Kedy ste začali kupovať a nosiť tehotenské oblečenie?

katakata
25. júl 2006

baby, rada by som vedieť kedy (v ktorom mesiaci) ste začali kupovať a nostť tehotenske oblečenie....ak máte dajte nejake typy na dobre obchdiky (v BA)s primeranymi cenami,respektive linky na e-shopy.

zuz11
26. júl 2006

icha, ja si koncom augusta kupim menzestraky.. bo je rozdiel ci dam 800 alebo 1200 az 1400 😀 a ja v sekacoch nakupovat absolutne neviem 😒 uz som v nich bola asi sto krat a nikdy nic tak tam uz ani nechodim 😖

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mysidlo
26. júl 2006

icha, tak daj prosim tip na nejaky sekac s tehu oblecenim, prip. s detskym.
diky 🙂

zuz11
26. júl 2006

icha, no ved ja budem v siestom na konci augusta 😀 ja proste neviem ale som clovek co v sekaci nakupovat proste nevie... nepomozem si ☹

sylvie
26. júl 2006

mysidlo, skus pozriet mimibazar.sk, tam mas aj tehu aj pre deti.. aj nove, aj nosene.. 😉

katakata
autor
26. júl 2006

zuz ja tiež neznasam nakupovat v sekacoch neznasam ten smrad a prehrabavnie ale obcas zajdem ked som financne na tom zle asurne niecopotrebujem...ako napr toto leto

zuz11
26. júl 2006

tak az tak zle na tom nikdy nie som.. aj ked pokusov tam kupit nieco bolo vela nikdy ic tak uz ich ignorujem....

katrin
26. júl 2006

baby, keď už spomínate mimibazar.. Mám otázku. Sú tam baby, čo odmietajú posielať veci na dobierku, chcú platbu vopred na účet.. kde mám záruku, že mi to ona naozaj pošle ??? ja viem, je to o dohode, ale veď predsa dobierku ti na pošte nedajú skôr, ako nezaplatíš.. tak to nechápem 😕

sylvie
26. júl 2006

katrin, vacsina nechce posielat na dobierku.. vraj s tym nemaju dobre skusenosti.. asi si niekto objednal a potom nevyzdvihol.. ja som zatial vzdy dopredu platila a v pohode vsetko doslo.. nakupuj len od tych co maju hviezdy..

katrin
26. júl 2006

sylvie: dík, ale asi na toto nie som.. Nejde síce o veľké peniaze, ale nemusím ich vidieť a dokonca ani tovar... 😉

krissy1
26. júl 2006

tiez som nejako mimo s tej stranky,zda sa mi tam vsetko na kopu a mis mas 😲

zuz11
26. júl 2006

preto si kupujem veci iba v normalnych obchodoch a iba par kusov 😀 take sekace a bazari ja nemusim 🤐

krissy1
26. júl 2006

sekac este asi v poho,ved uvidim,ale cez PC a hlavne oblecko,ktore musim skusat 30 krat a potom si nejake nohavice vyberiem,nie preto,ze by som bola rozmaznana,ale preto,ze su mi konecne dobre ako na bokoch,tak aj na dlzke 😝

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexandra
26. júl 2006

katrin pisala som si s jednou, ze sa jej stalo ze jej behom tyzdna z 5 poslanych balickov nezaplatili 4 baby, a to je hned 200 sk... Ja som platila vopred a vzdy prislo vsetko ok 🙂

mysidlo
26. júl 2006

ja tiez nie som fanusik nakupovania cez net. Musim to vidiet a najlepsie aj vyskusat. Takze ja ak sekac, tak murovany. 🙂 Okrem toho mimibazar mi pripada dost neprehladny...
Icha, diky za tie tipy. Petrzalka je pre mna sice dzungla, ale ak budem mat cestu a chut, tak to tam pohladam. 🙂
Pocula som aj o nejakom dobrom sekaci s detskym oblecenim v Karlovke. Neviete niekto, kde to tam je? Dik

silvinka
29. júl 2006

babule ak mozem poradit a nikto to tu predomnou nespomenul ak chcete zohnat pekne,lacne a kvalitne tehu oblecko treba skocit do hm v rakusku tam maju super vyber za normalne ceny

inak pri prvom som tehu oblecko potrebovala az od konca teho mesiaca a teraz uz nosim tehu veci a to som len v 17tt
uplne vam postaci par veci, ja som mala a teda stale mam jedny tenke nohavice cierne cize sa daju pouzit aj ako spolocenske v pripade potreby,jedny letne nohavice,jedny rifle na traky, 2 tehu tricka,a nejake 2 bluzky , tento rok som si dokupila tehu plavky a jednu suknu a myslim ze pri kombinovani s draheho trickami prezijem aj toto tehu s touto trochou oblecka 🙂

chrobaak
29. júl 2006

mne sa straaaaaaaaasne pacia tehu veci, ked budem ja tehu, budem sa v tom velmi vyzivat... 😵 😵 ak budem mat za co... 😖

dorotka
29. júl 2006

chrobaak no ja mam dvoje saty od twigi tak tie vyuzijem a ak budem nakupovat nejake veci tak najradsej zase take ktore mozu nosit aj netehulky az na nohavice tie budem kupovat aj klasicke tehulkovse

sykorka
29. júl 2006

ahojte... no, ja som nakupila už pár detskych veci z minibazaru.Tiež som platila dopredu a na učet.Aj ja som sa bala,že či to príde.Prišlo mi všetko a baby,ktore mi to posielali boli velmi mile...

sykorka
29. júl 2006

No, a k tym tehu veciam... Ja som si len včera kúpila dvojo tehu nohavic.V obchode som nechala 1800sk.Už som bola nešťastná,že sa do ničoho nezmestim.Nebola som ochotná platiť toľko peňazí za tehu oblečenie,ale môžem vám povedať,že dnes som ich mala oblečené a bolo to super.Nič ma netlačilo a cítila som sa super.Takže sa určite oplati niečo investovať aj do tehu veci a nie len do lacných sice vacsich veci...

chrobaak
29. júl 2006

hm, sykorka.... v BA dostanes za 1800 jedny gate... tak sa tes, ako dobre si nakupila 😀

sykorka
29. júl 2006

Ano,viem... Budem sa tešiť 😀

chrobaak
29. júl 2006

😀 😀 😀

mumy
1. aug 2006

Cafte vsetky cakatelky babatiek. s tym oblecenim musim s Vami suhlasit, je to hroza nad hrozu 😖
Ja som zatial v stvrtom mesiaci a uz mi dochadza satnik. V auparku su dva obchodiky pre tehontne ale tam to stoji majland...... Ja som si kupila v meste na medenej jedny nohaviece a taku krasnu bluzku. Myslim ze sa ten obchodik vola sedmokraska alebo tak nejak. A ozaj maju aj second-hand tehotenskeho celkom zaujimave, este tam zbehnem ako sa mi zvacsi brusko, hlavne na rifle..... 😀

nelika666
1. aug 2006

ja som bola na oblecenie v polsku.. kedze v presove sa mi to zdalo dost drahe takze som si nakupila dvoje nohavice, suknu aj bluzku. nejake tricka som si kupila aj v normalnych obchodoch - nastastie su v mode volnejsie tricka

icha5
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stonozka
17. aug 2006

Ahoj mummy, kde v Ba je ten second hand o ktorom píšeš, celkom ma to zaujalo, asi by som tam skočila... 😉

katrin
17. aug 2006

stonozka, ja som moje tehu gate kupovala v sekáči na Obchodnej asi v strede oproti Beponu v takej novej prístavbe.. Dobré veci mávajú aj na Mýtnej (kedysi tam bol svadobný salón) - tam majú dokonca jeden celý stojan s tehu vecami.. Odporúčam ale pochodiť viac tých sekáčov, pretože nie všade majú tehu veci.. treba sa rovno spýtať predavačiek, nech sa nezdržiavaš 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre