Koľko vás stálo oblečenie v tehotenstve?

mystery7
27. feb 2009

Ahojky kocky,
kolko vas stala tehotenska moda - oblecenie, ktore ste si kupili len koli tehu? Nosili ste nieco z toho ja po tehu (ked vam ostali nejake kg navyse)?

pensadorcallisto
28. feb 2009

Ahojky...
my sme kupovali jedny nohavice s takym pruznym pasom. Stali 70 eu. Potom uz len jedno tehotenske tricko, take elegantne, to bolo za 30 eu... Mala som este 2 dalsie tricka roznej farby na ramienka, ktore sa vtedy- a myslim, ze aj teraz- dost nosili. Neboli priamo pre tehotne, ale na bruchu boli volne. Tie som si obliekla na cierne tricko a takto vzdy kombinovala. Ked bolo chladnejsie, tak rolak a na to niektore z tychto kuskov...
Tie nohavice su mi dobre aj teraz nakolko na bruchu je teplakova latka. Takze vsetko mozem vyuzit aj teraz. 😀

fialka76
28. feb 2009

Ahojte!
A ja mám dobrého mužíčka.Zobral ma do auparku,a kúpil mi elegantné nohavice,nohavice na traky,dve blúzky,podprsenku..a 7200Sk sme minuli.Čo už?Nebudem chodiť predsa do poradne atď len v teplákoch.Niekedy sa oplatí kúpiť niečo kvalitné.ha.Značka neznamená vždy aj kvalitu.

celine
28. feb 2009

Ja mam doma v skrini 3 tasky plne tehu oblecenia, co mi popoziciavali kamaratky, ale aj tak som si musela kupit dvoje nohavice a zopar triciek a tunik, lebo vsetko mi to je strasne velke. Tie tuniky a tricka som kupovala v obycajnych obchodoch, nie su to tehu veci. Zatial som minula asi okolo 5000Sk.

petra1985
28. feb 2009

myrusiatko no ved prekryvat moze ten pas.. ale potom zas ked sa do tych rifli nezapnes tak ti to je na prd lebo ti padaju alebo gombik trci 😀

myrusiatko
28. feb 2009

petra1985 - jáááj, tak to si myslela 😵 tak to je potom problém! V tom prípade môžu pomôcť traky 😀

petra1985
28. feb 2009

😀 😀 😀 😀 😀 tiez dobra vec

mima3
28. feb 2009

tehulky a neboli ste nahodou v maďarsku, viem, že sa tam teraz všetko oplatí, tak či nemáte niektorá skúsenosti kde a za koľko sa dá niečo kúpiť. my sa tam chystáme (ale samozrejme neskôr) ísť kúpiť aj kočík.

ramana
3. mar 2009

No pridám aj ja svoje skúsenosti. Bola som vždy útla a aj ked som teda nepribrala nejako extra a bruško mám tak akurát tak doteraz som nosila svoje veci čo mi boli pôvodne volnejšie. Niektoré nosím ešte stále s tým že rozopnutý gombík a opaskom schovať. Niesom zvyknutá byť o jedných nohaviciach čiže ma to dosť deprimuje. Kúpila som si dvoje rifle jedny sú pod bruško - odporúčam! A druhé majú taký pás z tričkoviny, ale bez gumy hore čiže netlačí a určite ani nebude. Čo sa týka tričiek tak nosím prevažne obtiahnuté a dlhé samozrejme - teraz sú toho mraky všade vo výpredajoch po 6 eur. Rifle som kupovala cez net - každé tak za 50 eur...Rodím v auguste takže ešte nejaká tá investícia určite bude no chodím do práce, takže chcem byť pekná 😉

tanaja
3. mar 2009

co hovorite na tehotensky pas??? ja ho mam a je super, ku vsetkemu ide!

zirka
3. mar 2009

takze tehotensky pas je fajn??? stale nad tym premyslam, ci kupit, alebo nekupit.....nepotrebujem ho zo zdravotneho hladiska, skor kvoli obleceniu.

ramana
3. mar 2009

no neviem ako tu baby písali tak ja nevidím problém s vrchmi skôr so spodným dielom...teda gate sukne. Predlžené tričká vo všemožných velkostiach sa kupiť dajú a plno báb ich nosilo už pred tehu takže vynosia si myslím. Pás mi nechýby ani som nepremýšlala o ňom lebo by som si aj tak musela kupiť viac farieb aby mi to šlo ku všetkému... 🙄

tanaja
3. mar 2009

ja mam cierny, hodi sa ku vsetkemu! dobre sa kombinuje s trickami a tielkami, ktore su mi uz male. nie je ani drahy.

jamaat
3. mar 2009

Tak ja mám dvojo nohavíc, jedny normálne netehotenské, čo som si nechtiac väčšie kúpila a sú bedrové, takže môžem ich nosiť aj teraz. No a rifle som splašila v čínskom obchode za 550,-Sk, sú s elastickým pásom a som s nimi zatiaľ spokojná. S tričkami teraz nie je problém, je taká móda, že sa dá nosiť aj v tehotenstve. No a práve dnes mi prišiel tehotenský svetrík, čo som objednala cez net z ČR. Inak tú stránku odporúčam aj na detské obliečky, podbradníky a podobné veci pre bábätká. www.mamitati.cz
Ak tú stránku zmažú, pošlite mi internú poštu a pošlem link.

mima3
4. mar 2009

baby, tie tehotenské pásy sú v základe 2 druhy. jeden je skôr zdravotný, nosí sa na spodné prádlo, pod vrchné oblečenie a má za úlohu držať bruško a odľahčovať chrbticu a druhý je skôr estetický, nosí sa navrch, bývajú rôzne farby, pomáha to pri veciach, ktoré sú vám už krátke a tiež je to dobré, aby vám neťahalo na kríže.

ja si plánujem kúpiť ten zdravotný, ten je dosť drahý, ale keďže ja mám problémy s chrbticou, tak zainvestujem a okrem toho pôsobí aj proti striám, čo je tiež super.

mystery7
autor
4. mar 2009

zaujimave, ja som si chcela kupit nejake veci v beznych obchodoch, ale nevyslo mi to.
Povodne som bola dost utla a teraz sa mi vyrazne zvacsili prsia a brusko narastlo, tak veci ktore mi sedia na pleciach su mi uplne uzke (nezapnem). Ked si skusam vacsie cisla 44 tak som v nich doslova utopena ☹ lebo na rukavoch a pleciach su mi obrovske ☹
Najst v beznom obchode nieco co mi sadne je pre mna nemozne ☹

mystery7
autor
4. mar 2009

a k rifliam, boky sa mi roztiahli tak, ze neviem ci po porode obleciem povodne nohavice, rifle, sukne. Dufam, ze mi sa kosti stiahnu spat.

bobicek5
4. mar 2009

mima, mohla by si mi trosku popisat ten zdravotny pas? Ja mam tiez problemy s chrbticou a rozmyslala som nad tehotenskym pasom...

felixko
4. mar 2009

mystery aj mne sa boky roztiahli, to hádam každej tehotnej, po pôrode som asi ešte taký mesiac neobliekla pôvodné rifle, niektoré neoblečiem ani dodnes, práve kvôli bokom, ale nie je to až také hrozné. do troch mesiacov som bola na pôvodnej váhe, teraz mám ešte o dve kg menej ako pred tehu, ale postava sa mi úúpplne zmenila

felixko
4. mar 2009

ja som nosievala v tehu tuniky, bolo to celkom fajn, pretože som tieto vecin emusela kupovať v tehotenských obchodoch, alebo tričká z elastanu, kde sa pekne natiahlo bruško, ku koncu som už nosila mamine veci, lebo som sa fakt do ničoho nezmestila. no a nohavice, keďže som bola tehotná cez leto väčšinu času, super vec boli legíny, elastáky do kolien a na to nejaké tričko, horšie to máte teraz cez zimu...ale zase sa vám deťúriky narodia do teplúčka, to je na nezahodenie

felixko
4. mar 2009

dám vám jeden tip čo som našla na inter.ohľadne tehotenskej mody www.bublinka.sk - skúste, možno nakúpite

mima3
4. mar 2009

bobicek, poslala som ti link do IP. inak ten zdravotný pás má tieto vlastnosti: účinná pomoc pri bolestiach chrbta a krížov, zabraňuje tvoreniu strií počas tehotenstva, Napomáha k obnoveniu pevnosti brušnej steny, dá sa nastavovať a odporúča sa nosiť od 4. mesiaca.

tigri
4. mar 2009

bobicek, tu napr. najdes tehotensky podbruskovy pas:
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_tehotenske-spod...

vyraba to viacero vyrobcov, ja som si napr. kupila v Mutti v Auparku od Maria-Jane za cca 19 eur, tie drahsie napr. od Anity vyjdu aj na 35 eur

v Mothercare v Auparku maju teraz vo vypredaji nejake tehotenske oblecenie...ja som si este pri prvom tehotenstve kupila jedny pekne cierne gate v Sedmokraske na Medenej a jedny rifle (second hand) tiez v tom istom obchode...a teraz som si dokupila este jedny rifle v C&A...tehotenske tricka kupujem zasadne iba vo vypredaji, nie som ochotna dat za tricko tisicku...no a teraz je taka moda, ze aj netehotenske veci sa daju kludne nosit ako tehotenske 😉

jajkar
4. mar 2009

ahojky....no ja som este zatial nic nekupovala, ale stale kukam kde co maju a aku modu, budem potrebovat na par rodinnych oslav a vyroci, tak budem nutena kupovat. Ale uz som si kupila na doma sportove teplacky a pohodlne tricka, ale to vsetko vynosim aj po porode............isto iste.......

jajkar
4. mar 2009

kocky, a viete mi poradit nejake obchodiky s tehu obleckom v Ziline alebo v Trencine??? ste zlate, dakujem zatim..... 😉

barny
4. mar 2009

ja ked som bola tehu, kupila som si dvoje rifle, natrafila som na nohavice vo vypredaji a aj suknu v peacocks za super cenu, trcka a svetre som tehu nekupovala, stoja vela a moda je taka, ze sa dalo kupit aj v normalnom obchode o cislo, dve vacsie

denisienka
4. mar 2009

Ahojte tehulky. Ja som musela tiez do tehu oblecenia investovat, kedze moja praca si vyzaduje slusne oblecenie, rifle nehrozia. Bud kostym, ale slusne nohavice, bluzka a pod. Chytala som sa za hlavu co to tu mame za ceny. Nastastie moja svagrina zije v Anglicku, tak sme ju minuly tyzden navstivili. Tam stoja tehu nohavice cca. 20 libier, co je 700 Sk. Kupila som si dvoje, jedny rifle a jedny letne biele platene nohavice. Vrchy som tiez kupovala tam, ale najma netehu, po prve je to lacnejsie, po druhe sa budu dat pouzit aj potom. Kto ma moznost, odporucam kupovat v zahranici, je to o min. polovicu lacnejsie..

barny
4. mar 2009

mne tiez kupila kamoska tehu rifle v Anglicku, v nexte, bol vtedy zimny vypredaj a stali len 12 libier, mala som ich najradsej, boli super

jajkar
4. mar 2009

jeeeej..............to mate super kocky,ako Vam pomohli kamosky. Ja mam z toho hlavu v smutku, ze kde a co kupit.....hlavne kde?? A po nete ked kukam su tu naozaj fajne ceny, tak musim behat po obchodoch a radsej najdem tam nieco, ako origos pre tehulky. A to mate pravdu, v zahranici je super nakupovat....mam velmi dobre skusenosti z Viedne.

k1k2k3k4k5
11. mar 2009

Ahojte, nie som z BA a chystam sa do BA popozerat nejake tehotenske oblecenie. Tiez potrebujem kvoli praci nejake tie slusnejsie kusky. Viete poradit nejake obchody? (okrem C and A, H and M a Sedmokrasky na Medenej). Vdaka

zuzkaprofant
11. mar 2009

dievcata ak vam mozem poradit ako usetrit nemusite si kupovat orginal tehu veci ja osm si nakupila vela natelnikov, tunik pre normal dievcata len som zobrala asi o 3cisla vacsie atak isto aj take svete na gombiky som si nakupila vsetko vacsie potom to po porode sa da vynosit jedine nohavice odporucam kupit tehu ale teraz je super ze sa daju nosit leginky a to je naj lebo nikde netlacia brusko mate v teple alebo take sukne co su na gumicku tie sa daju stahnut pod brusko na to tehu pas a hotovo da sa ozne pekne moderne obliect za nie vela penazi 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre