Kedy ste začali kupovať a nosiť tehotenské oblečenie?

katakata
25. júl 2006

baby, rada by som vedieť kedy (v ktorom mesiaci) ste začali kupovať a nostť tehotenske oblečenie....ak máte dajte nejake typy na dobre obchdiky (v BA)s primeranymi cenami,respektive linky na e-shopy.

mimec
30. aug 2006

Ja som dnes pred skriňu odhodila troje nohavice, čo mi už akosi nesedia a som zvedavá, čo si idem kúpiť, ked v pondelok nastupujem do školy.
Neviete kde majú niečo fajn v Žiline alebo Pov.Bystrici? Dík.

dorotka
30. aug 2006

mimec tak toto by aj mna zaujimalo co tak napisat do tej povazsko bystrickej temy mozno niekto zareaguje 😉

naiki
30. aug 2006

Závidím všetkým, čo len teraz zahadzujú nohavice, ja už mesiac vleziem len do tehu. 🙂 A mám až jedny (ináč čierne Maderna za 1300 - zatiaľ som s nimi veľmi spokojná), takže ráno aspoň žiadna dilema, že čo na seba. 😉 Ináč v BA ozaj chabý výber, Mothercare rifle za 3tis. - nech si nechajú. V piatok idem do Viedne, tak verím, že si šatník trochu rozšírim...

hudy
30. aug 2006

Je normálne, keď už teraz nezapnem niektoré nohavice? Veď som len v 9tt. A keď sedím, musím mať všetky rozopnuté 😒 A to som na váhe zatiaľ nepribrala ani len pól kila.

katrin
30. aug 2006

hudy, to záleží od veľkosti tvojej maternice.. nafukuje sa ti bruško, ja som nič svoje nezapla už cca od 8tt 😉 a do 18tt som nemala ani kg navyše

dorotka
30. aug 2006

naiki ja som sa dotera drzala len preto ze vela nohavic som mala vacsich ako som bola ja 😉
hudy ak ti boli tesne tak je to uplne normalne 😉

hudy
30. aug 2006

Ďakujem Katrin. Môj otec hneď vyletel s tým, že budeme mať dvojičky, lebo môj starý otec bol z dvojičiek. Ale to ukáže až UZV za 2 týždne. Ako si sa s tým Ty vyrovnala, keď Ti povedali, že to budú dvojičky?

katrin
30. aug 2006

hudy, IP

jj2202
30. aug 2006

mozno to vyznie blbo, ale mna tlacia vsetky rifle... otrasne. nosim len snurovacie gate 😕

kvakynka
30. aug 2006

ahojte, ja som tu dnes prvy krat... som v 12 tt a tiez zapnem len niektore nohavice 🙂)) uz som si kupila teho rifle, len cakam na ich skratenie 🙂))

mimec
30. aug 2006

babenky neviem ako mám doma povedať že som v tom, viem je to asi smiešne, ale doteraz to bolo ešte také akože sme si to s manželom užívali, 😲 ale už by bolo načase oznámiť to ďalej. 😅 V práci to už vedia, aj niektoré kamošky.
Ale doma, no neviem ako to zoberu lebo v pondelok nastupujem do školy a dorábame si domček.Máte nejaké skryté ťaky??????? 😔

dorotka
30. aug 2006

mimec ved nemas sedemnast budu sa tesit na vnuca
ja ziadne tahy nemam musela som to oznamit velmi prudko lebo den predtym ako mal brat promocie som bola na pohotovost a to som musela oznamit preco nejdem brachovi na promocie 😉

mimec
30. aug 2006

No tak to ja asi nezvládnem, budem musieť niečo vymyslieť v tom zmysle, že nedvíham ťažké veci, niekto sa spýta prečo????? A je to vonku.....ja som ale koza....boli šance, ale ešte sa mi to nezdalo to pravé orechové.

simcas
7. sep 2006

Ahojte babulky, ja sa tak tesim, dnes som konecne dostala tehu riflicky, su sice zo sekaca, ale nevadi, este trosku su mi velke, ale daju sa velmi dobre upravovat, takze teoreticky by sa uz dali nosit... ale nebude to blbe?? Este take brusisko nemam, tak mi je to trosku take smiesne , ze tehu gate a brucho - kde je ??? ale je tam - podla toho, co si obleciem. V rifliach je ale take smiesne 🙂

katrin
7. sep 2006

simcas, ide o to, aby si sa citila pohodlne... 😵 naco sa "snurovat" do normalnych gati, ked môžeš mať pohodlné? 😀

masinka
7. sep 2006

simcas
ja som nosila rifle na traky (nie vyslovene tehu, ale take dost volne) aj ked som nebola tehu, (teraz koncim siesty mesiac a su mi uz len tak-tak), kamarati si vzdy zo mna kvoli nim robili srandu, teraz sa smejem ja ked niekto akoze vtipne zahlasi ze ci som tehotna a ja ze hej 🙂

simcas
7. sep 2006

Katrin - diky 🙂 , ved toto si myslim aj ja, lebo dnes kolegyne mrkotali, ze sa im to na tehulkach nepaci a bla, bla - ved som im povedala, ze nejde o to, ze ci paci alebo nepaci, ale ako sa citim ja a ostatni nech si myslia, co chcu... no nie ? Ja sa prave tesim, lebo vynosim aj veci, ktore by som si uz nedala, lebo brusko sa tam nezmesti a tie rifle vsetko zakryju, kedze su na traky. Aj ked mne sa viac pacia take s tymi elastickymi pasmi, ale bola som rada, ze vobec nejake som dostala - totizto dat za rifle 1850,- v specialnych obchodoch a dat 120,- v sekaci ... 🙂 no, nepotesi to srdce? Zvlast, ked viem, ze potom budu uz len v skrini lezat...a boli posledne a jedny jedine, no tak to si nenecham ujst..

simcas
7. sep 2006

Masinka - mne pozicala kamoska take zlatucke, tiez netehotenske, ale uz mi boli male, vliezla som do nich, ale cez brucho uz tlacili, tak to radsej nie... a bolo to vcera a dnes natrafim na tieto, tak sa idem zblaznit od radosti ! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dorotka
7. sep 2006

no mna tie netehotenske uz zacinaju tlacit a tak zhanam o dusu tie tehotenske
inac bola som na tom kolarku v Ba a kde maju tehu rifle pre tehotne za 420 a skusala som M a bohuzial mi boli velke nielen cez brucho tam sa to dalo stiahnut ale aj na inych miestach takze kockach ktore boli pred tehu S neodporucam 😠

masinka
7. sep 2006

kaslat na kolegyne
mne zase svokra zahlasila, ze je nechutne ked ma tehulka obtiahnute tricko ☹
proste vsetkym nevyhovies 😉

katulka11
7. sep 2006

ahoj baby, tak ja mam tiez taky problem. Vsetky nohavice male, ale komplet vsetky. Iba jedny co este ako-tak zamaskujem - gumičkou stiahnem gombik a dierku 😎 Našťastie som aspoň v lete niečo vynosila ale teraz? Kúpila som si jedny rifle, nie tehotenské ale dosť bedrové takže tie sú v pohode a toť vsetko. A čo je najhoršie, keďže nerastie len bruško ale aj prsia tak v 85% mojich tričiek vizerám jak detvianec 😀

terqa
7. sep 2006

ja som riesila zatial viac sportovymi nohavicami, take rifle so sirokou gumou na pase, alebo gate s so sirokou gumou na bokoch, ale vsetky maju klasicke zapinanie, tak ma pomaly, ale isto zacinaju tlacit...

simcas
7. sep 2006

dorotka, aj tieto su M, ale este porastieme ... 🙂 dufam... a ked sa to vzadu stiahlo, tak su ok, a daju sa povolovat az do buduceho septembra.... 😀 ale nam staci aj do februara 🙂 potom budu uz mozno aj male 😉
masinka - mne sa nahodou take tricka pacia - volakedy nosili tehulky take stany ako hrom siroke ... mne ta moda vyhovuje teraz, len sa mi nepaci, ked trci hole brusko uz v takom 8.- 9. mesiaci , zda sa mi to krute voci babu, akoby nebolo chranene nicim ☹ chudatko, ale to je vec vkusu... no, ale mne to nehrozi, lebo v januari a vo februari urcite nebudem chodit s holym bruchom... 😀

dorotka
7. sep 2006

ono to skor mne odstavalo okolo stehien a moc sa krcili a vzadu na zadku to brucho by mi nevadilo proste bolo to vidiet ze mne nie su dobre

masinka
7. sep 2006

teraz je nahodou super moda, nosia sa same take siroke tricka, kym pupcek fakt netrci, ani nerozoznas tehulku od netehulky 🙂
u Huga Miletica som si kupila par krasnych volnych triciek a vsetky kolegyne mi ich zavidia (keby niektori nasi snobi vedeli odkial ich mam, ani na uz nepozdravia).
inac asi to bolo aj niekde v tejto teme na zaciatku, ale ked zlyhaju sekace, skuste ja mimibazar a podobne stranky 🙂, mozno nie su tehu gate za 120 sk, ale urcite daju aspon 50% zlavu

simcas
7. sep 2006

No, ved, ked si sa v nich necitila dobre, tak radsej nie, ja som uz mala toto tretie na sebe, tak som to vedela porovnat... Prve som si skusala v nejakom 14tt, co brucho este nebolo nic moc, ale vyzerala som v tom otrasne, napchala som na brucho vankus, ale ked som zistila, ze to nepomohlo a stale to vsade odstava, vratila som ich znamej - ze asi taka nikdy nebudem - a to boli este nepovolene na bokoch. Potom som si merala tie male a tieto tretie sa mi zdaju ok, aj sa v nich dobre citim 🙂 tak som rada...

simcas
7. sep 2006

Masinka - ved citala som aj bazar, ale ked som sa bala po tych skusenostiach, ci sa trafim do mojej velkosti, na obrazku to moze byt ok, ale nemusi to sediet zas na mne... tie male sa mi zdali take supeeeeeeeeeeer a boli male... a tie velke boli velke a tak .... 🙂

ninocka
7. sep 2006

simcas
inac ja som si v rakusku skusala strasne vela tehotenstych nohavic a ani jedny mi nesadli

simcas
7. sep 2006

ninocka, no vidis, najlepsie je to odskusat a nemusis sa trapit potom, co s tym, ked to objednas a nebude to dobre... 😉

ninocka
7. sep 2006

po tych to skusenostiach by som si neobjednala nic

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre