Materské košele Vienetta Secret. Máte skúsenosti?

jamaat
16. mar 2009

Ahoj. Máte niektorá skúsenosti s týmito košeľami s otvormi v záševkoch?

betina1984
31. máj 2012

Ja mala pyzamo tejto zn., dojcila som dvojicky naraz, tie vyrezy nemali chybu...

lensam
5. jún 2012

s tymi nocnymi koselami na kojenie je to na slovensku bieda. ved neviem najst nic, co by ma zaujalo. vselijake derave cez ktore vykukaju prsia vymyslaju. take co spodne tielko treba povytiahnut hore a druhu cast treba zase do boku tahat, to zase aby si mamicka pozicala este jednu ruku na drzanie babatka, vsetky samozrejma uplne beztvare, ale ze by ponukli normalnu dlhu priliehavu koselu s gombikami alebo zipsom do pol pasa (aby mohlo cele prso vykuknut) a s kratkym rukavom na leto a dlhym na zimu tak to nie. ja potrebujem aby mi to cez prsia nelietalo kade-tade, na zaciatku kojenia su bradavky dost citlive a bolave a este je aj otazka kam umiestnit vlozku do podprsenky a preto je najvhodnejsie priliehave oblecenie a nie aby som mala pod nocnou koselou podprsenku. takze sa teraz trapim kupou vhodnej kosele do porodnice, pri prvom som bola sklamana s kosiel, ktore som si kupila. len vtedy som este netusila do coho idem. ak mate niekto tip na dobru koselu, poslite link na stranku. dakujem

nadulka88
5. jún 2012

@lensam ja normalne rozmyslam nad tymto.. kvazi nahrada za nocnu koselu.. hmm.. http://www.danaeshop.sk/oblecenie-na-doma/595-d...

maca_p
5. jún 2012

osobne som spokojna s muzzy za nejakych 15 eur s veckovym vystihom na dojcenie. mam aj anitu, ale ta je o nicom, nesadol mi strih a stala nenormalnych 42 eur. tiez mam schlesinger, ci ako sa volaju za 12 eur z bazara a ta je najlepsia. ma gombiky pomaly az po brucho 😀
zato podprdy na dojcenie jedine anita s kosticami.

lensam
5. jún 2012

@nadulka88 no ale to je iba pre moletky. ja potrebujem M, maximalne L ked mam teraz brusko, ale to pojde po porode dole a tieto su iba vo velkostiach od 2XL

nadulka88
5. jún 2012

@lensam aha 😅 😅 ja som pozerala co by mne vyhovovalo 😀 😀 ale myslim, ze tejn system je dobry 🙂

lensam
5. jún 2012

@nadulka88 ten by mi tiez vyhovoval, myslim, ale co uz narobim, ked ma je malo 🙂

nadulka88
5. jún 2012

@lensam mna zasa prilis vela 😀 😀

moika3
20. jún 2013

Snad nebudete kupovat u cinanoch. To su neoverene produkty a zdravotne mozu byt zavadne. Ak su co len trochu zle farbene vsetko sa prenasa cez kozu do tela a tym padom aj do materskeho mlieka. Ja som pouzivala v tehotenstve iba slovenske vyrobky. Su len trochu drahsie , ale prave preto, ze zdrave :
http://www.nika-intima.sk/?14,no%E8n%E1-ko%9Ae%...

ririnka_green
20. jún 2017

ahojte, ak by ste potrebovali, práve má Tchibo akciu na pyžamá, nočné košela, župany bielizeň a pod. pozrite leták online, môžno sa vám niečo bude hodiť
https://www.letakomat.sk/tchibo/letna-bielizen-...

ebabysvet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre