Materské košele Vienetta Secret. Máte skúsenosti?

jamaat
16. mar 2009

Ahoj. Máte niektorá skúsenosti s týmito košeľami s otvormi v záševkoch?

tehula
16. mar 2009

ahoj, ja som si ich nakupila do nemocnice, tak hadam budu dobre. Ked nie, aspon su chutne 😀

agness02
16. mar 2009

ahojky jamaat, konkrétně s těmi kojícími zkušenost nemám, nosila jsem dlouhý pyžamo, ale jinak mám od této značky několik kousků a jsem s nimi fakt spokojená
pěkný věcičky mají tady: http://pradelko.mimishop.cz/katalog.php?kategor...

norik1
17. mar 2009

ja som ju mala v porodnici, bola celkom fajn, ale zober si do porodky taku sportovu podprenku z tenkej bavlny (alebo matersku ale mne liezli na nervy) lebo ked chodis tak sa tie otvory otvaraju, proste ti tie prsia vidno cez tie otvory. Ale ked som mala tu podprsenku tak mi to nevadilo... a to som velkost M a koselu som mala L.

Mala som aj koselu na rozopinanie az po brucho, ta bola pre mna trochu praktickejsia -> rodila som v maji, boli 32stupnove horucavy a tak som mala po kazdom kojeni koselu rozopnutu a prsniky som susila na vzduchu. Lekar sa vzdy smial ked vrazil do izby ze "aha, dudy hehe"

Inac doki ma este pochvalil, ze aka prakticka kosela, taku este nevidel 😀

jamaat
autor
17. mar 2009

Tak fajn, práve dnes som si objednala Vienetty a Moozy, ale nie s otvormi. Jednu takú doobjednám ešte potom spolu s materskými podprdami. Neodolala som a objednala som 3 nočné košele a jedno pyžamo. Jedna košela má zapínanie na hrudi, takže by sa malo dať aj kojiť v nej. A druhá má prekrížené diely, takže to by sa tiež malo dať.
No a ešte som aj pre chlopa a dcéru objednala, spolu za takmer 2500Sk.
Agness, tak dúfam, že vydržia aspoň zo 2 roky 🙂

Ďakujem za info.

aponchie
17. mar 2009

kde bych ji nasla na obrazku? 🙂

norik1
17. mar 2009

ja mam taku zelenu 🙂

norik1
17. mar 2009

ozaj, kupila som ju v cinaku (Vienetta Secret!!!) za 180 Sk...

norik1
17. mar 2009

http://pradelko.mimishop.cz/detail.php?zbozi=34...
a taketo tricko s 3/4 nohavicami (na tehu brusko) za 280...tiez v cinaku...

labutka
17. mar 2009

ja mam taku koselu, ale tie otvory sa mi zdaju trosku male, ked kojim. ale zase su dost velke, ked chodim, takze treba urcite podprdu, jak pisala norik.
lepsie mi vyhovuje kosela, ktora sa da poriadne rozopnut.

agness02
17. mar 2009

ale pozor, v tom obchůdku píšou tohle:
Vážení zákazníci, dovolujeme si Vás upozornit na skutečnost, že se na trhu objevily nekvalitní padělky pod názvem Arkano Secret. Prosíme nespojujte toto zboží s výrobky Vienetta Secret. Děkujeme.
viděla jsem ty noční košile u vietnamců a ty nažehlovací obrázky jsou takový lepivý 😒 cenu teda nevím...
ty pyžámka vienetta secret mám už přes tři roky a pořád jsou pěkný 😉

katyl
17. mar 2009

no ja neviem 😖
tie otvory mi pridu divne, babatko rado citi holu pokozku a tuto sa len prso vystrci von....pre mna je nejlepsie co najviac odhalit, vyhrniem cele tricko a babo hladka rucickou po prsiach aj po boku tou spodnou, je to prijemne 😉 😉 😉

norik1
17. mar 2009

agness, ale ja mam visacku ze Vienetta Secret... aj bocian aj vsetko... 😒

tehula
17. mar 2009

aj ja mam Vienetta Secret a otvory su akurat tak na didiny. Len aj Sko je mi velke dost 😖

schnek
17. mar 2009

košilky neznám, z obrázku mi není moc jasný, jak jsou řešený, ale mám zkušenost s košilema, který měly jakoby bolerko a pod ním díry na prsa - ten vršek se vyhrnul a vytáhlo se prso. Bylo to celkem nepříjemný a přes léto v nich bylo pěkný vedro a strašně se mi potily prsa 😉 Mnohem víc mi vyhovovaly rozepínací košile nebo jenom tričko a vyhrnout 😉

agness02
17. mar 2009

norik1, však jo, když to má ten štítek, tak je O.K. 😉 jen jsem chtěla upozornit 🙂

jamaat
autor
18. mar 2009

norik1: Tak to hádam aj ja pôjdem po číňanoch pozrieť. 🙂

tehula: Aké máš miery? Zaskočila si ma, že S ti je veľké. Ja som objednala pre seba L. Teraz mám cez prsia 105cm, bežne mávam 90-93cm.

landrea
17. feb 2011

s a sa mi zdalo dost velke. ako vam dievcata sedai velkosti? ja som zajednala na mimibazare M ( bezne som M) ale minule som kukla v kamennom obchode a S sa mi zdala dostacujuca, vraj su take vacsie..

landrea
11. dec 2011

mozem len potvrdit ze m je vzcie ako benze m.

pimpa
12. dec 2011

ja mam take dve a su super.aj do porodnice, aj neskor na kojenie. odporucam 😎

ramzesa
1. jan 2012

@landrea ja mam S a je dost velka... to je podla mna aj na tehulkovanie, lebo este stale mam rezervu na brusko 🙂 . Nenosim ju, ale co som vyskusala 🙂 . A to sa uz blížim v pase ku 100vke 😅 .
Inak s tymi pyzamkami som velmi spokojna. Kupila som asi pred 2 rokmi pod stromcek sebe, aj mm aj detickam a stale su peknucke 🙂 . A to sa peru casto. Ja ale tu svoju nosim ako domaci ubor, takze jej dam este viac zabrat a obrazok mam na nej stale krasny 🙂 . A este sa chystam dokupit si kojenecke... kosielky na spanie a nohavicove na den ako domaci ubor 😀 .

buba13
30. máj 2012

@labutka ahojcek, nahodou som ta objavila v tejto teme 😉 ake kosele odporucas do nemocky?

labutka
30. máj 2012

@buba13 v nemocke ti daju erarne 😉 ja mam jednu od vienety, teraz mi na tie otvory kamoska nabila patentky, tak je to lepsie. este som si objednala 2 dalsie kosele z eshopu premamu.sk , pripomen sa za nejaky mesiac, to uz budu zabehnute a budem vediet porovnat. 😉

katren
30. máj 2012

@labutka nie v kazdej....v TO nedavaju, mas svoju 😉
@buba13 ja mam 3 a som spokojna 😉

rebecca2006
31. máj 2012

mám nejaké, boli fajn. NIe je to nevyhnutnosť, ale je dosť praktické, ke´d pri dojčení nemusíš kasať košeĽu až ku krku 🙂

rebecca2006
31. máj 2012

@buba13 s tými erárnymi je problém, niekde ich dávajú, inde nie plus môžu byť fakt hrozné, mne jednu dali, no bola o desať čísel väčšia a akoby z tvrdej plachaty, celá rezala, cítila som sa v nj strašne, Hneď som vyhnala MM, nemch mi kúpi vlastnú. Ja som si vzala jednu takú kratšiu obyč košeĽu na pôrod, stačí aj širšie dlhšie tričko, takú staršiu som si vzala, potom som ju rovno vyhodila. Hocijaká do ktorej sa ti vojde tehu bruško a nie veĽmi dlhá, predsa len- nohy hore na kozu a tak, v košeli po päty sa zle manipuluje .
Potom so mala aspoň tri košele do pôrodnice, aj viac sa zvládne, je teplo, človek prepotí, pošpiní od krvi, mlieka... Ja som sa dobre cítila v čistej, tak radšej viac....
To som už mala také, aby sa v nich dalo dojčiť- nemusia byť origoš na dojčenie, štačí, keĎ majú dobre upravený výstrih, hlbšie rozopínanie na gombíky, preložený vrchný diet, a tak aby si sa dobre dostala k prsníkom.Iná požiadavka ie je, materiál bavlna samo nie nejaká syntetika, ale hlavne aby si sa fajn cítila.

buba13
31. máj 2012

@labutka no len ci ty budes vediet kde je sever, ked budes aj po porode 😀 ale jasne ozvem sa o mesiac. dakujem

buba13
31. máj 2012

@rebecca2006 tiez sa bojim, ze mi nic nedaju a budem tam iba plachtou obalena 😀 asi si aj pokupim viac a pockam ako sa labutka vyjadri a pokusim sa nieco vygooglit. dakujem za rady. tiez sa radsej aj 3x prezliekam za den

veruska007
31. máj 2012

Ja ji mam, nosila jsem pod ni podprsenku a nosim ji jen doma, protoze ty zasevky se rozviraji a je videt na prsa. Ale na kojeni je dobra, zpocatku jsem ji dost vyuzila.

rebecca2006
31. máj 2012

@buba13 ono si nemusíš vetko zobrať do pôrodnice so sebou. Len si radšej kúp a nachystaj doma, manžel ti donesie-tí chlapi nie sú moc súci, ke´d majú niečo sami kúpiť, eda aspoň môlj nevedel. A nočná koeľa je taká vec, že sa vždy zíde. Jednak v šestonedelí sa človek strane potí, hormóny spravia svoje, mlieko tečie prúdom, no ja somsa aj 2-3 x v noci prezliekala, čo som bola úplne mokrá a košele som siprala denne. Takže viac košiel sa mi len zišlo. A nemusia byť sajsamsuper, aj také nejaké lacjenšie urobia službu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre