Kedy ste začali kupovať a nosiť tehotenské oblečenie?

katakata
25. júl 2006

baby, rada by som vedieť kedy (v ktorom mesiaci) ste začali kupovať a nostť tehotenske oblečenie....ak máte dajte nejake typy na dobre obchdiky (v BA)s primeranymi cenami,respektive linky na e-shopy.

funny
24. okt 2006

ahoj dorotka, na piatej strane si spominala (12. sep 2006 o 10:58), ze vies o predajni, kde maju mancestraky na traky? lebo ja hladam, sme sice mimo sk, ale hadam sa niekedy dostaneme. inak je neviem, h&m a c&a mam obehane (to tu mame), ale nejako im neviem prist na chut. gate na traky vobec. len jeden strih - rifle, ale nic moc.

dorotka
24. okt 2006

funny shocker alebo tak nejak sa to pise je to v poluse vedla kenvela naproti kusok od popolusky viem ze ta predajna je aj v trnave ale neviem kde presne

funny
24. okt 2006

dik dorotka, kuknem tam! ja som sice povodne z ba, ale uz tam vobec nemam prehlad.

bublinkajasminka
24. okt 2006

holky a kto mi poradí pekné tehu oblečko v Nitre????

milulu
24. okt 2006

Ahoj bublinkajasminka, jedna tehu predajna je sice len s riflovym oblecenim na Farskej ulici,ale az skoro na konci. Oproti je nejaka skola... O inom zatial neviem... 😉 🙂

deina
24. okt 2006

Milulu, ten obchod, co bol kedysi nad DM blizko Hlavneho namestia v Zamkoch tam uz nie je? Ja teda nesledujem obchody pre tehu, ale jedna predajna tam bola, na poschodi oproti zlatnictva.

bublinkajasminka
24. okt 2006

milulu - ale riflové zase moc nechcem .- niečo pekné - však kvôli práci musím

vavka33
24. okt 2006

bubli,si tehotna?

bublinkajasminka
24. okt 2006

vavka - veru škoda ale zatiaľ nie.......hádam sa to už skoro zmení...

mimec
25. okt 2006

Caute babenky, ja som zohnala tehu rifle, vpredu s našitou teplou látkou, ktorá sa dá priťahovať a povolovať s bruškom.Našla som ich u číňana za 450,- super že?? Môžem ich nosiť až do konca tehu.
A ešte niečo pre tie, čo nič "lacné" nezohnali - mrknite - www.mimibazar.sk

mumy
7. nov 2006

babenky, ja som uz posiadne tucna a mozem vam povedat ze normalne oblecko mi nesedi ani o tri cisla vacsie, ja som si kupila na traky nohavice v second hande v obchode sedmokraska na medenej ulici v centre mesta a maju tam aj normalne nohavice na gumku to ostatne nie je sekac len jedna cast dokonca aj tehu podprdy a kojenecke okolo styroch stoviek,kojenecke nocne kosele ja neviem podla mna mileticka je nebezpecna ked som citala ze sa nasli kontaminovane oblecenia nebezpecnymi latkami tak v tehu obdobi by som si to na seba nedala, nebudem predsa riskovat, radsej pozrem sekac alebo potom jedny poriadne nohavice na cele obdobie a je......

miss
7. nov 2006

mimec- tak to ma teda prekvapilo, že u čínaka si take nasla ja som sa už u tých cinakoch nahladala a nic take nikdy nemali 😅

mimec
8. nov 2006

miss, niekedy sa treba aj spýtať nie veľmi ochotných predavačiek, lebo nie vždy sú viditeľne vyložené, ale stojí to za to.Ja ich nosím už skoro druhý mesiac a sú stále ako šité na mieru.
Skúšala si ten: www.mimibazar.sk

tufa
8. nov 2006

Ahojky,
tak aj ja mam tie rifle od cinana, su fajn, akurat, ze kym som ich nevyprala tak som ich nemohla nosit, lebo švíky ma odreli do krvi 😒 Ale uz su v pohode. 🙂

expertka8
8. nov 2006

...ahojte maminy...nemá niektorá z vás záujem o tehu rifle???..predávam...

jj2202
8. nov 2006

ja mam, posli mi prosim foto na jj2202@stonline.sk vysku mam 177cm 😉

expertka8
8. nov 2006

..OK....keby mal ešte niekto záujem..sú v mojom modrom albume... 😉

papula
8. nov 2006

Ahojky babule chcem sa opytat ci ste neni nahodou niektora z okresu PD alebo priamo z PD ja by som potrebovala vediet ci niekde v tomto okoli je nejaky obchod pre tehu oblecenie,lebo ja som kusok od PD a v tom nasom meste su veci len na dlhe a chude baby ide ma porazit,lebo nemozem zohnat ziadne gate a tie co mam doma tak ich ltt natiahnem. 😵 Ak o niecom viete dajte vediet,lebo som zufala ☹

mimec
10. nov 2006

Ahoj papula, skús sa pozrieť na tú adresu, čo som dala vyššie a niečo si tam vyber z ponuky na ľavej strane oblečenie pre tehotné..Ja som odtiaľ tiež už nakupavala a môžem to odporučiť.Alebo skús v Hypertescu, niekedy tam majú super zľavy na tehu oblečko.
No je pravda, že nie v každom, napr.v Žiline nemájú tehu veci vôbec a v Prešovskom sa dá nakúpiť na celé tehu za babku.Tak skús.
A ešte sa musím pochváliť, bola som na tej cukrovke a O.K:vodička bola sladká a vôbec to nebolelo.

miss
10. nov 2006

mimec - pýtat sa predavaciek..no jo mas pravdu tie sa casto tvaria akokeby mali najhorsi den v živote 😀 ja už kaslem na teho veci ten mesiac a pol nejako vydržim 😝 😀 mam jedne tehu nohavice, ale je mi v nich už zima na nohy a zadok a tehotenske puncochy neviem zohnat už som prebrazdila obchody kade tade asi si kupim normalne a hore nastrihnem, lebo inak zamrznem.

papula- fakt skus to Tesco ako pisala mimec, ja som tam kupila tehu nohavice za 799 sk a minule dostali aj hnede tehu rifle za nejakých 999 sk urcite lepsie ceny ako v Maderne kde by si vysolila aj 2000 a nohavice, hrozne ako sa da zarabat na tehotných 😝

erika153
10. nov 2006

ahoooooooooj miss. ty si nocne vtaca???ja mam tiez tehu rifle a ja sa do nich uz dokonca nezmestim 😉 a na pancuchy este do nich mozem zabudnut haha 🙂 ako sa mas?

lblb
11. nov 2006

papula - ja som z Prievidze a tiez som sa uz trochu obzerala po obchodoch s tehotenskym oblecenim.myslela som,ze taky obchod bude vo Vtacniku,alebo aspon kedysi bol a potom o par dni som nahodne isla okolo Makyty(pri poste na namesti) a maju pred obchodom cedulu - detske oblecenie a tehotenska moda.ale vnutri som sa este mrknut nebola,ci maju nejaky lepsi vyber,zatial este nic nepotrebujem.mam 54 kg a nasla som doma vacsie mensestraky a celkom suce.

miss
12. nov 2006

erika- žial nocne vtaca 😖 neviem spavat a akosi už organizmus je z toho hotový 😝 dnes som skoro odpadla v Hypertescu, citim sa tak vseliak ani neviem cim to je ci tehotenstvom, tlakom, ci malo železa mam no otrava 😝 a ty?

inak baby ja nosim dookola jedne tehu nohavice a ak viete kde predavaju tehu puncochy dajte vediet lebo mam zadok fakt už ako kus ladu 😝 😅

erika153
12. nov 2006

ahojky 😉 miss. tak teba tu vidiet..ja mam cim dalej horsie dni. moj mi dnes vravel ze na mne vidi ze uz to nezvladam. uz som pribrala 18 kil mam neskutocne opuchnute nohy a nezmestim sa ani ja do tehu rifli take su mi akurat.. 😖 a nezapnem ani jednu bundu a preto mi je vkuse zima na brusko do frasa.. miss o takych pancuchach neviem ale skus si kupit elastaky take vacsie co sa daju natiahnut aj cez brusko s vysokym pasom, urcite maju 😉

miss
12. nov 2006

erika- ani ja to už nezvladam 😖 citim sa desne, nohy zatial opuchnute nemam, ale bundy tiež nezapnem len jednu jedinku XXL ja mam zatial navrch tých 10kg možno 11kg ako casto chodis do poradne?

erika153
12. nov 2006

miss ale ja tych 18kil tak lutujem, uz mam 75 kil a este pred tyzdnom som zapla jednu bundu ale uz ani tu.. kazdy treti tyzden mam poradnu v utorok idem zase a zajtra idem do mesta nakupit pre drobceka vecicky aby som sa trosku rozptylila. vies ake je to hrozne ,mat opuchnute nohy? mali by vyrabat aj tehu ponozky 😀 lebo ked si obujem normalnu normalne mi spravia okolo nohy otlak akoby som mala vo zveraku nohu ☹ a rifle su mi na stehnach uz napasovane, nechapem ako som sa mohla takto spotvorit..

miss
12. nov 2006

erika- tak z tývh kil mam depku aj ja a najma zo strii co sa mi porobili ja mam 70 kg teraz asi, pred rokom som mala 53 to je rozdiel co? jááj tak otlaky od ponožiek to mam stale..to je normal..a niekedy cižmy zapnem a a niekedy nie 😀

aktak
12. nov 2006

ja som mala pred rokom 50, a teraz uz dobre ze nejdem na 62 😖 dufam ze to pojde dolu 🤐

erika153
12. nov 2006

a kde sa ti porobili strie? na brusku? ja som tiez mala 54 ale uz asi preddvoma rokmi..ale mne by stacili vratit sa na mojich 57-58 kludne nepotrebujem menej mat. ale o to mi uz teraz nejde, ved to schudneme ale ide o tie problemy ktore s tym vznikaju. a kde mas tie strie? mne sa robia na zadku trosku na bokoch ale len take svetle nie fialove ☹

miss
12. nov 2006

erika- na brusku nie, ale ako mi rastie brusko tak po bokoch sa mi urobili ale dost take fialove a pod stehnami pri pipine až k zadku bleee 😝 a na stehnach hore nechapem preco, asi preto že som sa nenatierala a ten narast hmotnosti pre kožu je asi horor. Idem si lahnut a skusit zaspat rano vstavam 6.30 idem na diabetologiu hrozne s atesim 😝 papa bru noc..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre