Spoločenské šaty na svadbu

lylkatomaskova
6. máj 2014

Ahojte baby.Prosim poradte mi stranku spolahlivu s peknymi spolocenskymi satami na svadbu.Uz som hladala nasla som ale dodanie je dlhe a toho sa ani tak neobavam skor ze nebudu take ako na obrazku alebo ze nedojdu.Tak mi poradte.A este by som bola vdacna za radu ake by som si mala kupit je to svadba v Hiltone sto ludi nechcem ist v jednoduchych satach ale ani v dajakej tortovej robe.Neviem si s tym rady🙂Dakuejm za nazory

lylkatomaskova
autor
6. máj 2014

🙂

jul11
6. máj 2014

@lylkatomaskova co takto pozicovna?to si mozes rovno vyskusat a nemusis sa obavat,ze ti saty nesadnu. napriklad svadobny salon meggi, ina pozicovna mi momentalne nenapada

bronia13
6. máj 2014

ja mna napadla pozicovna tam budu mat urcite velmi pekne a elegantne saty....tu napriklad kamoska minuly tyzden kupila uplne nove eleganttne saty co stali 200$ za 7$ ani raz neboli obleceny,nechapala som to... tu ludia daju do sekacov vselico, ale su aj take ako "elegantne" sekace su tak neviem ci nieco take aj niekde v Blave neexistuje???

lylkatomaskova
autor
6. máj 2014

@jul11 Myslela som aj na pozicovnu ibaze za ti peniaze co dam za pozicanie mozno kupim aj nove neviem netvrdim na sto pro netusim ake su tam ceny

lylkatomaskova
autor
6. máj 2014

@bronia13 Hm som z Ke a netusim neviem o nicom takom no nic to zajtra idem do mesta som zvedava na tie palky 🙂

jul11
6. máj 2014

@lylkatomaskova no mavaju aj vypredaj.ze si vies saty aj kupit,nielen pozicat. ale podla mna kupis aj niekde v optime,auparku pekne saty na svadbu

lylkatomaskova
autor
6. máj 2014

@jul11 No len nechcem dat za ne majland

jul11
6. máj 2014

@lylkatomaskova podla mna jednoduchsie spolocenske saty su lepsie,ako nejake vyzivave. jednoduchsie vyuzijes na do buducna a ked ich doplnis nejakym sperkom,alebo zaujimavym ucesom,tak nebudu vyzerat obycajne. zober si taku audrey hepburn v obycajnych ciernych satach vyzera fantasticky https://www.google.sk/images?hl=sk&q=audrey+hep...

lylkatomaskova
autor
6. máj 2014

@jul11 Ano ale ona ma tu charizmu caro esprit v sebe cize keby si dala vrece na seba tak by bola uzasna🙂 Ale chapem ako si to myslela nieco vymyslim

drobcek26l
6. máj 2014

@lylkatomaskova Mne sa páčia na stránke www.prettydresses.sk sesternica ich odtiaľ aj má a bola s nimi veľmi spokojná

jul11
6. máj 2014

@lylkatomaskova to pravda,su zeny,co v zastere a s natackami vyzeraju pritazlivo 🙂

bronia13
6. máj 2014

@drobcek26l pekne a cenovo dostune podla mna

pragmaticka
6. máj 2014

jednofarebne elegantne saty doplnit smrncovymi doplnkami a budes kocka! 😉

andula77
6. máj 2014

@drobcek26l BOla som v ich predajni v Martine a niektore boli naozaj ako na obrazku, ine vsak boli "umele" ci vobec nesedeli...ale ceny su tam naozaj dostupne, je to vsak risk alebo zisk ;o) asi ako pri vsetkych objednavkach z netu

kleo26
28. apr 2015

V ponuke mám výber aj NOVÝCH spoločenských, kokteilových či klubových šiat, značky EVER PRETTY, GRACE KARIN a iné...REAL fotky.Teraz ZĽAVA na všetky modely šiat. Viem poradiť a objednať veľkosť ktorú potrebujete. Ku každým šatám DARČEK zadarmo a to praktický obal, ktorý využijete pri cestovaní, alebo uskladnení šiat. Väčšina šiat od 20 do 45 e.
Spôsob doručenia: poštou po prevode peňazí na účet, na dobierku alebo osobný odber v Košiciach - možnosť vyskúšania si
V prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať. Ďakujem
https://www.facebook.com/kbazarik

lludmilla
6. júl 2015

ahojte baby, chystam sa na svadbu a na nete som nasla pekny eshop so satami www.satylilly.sk Náhodou nemate s tymto e-shopom skusenost.

sonyap111
20. aug 2016

ahojte ak hľadáte naozaj krásne šaty v tej najlepšej cene tak určite pozrite www.sonya-shop.sk

moje odporúčanie sú šaty značiek SAF, DEPARE a NIFE
značku si možete vyfiltrovať v hornej lište nad produktami výrobca a tam si zašktnete akú značky sa majú zobrazovať

majulikhubova
20. jan 2017

Čaute ženy. dávam vám do pozornosti tieto krásne spoločenské šaty, kupované zo stránky Pretty Dresses,špeciálne na ples. Vtedy som ešte netušila že som tehotná 😀 je to číslo XS teraz ich na seba ani nevytiahnem 😀 Pôvodná cena 73 eur. keďže som ich mala naozaj raz na plese dám ich za 60 eur. V prípade záujmu mi napíšte správu😉 dikicko 🙂

lily8
13. sep 2018