bokovky a okolie ma za to vždy drbalo, že hole križe jááj, vies ako... 😀 ale v týchto teplých dnoch sa v takých gatiach este pekne da spotit 😖 ale paci sa mi ta pohodlnost roztahovania sa a nicoho nezavadzania 😀

yesno22
11. sep 2006

miss, v tescu tehu-nohavice? a v ktorom? 😕 surne uz potrebujem nejake nohavice a nestaci mi kupit vacsie cislo, nesedia mi ☹

miss
11. sep 2006

yesno v starom tescu na hlavnej pri veciach znacky Cherooke maju aj 3 druhy tehu nohavic, hned pri skusobných kabinkach, M, L, XL, paradne.

yesno22
11. sep 2006

ako je mozne, ze som prehliadla...ved to tam tusim mali vzdy, asi aj u mna zacala ta tehu-demencia, co spominali baby 😀 vdaka

katakata
autor
11. sep 2006

mati skus pobehat sekace je tam kopa peknych tehu nohavic a celkom zachovanych, baby to tak neznosia a zbytocne potom budes susit nohavice co vynosis len par mesiacov. ja som dnes v robote mala prvykrat tehu rifle (zo sekaca za 200 sk) ale bolo mi v nich horuco

miss
12. sep 2006

yesno-mrkni sa uvidis ci sa ti budu pacit

katka-ja som to tiež skusala najskor v sekacoch, pobehala som ich dost, ale bezvysledne 😒 nikde tehu nohavice nemali, iba na jedne som natrafila, ale boli mi kratke, velkost 36 inak pekne sportove za 289sk, urcite maju v sekacoch lepsie ceny, ale nie vždy je dostat, žial.

zuz11
12. sep 2006

ja som super tehu rifle zohnala na hugo miletic v BA a z 500sk ukecala na 400 😀

dorotka
12. sep 2006

zuz este mam k tomu otazock mali aj S mne boli na kolarku M obrovske ☹

dorotka
12. sep 2006

inac kocky niekdo tu spominal obchod mol22 na obchodnej mali tam nohavice len bez trakov tie s gumou ale mali rozne strihy od uplne elegantnych po kapsacove 😉 stali myslim od 900 (tie boli tensie) po 1200 😉

zuz11
12. sep 2006

dorot, no ja si tiez vsade kupujem xs alebo s ale tu som potrebovala Mko co som bola ohurena 😀 a praveze mali skor vtedy same Mka a asi iba jedny Lka 😵 treba ist vyskusat 😉

dorotka
12. sep 2006

no ved pojdem vramci stretka 😉
inac kocky katrin to uz viackrat spominala shockej predajna ma aj tehotenske gate a oni maju aj menzestraky na traky moja kolegynka ich mala a bola velmi spokojna mali vzadu gumicku a dva rady gombikov tak sa dali prispobovat v Ba su v poluse ale su aj v trnave takze mozu byt aj v inych mestach v nakupnych centrach 😉

zuz11
12. sep 2006

dorot, ja som si skusala rifle na traky tiez mali dva rady gombikov a taku tu gumu ale zhodnotili sme ze nie su pre tehule s velkym bruskom a vo vysokom stadiu tehu 😀 proste nebola sanca sa da nich do konca zmestit a vyzerala som v nich taka gulata ako monter 😀 napr ako labude v vesnicke 😵

adetka
12. sep 2006

Ja som si tehu nohavice kupovala v tome Mole22... na zaciatku Obchodnej... kupila som si rifle a mensestraky bez trakov... na gumicku, ktora sa da utahovat a prisposobovat brusku... velmi elegantne... mozem odporucat... mi az zavidia, ze take maju pre tehotne... 🙂 ... na traky uz nechcem... mam velikanske prsia... 95D... a tak by som v nich vyzerala ako guliskooooo 😀

dorotka
12. sep 2006

no ona mi ich nosila dva tyzdne pred porodom rifle su trosku ine ako manzestraky tie povolia 😉

zuz11
12. sep 2006

no ja uz asi ziadne gate kupovat nebudem 😀 v sali som si kupila blede a modre rifle a v BA cierne rifle na hugo miletic a jedny cierne slusne v mame, takze som dobre zasobena gatami 😀

dorotka
12. sep 2006

tu salu ti zavidim v pb maju len za bratislavske ceny ale ja zas nechcem aj tak vsetko rifle v zime su mi lepsie teplejsie gate pojdem este to tesco omrknut

zuz11
12. sep 2006

dorot, tak to ja budem v zime asi vacsinou doma 😀 a sem tam autom niekam vybehnem 😀

masinka
12. sep 2006

teplaky to istia 😉

zuz11
12. sep 2006

nop u mna je problem ze ma teplaky tlacia 😀 kupujete si neake extra?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre