Kedy ste začali kupovať a nosiť tehotenské oblečenie?

katakata
25. júl 2006

baby, rada by som vedieť kedy (v ktorom mesiaci) ste začali kupovať a nostť tehotenske oblečenie....ak máte dajte nejake typy na dobre obchdiky (v BA)s primeranymi cenami,respektive linky na e-shopy.

masinka
12. sep 2006

Nie, znarodnila som manzelove 😀

zuz11
12. sep 2006

no ale tak na cvicenie nemozem ist v manzelovych predsa 😵

miss
12. sep 2006

ja som vyberala teplaky asi hodinu 😀 😝 vsetky mali taku hrubu gumu až som natrafila na uplne lahucke take akoby tanecne maji tenucku gumku velmi prisposobivu kupila som ich v obchodnom dome Hasso 130 Sk tak s nimi sa dobre pobehuje po byte 😀 a este mam jedne super, ale zo Sardinie bez gumky tie su uplne najpohodlnejsie su z elastickeho materialu to akokeby ste nic na sebe nemali.

zuz11
12. sep 2006

miss, hmmm uz len ze kde ich v BA najdem 😀

miss
12. sep 2006

zuz- nooo tie prve som videla u viacerých čínakov..skus tam urcite aj v Blave su rozšírení šikmooki ako vsade :D raz som tam v BA zabludila na jedno trhovisko už neviem kde to bolo 😖 a tam mali kadeco ale to už bolo davnooo pred teho to som mala 50 kg a v pase 58 cm 😀 lebo ked som sa opýtala ludi kde je hlavna ulica a ako sa tam dostanem som ich celkom pobavila 😀 že hlavna je v podstate vsade, mi v KE to tu mame jasne vyclenene 😀 😀, ale aj tak si myslim, že v BA mate vacsi vyber, len komu sa chce tolko chodit s bruchom a hladat že jo...

zuz11
12. sep 2006

miss, no asi tak hugo miletic to bude 😀 len nemam akosi zaludok moc sa tam motat a prehrabavat v tych handrach 😀

dorotka
12. sep 2006

zuz aj ja nosim manzelove niektore su uz zababrane od farby tak sa mi doma smeju ale je to pohodlne na cvicenie by som si dala jeho ale tie najslusnejsie 😉

masinka
12. sep 2006

ja som minuly tyzden v Exclusive kupila manzelovi za 115 sk teplaky s tym, ze zatial ich nosit budem ja a az schudnem, tak budu uz definitivne jeho 🙂

kvakynka
27. sep 2006

neviete mi poradit nejaky tehu obchod v petrzalke? vcera som si kupila jedny nohavice za 1300 sk sa som z toho este stale hotova ☹ diky moc

dorotka
27. sep 2006

kvakynka aku mas velkost?

kvakynka
27. sep 2006

hm, no pred tehu som nosila 44 a teraz co som si vcera kupila su xl, ale su mi este dost volne

katrin
27. sep 2006

kvakynka, ak chceš, mám troje nohavice na predaj v tej veľkosti.. mne je to malé kvôli tomu, že mám veľké brucho.. a pre maminy s dvojkami veľmi nemyslia s oblečením... 😒

dorotka
27. sep 2006

a mas najlepsie riesenie 😉

kvakynka
27. sep 2006

diky moc katrin, si zlata, ale teraz uz mam tiez troje nohavice, ja som si vsak chcela este nieco kupiat na vrch a nejake teho podprsenky a nohavicky

katrin
27. sep 2006

kvakynka.. tak nič.. keby si ale chcela, visí to u mňa v skrini 😀

dorotka
27. sep 2006

kvakynka nieco na vrch som si kupila na mileticke a podprsenku tiez este aj v tesku nieco maju ale je to drahsie ako na mileticke

kvakynka
27. sep 2006

skusim este tesco, teraz ma napadlo, ze som tam fakt nieco videla 😀

dorotka
27. sep 2006

a na obchodnej ten spominany mol 22 ale aj tam su nohavice za 1100 tak neviem po com su tam bluzky

peha
27. sep 2006

ja mam tiez problem s teplakmi, tak som na pobehovanie po byte manzelovi znarodnila cg - ceple gace - proste dlhe panske spodky, ktore su mi akurat fajnovo volne. a pruser je v tom, ze niekto zazvonil pri dverach a ja som v tom otvorila, no a tie gate maju aj otvor na pipika, ktory mi tam nejako volne visel a plantal (ten otvor) a ta navsteva len kukala a kukala a potom mi doslo, kolko bije, tak som sa sla prezliect 😀 😀 😀
jeho teplaky su mi zatial velke a hrube, tak chodim v takom tehu pyzame s kacickami a psikmi po byte 😀

katakata
autor
27. sep 2006

dorotka prosim ta a na mileticke maju speci tovar pre tehulky? ked hej tak ktory stanok...ja tam moc nechodim neznasam tu trthovu naladu a smrad

danii
27. sep 2006

na mileticku by som sa asi nevybrala..... podobne som na tom ako katakata

husenka
4. okt 2006

Ono to tehuoblačko stojí faktt jak pre dvoch 😉

dorotka
4. okt 2006

katakata v jednom maju rifle ale to ja neviem kde to vie zuz
tam kde som bola ja mali len tuniky je to pri tej stredovej ulicke ktora vedie pomedzi tie ostatne v strede maju elekro a v za rohom od toho elektra tie tuniky ja to asi fakt nakreslim lebo neviem vysvetlovat

katakata
autor
4. okt 2006

dorotka dik ztbehnem tam asi ja uz fakt nemam skoro vobec co nosit a teraz jak sa ochadilo tak to bude este horsie...neviem si predstavit co bude v decembri aku vetrovku na seba natiahnem

kasis
4. okt 2006

Baby, vy mate aspon na vyber, ale u nas je nic a este raz nic.
Ja asi znarodnim v zime manzelovu bundu ( sice neviem ako v nej budem vyzerat???)a radsej kupim jemu novu, pre seba sa mi asi neoplati novu bundu na 4 mesiace kupovat.

ninocka
4. okt 2006

kasis ved to na styri mesiace sa ti to neoplati alebo pripadne nejaku lacnu trhovu

kasis
4. okt 2006

Ved ja som nad novou ani nerozmyslala, manzel ma asi 3rocnu, uz mu treba novu, tak stara sa est da nosit, nosil ju len do prace a rukavy dako zakamuflujem 😀

ninocka
4. okt 2006

ale ved ano chvilu vydrzis

miss
4. okt 2006

Dneska som videla v Tescu tehu rifle hnedej farby za 999 sk, ale rozmyslam ci mi ich este vobec treba na 3 mesiace 😅 , keby boli modre tak beriem, mali tam aj tehu sukne, ale nejako s ami nepacili 😝

milulu
24. okt 2006

Ahojte tehulky, aj ja mam podobny problem s tehu oblecenim. Este sa sice nejako vtesnam do poslednych rifli,ale bez gombika...Ale v Novych Zamkoch, ani v Suranoch (do NR sa tak lahko nedostanem) som este ziadny obchod nenasla. A prave vcera prestahovali niekam, alebo zrusili obchod Pavla fashion...Ak by ste niektora vedela kam je prestahovani,alebo o nejakych dobrych sekacoch, dajte tip... Dakujem a zelam pekny dnik ... 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre